Jump to content

bezanje iz srbije


Recommended Posts

a je l' postoji neka starosna granica za studiranje tamo, preko tih sportskih stipendija?

toliko fejlujem rl, tako da ono... mozda bih cak i uzeo u razmatranje da moze!

moze neko da pogleda tachno, ali starosna granica ja mislim da je 26 godina da krenesh na fax.

i uslov je da nisi dobijao platu, tj igrao profi, ali uvek toga ima, sakriju ljudi to tako da nije frka chak i ako je neko dobijao neku stipendiju/platu

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

imaj muda i ostani, mozda bas ti nesto dobro uradis za ovu zemlju, pa to svi ruruovci vide od tebe pa i oni nesto pametno i dobro urade itd itd... i za 10 godina eto do jaja drzave...

a ako zelis da begas, a zelis, begaj u Rusiju - St Peretsburg, tamo je kul :D

Kada je ptici u losoj formi drug, tada ni ona ne leti na jug.

Link to comment
Share on other sites

"zupcanici su kul."

a nema sta o masinstvu da se kaze realno... mi smo "nuzno zlo". potrebni smo menadzerskim majmunima da im pravimo ono sto oni prodaju, iako nemaju pojma sta to prodaju, ali bitno je da smo uvek jebeno underpaid.

kad sve sljaka, oni su zasluzni zato sto dobro vode firmu, akd se nesto ujebe proizvodnja je kriva sto "vata krivine".

ako oces pare i da ostanes u srbiji, prodaj maglu.

inace ces mnogo da se nerviras :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ako se skrpim finansijski ja bih trebao u avgustu na junior college :D Evo vec dve godine pokusavam da odem preko. Prosle godine sam trebao za Canadu (pravio sam i topic) ali su mi u ambasadi trazili 10k dolara na papiru da predstavim. Tolike novce nemam a bilo je jako malo vremena da se snadjem tako da je sve failovalo. Ove godine sam promenio agenciju. Otisa u jednu agenciju u NS u 11 pre podne, u 10 uvece me zovu i kazu da ima 5 skola koje nude full stipendiju. Basket je u pitanju. Nisam neki kvalitet ali njima je valjda dovoljno sto sam 210cm [:p] Sve sam odradio samo sto ovog puta mi je lik iz agencije bio garancija i on mi je pozajmio lovu koju sam bacio na racun i dobio taj bank report na kom pise da imam 2500$. To je sve naravno fiktivno. Valjda neka formalnost koja mora da se ispostuje u slucaju da failujem pa da imam love da se izdrzavam sam ili sta ja znam. Inace upitanju je Eastern Wyoming College, full stipendija, smestaj + 2 obroka dnevno. To je I Divizija NCJAA. I-20 mi je poslat pre 2 dana a kad stigne to je 100% gotova visa, ne postoji mogucnost da me odbiju.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@ch1zra

College Star , prva koja iskoci na googlu kad ukucas "sportske stipendije" [:D]

@Biss

u decembru punim 23 . Znam nisam mlad, ovo mi je zadnji voz. Zato i nisam mogao u NCAA neko u NCJAA. To je valjda neka varijanta vise skole, nemam pojma kako ide njihov sistem skolovanja. Pokusacu tamo da uznapredujem kolko mogu pa da trazim neku ekipu na Kipru ili slicno :tf: Jbg ovde bas nisam imao sanse da uradim nesto. Duga i ne bitna prica ... Sve u svemu ako odem potrudicu se maksimalno. Ako kosarka ne krene onda makar da zavrsim nesto od te skole.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

a i ako krene zavrsi nesto od skole, neces doveka drkati loptu :)

a jebiga za ove sportske stipendije, nisam bas neki sportski tip, osim ako se baal running ne racuna kao neka disciplina :tf:

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ako se skrpim finansijski ja bih trebao u avgustu na junior college :D Evo vec dve godine pokusavam da odem preko. Prosle godine sam trebao za Canadu (pravio sam i topic) ali su mi u ambasadi trazili 10k dolara na papiru da predstavim. Tolike novce nemam a bilo je jako malo vremena da se snadjem tako da je sve failovalo. Ove godine sam promenio agenciju. Otisa u jednu agenciju u NS u 11 pre podne, u 10 uvece me zovu i kazu da ima 5 skola koje nude full stipendiju. Basket je u pitanju. Nisam neki kvalitet ali njima je valjda dovoljno sto sam 210cm [:p] Sve sam odradio samo sto ovog puta mi je lik iz agencije bio garancija i on mi je pozajmio lovu koju sam bacio na racun i dobio taj bank report na kom pise da imam 2500$. To je sve naravno fiktivno. Valjda neka formalnost koja mora da se ispostuje u slucaju da failujem pa da imam love da se izdrzavam sam ili sta ja znam. Inace upitanju je Eastern Wyoming College, full stipendija, smestaj + 2 obroka dnevno. To je I Divizija NCJAA. I-20 mi je poslat pre 2 dana a kad stigne to je 100% gotova visa, ne postoji mogucnost da me odbiju.

hahahahhaa, taj fazon sa tim potvrdama. to je najjache kad moras trazis pare kao za potvrdu da ti banka da ne bi li dobio vizu. nesto tipa vlada "imas 2 dolara" :D

nemoj zaboravish i20, ja sam ga ostavio u koferu i to slucajno, hteo sam da ga ostavim u srbiji, nisam znao da mi treba pri ulasku kao lek, zamalo da me vrate :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

imaj muda i ostani, mozda bas ti nesto dobro uradis za ovu zemlju, pa to svi ruruovci vide od tebe pa i oni nesto pametno i dobro urade itd itd... i za 10 godina eto do jaja drzave...

a ako zelis da begas, a zelis, begaj u Rusiju - St Peretsburg, tamo je kul :D

Jesi li ti bio u Piteru zimi?!? :tf:

Da pichke, svi palite na truli zapad i u tople krajeve.

Od mog odeljenja iz srednje shkole koje je imalo 34 djaka, 10 je otishlo da zivi u US of A, 5 je u Evropama, jedan je u Rusiji, pa vi vidite ko ima muda [8D]

Sa druge strane, da sam otishao u US of A, verovatno bi mi karijera bila u brzem usponu, mada ko zna... Zato sigurno znam da ne bi imao ovako lepu zenu [^]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

bride.ru i rešeni ti problemi u USA :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...