Jump to content

bezanje iz srbije


Recommended Posts

srećno moyo!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A bas sam se pitao iz koje je ona price posto je ne znam :D Inace vise od pola trenutnih donacija je od rurovaca sto mi je veoma drago. Hvala jos jednom za donacije i sharovanja! Zivi bili!

  • Upvote (+1) 1

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Sekiro, trenutno sam u Texasu i vracam u Ohio krajem avgusta a onda smo na 2h kolima sto nije tolko daleko ali opet je cimanje. Ako budes svracao do Clevelanda mogli bi da se upoznamo

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sekiro jel imas tu u Port Clintonu Ukrainaca? Ovde ih pun kurac, valjda zbog tog rata ili sta ja znam. Mnogo mi idu kurac. Mala samoziva, nezaintersovana gamad koja mismli da su centar sveta jer su dosli da rade u USA

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pričao sa nekim likom što je vozač Ubera a inače iz Ukrajine, "naših godina", kaže da su kad je krenuo ovaj rat tamo pre dve god ili kad je već počeo, dobili neke dosta velike olakšice da odu u USA i tamo se zaposle, zato ih je toliki broj i otišao.

Link to comment
Share on other sites

Ujak iz Kanade mi se javio danas i rekao mi je da imam ogromne šanse da dobijem posao u Kanadi na mestu vatrogasca jer im isti i trebaju. Moje je samo da položim sertifikat Engleskog jezika i da imam određeni iznos novca na računu. Što se tiče para, mogu tražiti otpremninu u firmi i sve te pare da prebacim na devizni račun i to je to. Dobio sam knjigu i CD pa sam krenuo polako da učim i da se spremam za ispite. A u Kanadi ću morati polagati neku sitnu razliku ispita iz PPZ-a. Skoro sve uslove imam ispunjene. Imam stalno zaposlenje, oženjen, otac dvoje dece, imam svoj krov nad glavom, još samo da položim taj sertifikat Engleskog i da imam pare na deviznom računu i to je to.

cela porodica ide ili?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...