Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Povredio sam zglob desne ruke najverovatnije od udaranja u fokusere i dzak.
Namestanje ruke u odredjeni polozaj i pokusaja da se nesto njom podigne ili povuce prouzrokuje bol u zglobu sake,
otprilike gde prolazi ulnarni nerv.
Zeleo bih da se vratim na trening, ali bojim se da mi se pojaca intezitet bola na nivo koji je bio dok sam trenirao
pa da moram ponovo da pravim pauze.

Da li je ovo neko prikljestenje nerva ili je problem sa kostima u saci oko zgloba?

Preporucite, ako znate, nekog ortopeda/fizioterapeuta kod koga bih mogao da odem privatno na pregled.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Koja je fora sa lekovima na kojima na kutiji pise "samo na recept" a lekar opste prakse kaze da ne ide na recept? (proverio sam posle isto kod specijaliste koji je potvrdio, kaze da kod nas sve sto valja ne ide na recept :D). Placam jebeni alergijski sprej za nos 2500, sokirao sam se kad mi je rekla ova u apoteci. 

Link to comment
Share on other sites

dule pomozi

pre neki dan sam uspeo da padnem na ulici kad je bio ovaj glupi sneg

na spoljasnju stranu kolena+kuk

kuk je ok, ali koleno me dan posle bolucka malo, na primer kad stanem na tu nogu i krenem da se rotiram u kuku, desi se da me zigne ta spoljasnja strana onako i klecne mi koleno :D

i sad se plasim da odem na crossfit (DADA) da mi se stanje ne bi jos pogorsalo!

jel ima leka?

thx,

beba isus

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, beba isus said:

dule pomozi

pre neki dan sam uspeo da padnem na ulici kad je bio ovaj glupi sneg

na spoljasnju stranu kolena+kuk

kuk je ok, ali koleno me dan posle bolucka malo, na primer kad stanem na tu nogu i krenem da se rotiram u kuku, desi se da me zigne ta spoljasnja strana onako i klecne mi koleno :D

i sad se plasim da odem na crossfit (DADA) da mi se stanje ne bi jos pogorsalo!

jel ima leka?

thx,

beba isus

 

moraš da čekaš da prođe i to je to.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, togFU said:

aj to i nekako, ja krivim RUR što mu niko nije objasno da je crossfit homoseksualna aktivnost :c

reki, jel posle treninga šejkić, pa pustiš jednu epizodu vil & grejs, da se opustiš?

citao sam topik... meni licno se svidja crossfit zato sto neko mora da me bičuje da bih vežbao : D

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav za drugare.

 

Operisao sam se pre 3 dana (odstranili mi pola stitne zlezde) i posle budjenja iz anestezije sam imao par nekih bocnih (he he) efekata standardnih... tipa grlo me bolelo od intubacije ko da su me diptroutovali crnci... ali imao sam i jedan LOL efekat... probudio se iz anestezije s upalom listova (ono, ko da sam radio neki bas ozbiljan trening za listove), jel moguce da se noge tolko grche u anesteziji?

 

Elem, pitanje za doktore.. posto sam zaboravio da pitam cime su me boli za bolove u bolnici... sta da gutam da manje boli? Trenutno me boli grlo dok gutam  (nohomo) i imam konce, pa me i oni malo zatezu. Alergican sam na aspirit/kafetin i taj neki tip lekove, ne znam kako se zovu.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav za drugare.
 
Operisao sam se pre 3 dana (odstranili mi pola stitne zlezde) i posle budjenja iz anestezije sam imao par nekih bocnih (he he) efekata standardnih... tipa grlo me bolelo od intubacije ko da su me diptroutovali crnci... ali imao sam i jedan LOL efekat... probudio se iz anestezije s upalom listova (ono, ko da sam radio neki bas ozbiljan trening za listove), jel moguce da se noge tolko grche u anesteziji?
 
Elem, pitanje za doktore.. posto sam zaboravio da pitam cime su me boli za bolove u bolnici... sta da gutam da manje boli? Trenutno me boli grlo dok gutam  (nohomo) i imam konce, pa me i oni malo zatezu. Alergican sam na aspirit/kafetin i taj neki tip lekove, ne znam kako se zovu.
Bilo sta za bolove na sta nisi alergican...a grlo zeza obicno dosta zbog intubacije, jbga...ovo za grceve u misicima listova nemam pojma, mozda ti nisu lepo potrefili anesteziju

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne grce se misici uopste u anesteziji, naprotiv, za intubaciju je neophodan misicni relaksans. Jedino sto mogu da zamislim je da imas bolove od polozaja u kome si bio za vreme operacije tj. polu sedeci i da ti nisu dobro namestili "jastuce", podlogu ispod nogu. Za bolove udri sta stignes, brufen 4x600 na dan recimo.

Edit: mani grlo, proci ce, budi srecan sto su svi zubi na mestu!!1 : D

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...