Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Iako postoji tripadvisor.com, eto, ovde pitajte shta hotjete u vezi predstojećih letovanja, pričajte utiske, posavetujte drugare i slično...

Evo ja ću prvi, idem krajem jula u Egipat, Hurgadu, Hotel je Iberotel Aquamarine Resort....veliki komplex, puno bazena, nahvaljen puno...

[8D]

Link to comment
Share on other sites

bio sam u neosu pre 2-3 godine, i ono, to je u sustini selo koje je prihvatilo turizam umesto ribolova:D

blejao sam prilicno penzionerski tamo, ali plaze nisu lose, cene se nisu razlikovale od polihrona... Sto se tice nocnog zivota, na kraju neosa(ne znam kako drugacije da opisem) ima par diskoteka, ja ih licno nisam video, ali brat koji se prosetao do tamo kaze da su do jaja, ogromne i sta sve ide uz to...

Sto neko pomene na drugom topicu, brdovito je u pm i ako ste negde dalje od plaze, smoricete se dok dodjete do soba:(

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Ako te najvise zanima nocni zivot, sto ne ides na Zakintos ili Ios? Zakintos mi nekako bio odbojan, svi idu tamo iz Srbije, ali svi posle dodju sa puno dozivljaja i samo najbolje mi pricaju :p - tako da sam odlucio da idem ove godine verovatno tamo...jel bio neko sa foruma? Ios su mi preporucili isto, ali mi ne izgleda primamljivo kada gledam preko neta slike i klipove

Porto Karas ti je blizu Neos Marmarasa, to ti je skup hotela od pet zvezdica, kucao sam sada slike na netu - lepo izgleda, ima svoju privatnu luku, golf terene itd. Verovatno je noc 500 evra u jednom od tih hotela :D

Ne razumem cemu ogromni bazeni kada Grcka ima najlepse more

Bio sam u Spaniji, Ljoret pre 2 godine - ko nije bio nek se raspita, ja sam se mnogo dobro proveo... + blizu Barcelone

Link to comment
Share on other sites

Bio sam i ja u Ljoretu 2 dana, prejebeno je sve sem one kamene plaze.

Hteo sam prvo da idem na Krf sa drugovima u nekom svom angazmanu, ali onda su oni videli onu summer fun organizaciju i culi kako ce ove godine na Neosu da bude najbolje i prijavili nas. Njih je dvojica a ja jedan tako da sam morao pristati. Bio sam 3 godine u Paraliji i dopizdelo mi je da srecem Srbe gde god se okrenem, ali izleda ce i ove godine biti tako u Neosu bas zbog te summer fun organizacije.

Link to comment
Share on other sites

Croatia FTW, bio pre metar dana u izvidnicu a prethodna dva leta bio u fullu,

Rijeka - Rovinj + eventualno neko ostrvce poput Cresa za ronjenje i potpunu izoloaciju!

Cene kao i u BG-u, eventualno skuplje 10-20%, usluga vrhunska, more lepse od svih onih

tursko-bugarsko-egipatskih varjanti...

Thumbs up jos i za Grcku ili Spaniju...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Iako postoji tripadvisor.com, eto, ovde pitajte shta hotjete u vezi predstojećih letovanja, pričajte utiske, posavetujte drugare i slično...

Evo ja ću prvi, idem krajem jula u Egipat, Hurgadu, Hotel je Iberotel Aquamarine Resort....veliki komplex, puno bazena, nahvaljen puno...

[8D]

nauzivaces se ako si za odmor a ne izivljavanje u izlascima :) obavezno odvoj kintu za ronjenje (sa bocom jel te) jer ces malo gde videti lepseg podvodnog sveta, zabadaj one izlete svaki drugi dan i uzivaj izmedju... opusti se i zajebavaj se sa egipcanima, nisu smaraci (mene bar nisu smarali)... divne plaze i more... sigurno nece biti guzva pa ces biti spreman za zen mod

jel to sada nesto 300 evra 5 zvezdica avionom ?

da sam single zapalio bih i ja opet, ali avaj zena me urazumila jer bi nam matorci dobili masovnu srcku dok se ne vratimo

u svakom slucaju bolje ostaviti njima novac nego hrvatima

prvi put idem ove godine u grcku, rodos nesto tamte vamte... i prvi put mi se ne ide na more uopste

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Iako postoji tripadvisor.com, eto, ovde pitajte shta hotjete u vezi predstojećih letovanja, pričajte utiske, posavetujte drugare i slično...

Evo ja ću prvi, idem krajem jula u Egipat, Hurgadu, Hotel je Iberotel Aquamarine Resort....veliki komplex, puno bazena, nahvaljen puno...

[8D]

lepo ti je G odgovorio. Obavezno da odes na ronjenje sa bocom, a pravo da ti kazem, i onaj snorkling je skrooooz kul stvar. Preporucio bih ti i da odes do El Gune, to je malo mesto pored Hurgade, mozda 20km, voze kombiji redovno. Mnogo dobro izgleda mesto, da provedes jedan dan, fantasticno.

Takodje, ako vec nisi uplatio aranzman, pogledaj da li imaju varijantau da prvo odes na 3 dana u Kairo, pa onda Hurgada. Kairo je fenomenalan grad, i vratices se prepun dozivljaja odande.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zakintos mi nekako bio odbojan, svi idu tamo iz Srbije, ali svi posle dodju sa puno dozivljaja i samo najbolje mi pricaju :p - tako da sam odlucio da idem ove godine verovatno tamo...jel bio neko sa foruma?

Ja idem tamo ove godine sa Puzzleom. :D

Bio sam i ja u Ljoretu 2 dana, prejebeno je sve sem one kamene plaze.

Bio pre mesec dana na apsolventskoj tamo (bili stacionirani tamo pa vrsljali okolo), stvarno je do jaja mesto, bas je zivo i u pocetkom maja, mogu misliti kako je na leto. 2 sata busom + vozom do Barse je posebna pogodnost.

Hteo sam prvo da idem na Krf sa drugovima u nekom svom angazmanu, ali onda su oni videli onu summer fun organizaciju i culi kako ce ove godine na Neosu da bude najbolje i prijavili nas.

Meni je Krf onako... More uopste nije po Grckim standardima, nema ni nekih prejebenih plaza, mada meni je bilo do jaja. Islo je nas osmorica ortaka, pa bi se proveli do jaja gde god da smo bili, tako da je more i ostalo bila sekundarna stvar, ali ako ides zbog njega, trazi dalje.

Link to comment
Share on other sites

ja posto sam previse kul i urban mrzim da idem na letovanja gde ima srba i skandinavaca,a bogami i britanaca,pa zato ne idem nigde HAEEEEEEEEEEEEEE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Takodje, ako vec nisi uplatio aranzman, pogledaj da li imaju varijantau da prvo odes na 3 dana u Kairo, pa onda Hurgada. Kairo je fenomenalan grad, i vratices se prepun dozivljaja odande.

i da obavezno varijantu kairo pre hurgade, u obrnutom redosledu smorices se kao psic jer ce ti najprljaviji grad na svetu ostaviti neopravdano ruzno secanje na dobro mesto za odmor :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Leshko & G! :

Hvala puno na savetima. Za to ronjenje sam chuo da je superishka, tu idem sigurno kao i na par izleta.

Nazalost, vec sam uplatio termin, tako da necu moci u Kairo. A za cene, pa G!, ja placam duplo od te cene sto si rekao sa sve avionom. I za uzivanje vs izlasci, vise sam za uzivanje, netju sad da forsiram izlaske, a posto idem sa zenom vise, tju da uzivam (or not) :))

Link to comment
Share on other sites

Dajte neke predloge za agencije (koje su najpovoljnije, a dobre ponude). Treba da idem sa jos 3-4 ortaka, najverovatnije u Grcku, dajte neke predloge, koje mesto da odaberemo itd. U principu ne bi isli u ribarska sela :D Vise na neku varijantu gde mozes lepo da se provedes tj. da ima mesta za izlazak, razmisljali smo o Hanioti-ju, pa dajte neke predloge ko poznaje teren :) inace, nikad nisam bio u Grckoj...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

@Leshko & G! :

Hvala puno na savetima. Za to ronjenje sam chuo da je superishka, tu idem sigurno kao i na par izleta.

Nazalost, vec sam uplatio termin, tako da necu moci u Kairo. A za cene, pa G!, ja placam duplo od te cene sto si rekao sa sve avionom. I za uzivanje vs izlasci, vise sam za uzivanje, netju sad da forsiram izlaske, a posto idem sa zenom vise, tju da uzivam (or not) :))

no frx

ono sam lupio cenu odokativno, samo znam da su cene se srozale od kako je krenulo sranje i u egiptu i u libiji... ako nista prcaces kao car :]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Leshko & G! :

Hvala puno na savetima. Za to ronjenje sam chuo da je superishka, tu idem sigurno kao i na par izleta.

Nazalost, vec sam uplatio termin, tako da necu moci u Kairo. A za cene, pa G!, ja placam duplo od te cene sto si rekao sa sve avionom. I za uzivanje vs izlasci, vise sam za uzivanje, netju sad da forsiram izlaske, a posto idem sa zenom vise, tju da uzivam (or not) :))

Znas kako, tamo su ti hoteli (ako je valjan kako si rekao) takvi da ti uopste nemas razloga da izlazis iz njega. (malo parafraziram, nemoj da si bukvalista :D)

Tako da, vidi da iskoristis sto vise izleta, ja bih jos preporucio i moto safari (mada s obzirom da ides sa ribom, mozda ce i jeep safari biti ok za vas), i ako pronadjete neku ponudu za obilaske znamenitosti, nemoj da si kromanjonac, idi vidi nesto pametno kad si vec tamo. :D

I jos jedna stvar, ne znam preko koje agencije idete, ali nemojte preko njih da uzimate te fakultativne izlete, pogotovo ako izaberete vise njih. Odes u random agenciju tamo, i samo pocnes da se cenkas, kenjas kako bi isli na vise izleta, pa lazes da ti je toliko ponudila vec neka agencija, lalala, i proci ces mnogo bolje nego da ides preko nasih. Naravno, gledaj da se udruzite u grupi, pa vise vas da ode tako zajedno negde, i tu cete dobiti opet popuste.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja se slazem sa kingluijem,ko je iole snalazljiv,tipa,zna da kaze tri reci na engleskom i koristi ruke i noge,nek zabode sa ortacima samo prevoz i nek se uputi gde zeli,a tamo cete sigurno naci i bolji smestaj nego sto bi vas agencija smestila,em cete proci jeftinije,em ce biti zanimljivije:)

te akcije sa ribom,zenom,naravno otpadaju:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@G!

pa da, cene se jesu srozale zbog tih nereda, ali shto se tice bezbednosti citam po netu utiske ljudi koji su bili skoro (tipa, pre 3,4 nedelje) da je ka obali sve bezbednije, odnosno da tamo nema tih nereda i tako to

@Leshko:

Upravo, lepo si rekao, hotel jeste o-gro-man, chak treba i njega da obilazish :)) Da, i taj safari je primamljiv, posebno dzhipom, a za cene izleta, da da, pogledatju i kod ostalih domestic agencija, uvek ispadne jeftinije....

Hvala josh jedared :D

edit: Jedno pitanje: Da li neko zna (poshto znam da je bila do skoro akcija za original windows, pa kao bez frke u inostranstvo sa kompom bla bla) da l smem da nosim laptop sa nelegalnim windowsom??

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

Može da se desi da proveravaju. Ovde su klincima na rumunskoj granici raspali carinici proveravali dal' imaju nalepnicu licenciranog Windowsa na laptopu :( (mada to nije pravilo, nekad i ne vrše te provere).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...