Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Je l' moguce da se desilo nesto zajebanije od obicnog istegnuca ? Do sada me je uvijek prolazilo posle par dana ali ovo me drzi vec sedam dana... Mada kontam vidio bi ovaj doktor na urgentnom sa snimka da je nesto ozbiljno? Najveci problem mi je ahilova tetiva ona me najvise boli kad pokusam da se oslonim na nogu...

Link to comment
Share on other sites

koliko je moguce jos da traje ako je obicno istegnuce?
poceo sam danas ponovo da stavljam led jer sam juce stavio zavoj dok sam isao na faks posle mi je bilo samo jos gore...
Ne ide mi se kod doktora nikako, ajde sto cu se iscimati dok odem tamo i dok platim sve(posto nemam knjizicu ovdje) vec sto ce mi otici citav dan na to a sad dok traje rok i nemam bas vremena :/

Link to comment
Share on other sites

Nema na cemu. :)

Mi na orl cesto imamo tu estetsku operaciju nosa (septorinoplastiku), gde bolesnici ispod tog gipsa redovno dobiju otoke i hematome (bas crnilo). Doktori pisu Chymoral Forte 3x2. (u sebi sadrzi manitol koji izaziva osmotsku diurezu, tj povlaci vodu iz celija i tako smanjuje otok)

Dobre su i obloge sa Acidi borici.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Budo, već su ti rekli sve za skidanje otoka - Chymoral tablete, Hepatrombin gel, led, Acidi Borici itd...Ali moj savet je svakako da odeš kod doktora, ne zezaj se s tim. Uzmi knjižicu nekog ortaka pa bani kod lekara ili idi bar kod nekog sportskog fizioterapeuta da ti pogleda, to te neće mnogo koštati

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Вероватно си сада јаче истегнуо лигаменте него иначе :) мене је увек пролазило за недељу дана али онда сам стварно изврнуо зглоб и тек после месец ипо сам се опоравио :) + сам ишао на физикалну терапију :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...