Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

da, to je dosta cesto, a togfu je ciger pa bi odmah da sece to:)...ne znam , nisam jos cuo da neko radi skracivanje prstiju, mada plasticari ce ti sve odraditi za kesh:)

@dule, pa bolje idi kod fizijatra pa ce ti on reci dal treba da snimas...ovako i da snimis stopalo sta ces da radis sa tim snimkom...jedino da ga ja pofledam kad sam cirke :tf:

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa jeste često, al ono, meni je tako samo na desnoj nozi, i ja bih to uradio opušteno :) Možda ću i da uradim kad postanem milioner!

kad mogu drugi da skraćuju noseve i penise, mogu i ja prst i to na nozi jebenoj.

Ima i onih slučajeva kad likovi odseku sebi poptuno zdrave noge jer ih kao smaraju, al to su teži slučajevi :)

Mislim da sam gledao i najavu/trailer za neku retard američku emisiju (al nisam siguran da li je 4real ili parodija) u kojoj je sa jedne strane lik koji je odsekao sebi noge, a sa druge riba u kolicima, pa mu onda ona kenja kao "kako si mogao to da uradiš jebem ti mater!!1", jako dobro :D Ako neko zna o čemu pričam neka prosledi link obavezno :D

Link to comment
Share on other sites

dule brate sta da radim,prosli mi podlivi,modrice,kurci palci,ali mi otok i dalje tu...hoces da skeniram rendgenske snimke da okachim :tf:

ima skoro tri nedelje,sta da radim,da nastavim sa ledom,da stavljam,mazem,nesto drugo?

mazao sam liotom,konjske masti,pio himoral...ili sam jednostavno nestrpljiv?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dule brate sta da radim,prosli mi podlivi,modrice,kurci palci,ali mi otok i dalje tu...hoces da skeniram rendgenske snimke da okachim :tf:

ima skoro tri nedelje,sta da radim,da nastavim sa ledom,da stavljam,mazem,nesto drugo?

mazao sam liotom,konjske masti,pio himoral...ili sam jednostavno nestrpljiv?

meni je na prst trebalo 5 nedelja da mi se makne otok :D

Link to comment
Share on other sites

hoces da skeniram rendgenske snimke da okachim :tf:

Само је питање времена када ће неко ово да уради, само да се нецима по установама : ))) might as well be first!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jednom mom prijatelju se odjednom javio pritisak u glavi, prvo u predelu malog mozga pa onda kao da je presao preko cele glave i tada mu su se oci takodje polu smracile a i takodje je imao utisak kao da neke zlatne zmijice prolaze pred ocima. Nije tad bio u nekom velikom stresu, ali mu je povecan krvni pritisak poslednjih par dana, tj izmeren je posle tog dogadja koji je trajao oko 5 minuta. Sta moze biti?

Link to comment
Share on other sites

Znam da mi nema pomoci, ali moram da se pozalim... Naprslo mi je rebro na fudbalu, a izgleda da me hvata neka prehlada ili alergija i kišem citav dan... Mislim da cu se onesvestiti svaki put kad kinem, sto je 5-6 puta za sat vremena :(

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

imao sam i ja sličan problem, jedan mali ali debeo lik mi u punom trku nabio lakat u rebro, mislio sam isto da mi je naprso... ono, udahnem duboko ono zaboli, i to je baš dosta dugo trajalo, tipa 3-4 nedelje, pa je prestalo :D Al nisam išao kod lekara :D

Link to comment
Share on other sites

E dule, reci ti meni sledeće - danas sam čitao na netu o nekoj bolesti testisa (da, da) ili ne znam dal' se to uopšte zove bolest, nešto veritralala, koja se kao javlja SAMO U LEVOM testisu. Sad, to oboljenje samo po sebi mi je jasno, nešto se šire vene ili sužavaju, tako nešto :) Ali mene zanima zapravo, kako je to moguće da samo i isključivo jedan testis "gađa"? Što u levom? Jel tu postoji neka razlika za koju ja ne znam? :) Jel možda tipa zato što je i srce levo? I jel ovo "usamljena" bolest koja napada samo jedan organ od ovih "duplih" ili pak postoji nešto što ide samo na desni bubreg, levo plućno krilo, desno uvo ... i tako to?

Hvala,

Milan, 18, Donja Dubočica

Link to comment
Share on other sites

cek, nadam se da si isao i uradio rtg grudnos kosa, ili si sam zakljucio da ti je naprslo rebro...ako nisi uradio rtg, pa dobijes pneumotoraks jer ti je rebro probusilo plucnu maramicu, nemoj da kazes da ti nisam rekao:)

Prvi put sam isao, posto je bilo gornje, ali sada valjda nema potrebe posto je skroz donje i valjda bi osetio da se desilo neko sranje :) Sada me boli dosta manje nego prosli put, puno je lakse kad je donje...

Link to comment
Share on other sites

ok, cisto da znas ako krenes da gubis dah ili da se gusis da je vreme za hitnu:)

ahaha laki, jel trolujes ili su krenula pisma citalaca kao u huperu:)

elem, varicocela su prosirene vene testisa i zaista se cesce javljaju na levom...to je zbog toga sto se leva vena testikularis uliva u renalnu venu pod skoro pravim uglom, pa je otezan tok krvi iz nje...desna se uliva u donju venu kavu pod manjim uglom pa se zato mnogo redje javljaju na toj strani...poz za citaoce!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...