Jump to content

Pordajem dobar wow account.


KRKELLA

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Kao sto naslov kaze prodajem wow acc. Na accountu se nalaze 3 85 heroja.

1.Heroj: 85 Draenei Shaman (zenski naravno) :D (main)

Shammy je odlican ima gear za sve speccove ali main spec mu je resto, tu imam 364 ilv imam 2x 372 itema a mogu da uzmem jos 3 ako trazite samo da dropaju posto je na mene red da uzmem :) Tj imam 2x372 za resto i 1x 372 za enh. Sav ostali gear u resto je 359 sa naravno ta dva 372 itema, enh gear je odlican radio sam magmawa hc kao enh i radio sam 20k dps.Rangiran sam na wowprogressu kao 40 najbolji shaman na serveru.

PVP gear resto full vicious ..u steku 2400 valora 4000 honora etc...al da ne kenjam mnogo o giru evo ga

armory i ucinak u raidu - Magmaw hc

E sada shammy nema neke specialne achivmente niti ima puno rare mountova petova al zato ima JC i Alchemy 525 pa mozete da se derete od golda :P

2.Heroj: 85 Night Elf Druid

Druid ima feral i balance spec, ima i nesto resto geara al uglavnom feral je skoro full 359 tanking a ima i dps opremu kao feral, balance je mixovano heroic i 359 itemi. Druid ima brdo petova neke dobre achivmente neke rare mountove itd..herbalisam/mining 525 grinda za shammya :P armory

3.Heroj:85 Night Elf rogue

Nista specijalno tek dingovan uzeo mu epic flying mount 525 skining/lw..

Ima brdo altova 67 warlock 29 mage + jos dosta njih preko 10 lvla :D

Svi charovi su na Frostmane serveru u alijansi.

Acc je uplacen jos 2 meseca. Nikad hakovan/banovan , u gildi vas ostavljam ako vas intresuje pve heroic sad pocinje firelands i ja imam standard spot tu kao hiler . Imam sav info od accounta cd key,sq,kopiju licne..prvi sam vlasnik i mozemo se naci uzivo da sve ovo odradimo.

U slucaju ako bi menjao a male su sanse za to trazim veoma dobar acc kao sto je i moj sa detaljnim opisom posto sam se i ja malo potrudio oko ovoga :)

Edited by KRKELLA
Link to comment
Share on other sites

A jebiga brate nisam budzio achi jer me to nije zanimalo lagano na shammyu moze jos achi da se nabudzi ove glory ulduar 10 ulduar 20 icecrown 10 20 uradis i imas jos barem 1000 achi poena :P

Ja mogu da ti ponudim iphone , 3g 16giga star 10meseci i 50 eura.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...