Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Nije trol, stvarno me zanima :) Ja sve mislim da kad su organi tako "u paru" da su onda 100% jednaki tj. sa manjim odstupanjima tipa veći bubreg od drugog 2-3% i tako to. Pa me samim tim i začudi kada jedan oboljeva češće od drugog. Evo sad si mi ti dao objašnjenje koje je ok, mada opet sad mogu da postavim pitanje zbog čega je ta vena za levi testis pod pravim uglom a za desni nije ... jel zbog položaja creva, prostate ili nemam pojma nečega drugog u organizmu pa to ide tako tim nekim drugim putem? :)

Link to comment
Share on other sites

Nema veze sa polozajem ostalih organa, vec vaskularizacija ne mora da bude simetricna odnosno podjednaka sa obe strane na "logican" nacin, odnosno vene testisa se ulivaju na dva nacina u donju suplju venu, jedna direktno a druga indirektno : )

edit: eo i slichica

Gray1120.png

Ove najtanje plave trakice levo i desno su vene testisa

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

cek, nadam se da si isao i uradio rtg grudnos kosa, ili si sam zakljucio da ti je naprslo rebro...ako nisi uradio rtg, pa dobijes pneumotoraks jer ti je rebro probusilo plucnu maramicu, nemoj da kazes da ti nisam rekao:)

Duletu doktorke!

Ovo se meni desilo, nije za zajebanciju, ja sam zaglavio mesec dana na intezivnoj zato sto sam mislio da me ponovo stisao bronhitis, a tu povredu od ranije sam ignorisao. Koliko je sati tek sam shvatio kad me je doktorka pogledala u fazonu wtf kako ti hodas, evo tebi jedan uput i kola :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

E opet ja.

Evo vec 3 dana bole me grudi, u predelu desnog rebra, primio sam jak udarac na basketu pre tipa 7 dana, u pleksus, vazduh mi izbili nisam mogao da disem, ali udarac nije bio tamo gde me boli sad, Cudan bol doduse, desno rebro celo, ispod sise :D, nema nikakva masnica nista, bas tup bol, ne mogu da lezim na stomaku kad spavam ni sa strane, boli kad udahnem, ne kontam kako me nije odma bolelo...

Da idem da snimam ovo il da mirujem?

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

cek, nadam se da si isao i uradio rtg grudnos kosa, ili si sam zakljucio da ti je naprslo rebro...ako nisi uradio rtg, pa dobijes pneumotoraks jer ti je rebro probusilo plucnu maramicu, nemoj da kazes da ti nisam rekao:)

na ovo sam mislio...al ako je to bilo pre 10 dana mozda i nije nista, do sad bi imao vec probleme pri disanju

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Desilo se to meni sa rebrima xy puta...

kad te nasadi laktom u rebro, pa boli pri disanju i na pokrete....

Ja sam to resavao tako sto ne idem na basket, nego na trcanje, pa se ono razdrma posle 10ak dana i ne boli vise, a inace traje 3-4 nedelje....(ko bi cekao toliko dugo) [:D]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ma nije laktom nego ramenom me zabo, zaleteo se sa trojke na mene dole u reketu iz punog trka, poludeo sam posle.

Promakao mi taj savet za trg, nista ako mi bude ovako i sutra odo da snimam, jer cini mi se da mi je sve gore i gore.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

srecom iskljucili mi internet pa sam morao da odem da skeniram uplatnicu od subote, nije leglo, i usput se prosetam i snimim sve. Nema preloma, kazu da je unjeceno i da mirujem valjda ce se smiriti. Hvala u svakom slucaju.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

dule brate i dalje imam otok,sta jebeno da radim:((((((((((((((((((((((((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dobio sam udarac u butni misic :) to se svima desavalo verovatno :) i sad me boli kad aktiviram misic :) je li mi znaci da stavljam led ili ne ?:) istezem misic ? ili da uzmem neki od onih gelova koji ste preporucivali na proslim stranama ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

srecom iskljucili mi internet pa sam morao da odem da skeniram uplatnicu od subote, nije leglo, i usput se prosetam i snimim sve. Nema preloma, kazu da je unjeceno i da mirujem valjda ce se smiriti. Hvala u svakom slucaju.

Mozes i da mirujes, ali je najbolje da razmrdavas...po meni trcanje je najbolje...disi samo na nos, kratki udisaji i izdisaji...

U principu, kad god je neka povreda u pitanju, moje je iskustvo (ne malo :)) da je bolje forsirati (do granice umerenog bola), nego mirovati...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

E ovako Dule,iskochilo mi neshto kao mala okrugla plochica ne levoj podlaktici,konkretno me nikad ne boli,al' me nervira kad pogledam :D

Shta raditi?

MANO TKIVO :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...