Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

3 hours ago, badnick said:

Da se pohvalim i ja sam krenuo i teretanu pre mesec dana. Ako se moze nazvati teretana jer je to neka budzevina u atomskom sklonistu :D.  Pre nekih 4 meseci sam imao 105 kila sad sam spao na 95. Jos nekih 5 da skresem i ja zadovoljan. Plus sam krenuo na plivanje, deset puta se bolje osecam. Teretana i bazen me mesecno izadju 2.5k. Budzet gruvanje! :D

Aj mi preporucite neke vezbe kuci za trbusnjake posto u ovoj celicani nema nista od sprava za iste.

Svaka cast :)

Ja sam isto krenuo pre mesec dana u teretanu i super mi je.Osecam se dosta bolje i zivlje. IDem 3 puta nedeljno u teretanu i u medjuvremenu ako upadne fudbal jednom ili dva puta tokom nedelje. Kako si uspeo da za mesec dana skines 10 kg,ja uspeo samo 5 :(?

Link to comment
Share on other sites

Eh da je za mesec. Cetiri mi je trebalo. Pre nego sto sam poceo sa plivanjem i teretanom prvo sam korigovao ishranu. Pojacao dorucak( zitarice*), izbacio hasanje posle 7 popodne. Izbacio secer, kafu, hleb itd. Ubacio brda povrca i voca i 1.5 litra vode. Ono sto svi znamo ali je tesko se pridrzavati toga.

Sad ce neko da me isproziva ali nema veze. U zitarice sipam pola kasicice mlevenog lana i isto toliko chia semenki. Iskenjam se cim zavrsim obrok. Znaci kakva kafa, djus pizde materine ovo em sto je zdravo em sto ne zakazuje :)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Onda sam ja pogresno skontao :D pa i ja sam izbacio gazirano,junk food i slatko sam sveo na minimum... cilj mi je da odem na 90kg do leta...kontam da cu uzeti neki sagorevac. Ovaj musclepharm l -carnitin deluje okej... btw jel zna neko gde moze da se uzme optimum nutrition gold standar whey? Po mogucnosti online posto ne zivim u bg :D

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/26/2017 at 5:37 PM, badnick said:

Eh da je za mesec. Cetiri mi je trebalo. Pre nego sto sam poceo sa plivanjem i teretanom prvo sam korigovao ishranu. Pojacao dorucak( zitarice*), izbacio hasanje posle 7 popodne. Izbacio secer, kafu, hleb itd. Ubacio brda povrca i voca i 1.5 litra vode. Ono sto svi znamo ali je tesko se pridrzavati toga.

Sad ce neko da me isproziva ali nema veze. U zitarice sipam pola kasicice mlevenog lana i isto toliko chia semenki. Iskenjam se cim zavrsim obrok. Znaci kakva kafa, djus pizde materine ovo em sto je zdravo em sto ne zakazuje :)

eto, svi znamo, ali ja iskreno ne znam kakve veze imaju izbacivanje kafe, ubacivanje žitarica i 1.5 litara vode? Ae da ne bude da hejtujem, ali zar nije pametnije da za doručak uzmeš belanca (može i poneko celo jaje), ela, salata, može neka tunjevina/losos, a da nekim danima to zameniš ovsenim, ali da ti akcenat ne bude na hidratima? Isto, šta šteti kafa (osim ako je nisi pio sa pola litre mleka i šlaga), i valjda svejedno i pre dijete i na dijeti i kad god piješ jedno barem 4-5 litara vode dnevno?

just my 2 cents 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Highl1 said:

Isto, šta šteti kafa (osim ako je nisi pio sa pola litre mleka i šlaga), i valjda svejedno i pre dijete i na dijeti i kad god piješ jedno barem 4-5 litara vode dnevno?

gledah neki intervju sa ivanom španović, ona pije neke nenormalne količine kafe dnevno.

a kad smo u topicu, ako neko vidi negde protein ali bez ukusa, neka javi. ovi u suplementu nemaju više i ko zna kad će da nabave, a izbegao bih ove čoko, moka, jagoda varijante.

Link to comment
Share on other sites

Otvorio sam salu za vežbanje na Novom Beogradu. Nije klasična teretana već poligon za funkcionalne treninge. Radimo poligonske kružne treninge, Combat condition... Sala je jedinstvena u Srbiji. Otvorio sam i topic koji predstavlja salu, mozete pogledati ovde.

Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2017 at 0:20 AM, Highl1 said:

eto, svi znamo, ali ja iskreno ne znam kakve veze imaju izbacivanje kafe, ubacivanje žitarica i 1.5 litara vode? Ae da ne bude da hejtujem, ali zar nije pametnije da za doručak uzmeš belanca (može i poneko celo jaje), ela, salata, može neka tunjevina/losos, a da nekim danima to zameniš ovsenim, ali da ti akcenat ne bude na hidratima? Isto, šta šteti kafa (osim ako je nisi pio sa pola litre mleka i šlaga), i valjda svejedno i pre dijete i na dijeti i kad god piješ jedno barem 4-5 litara vode dnevno?

just my 2 cents 

To sam ukratko pricao sta jedem. Nije da je svaki dan isti. Ponekad jedem upravo tuna salatu, nekad kajganu itd. ali mi najvise prijaju zitarice( kombinacija njih 5-6). Negde sam cuo da zedj cesto oce mozak da zbuni sa gladju i ispostavilo se da od kad pijem flajku dnevno vode, jednostavno sam manje gladan:). Ne znam, mozda gresim, ali su meni oduvek govorili da vode treba piti barem litar dnevno. Ako bas ogladnim izmedju obroka zveknem neku vocku i casu vode i miran sam. Kafa je navlaka sa koje sam se skinuo jer imam povisen pritisak. Jednostavno bio sam zavistan od nje, remetila mi je san itd. Ovaj deo sa 4-5 litara vode nisam skapirao.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

jebiga i ti hajli sa 'barem 4-5 litara vode dnevno'. kapiram da je procenat ljudi koji pije >2l vode dnevno u proseku manji od 5%. ja se trenutno teram da pijem sto vise, prestao sam da pijem kafu (zbog mleka koje me userava bubuljicama), zamenio sam je cajem, popijem tipa 1 limenku koka kole zero uz rucak i ostatak vremena vodu i nema teorije da popijem vise od 2.5l npr.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa i 4-5 nije neka cifra kad treniraš. Ako imaš 45 min treninga, plus neki kardio, lagano ćeš samo tad da cepiš pola litre do litar vode. A onda za ostatak dana 4 i nije neka cifra.
To što je taj procenat ljudi mali, to je samo još jedan dokaz da su ljudi debili, jer piju gomilu nekih drugih gluposti osim vode

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

treba mi neka strunjaca za gajbu, jel ima ista na sta treba da obratim paznju ili udri po prvoj najjeftinijoj koju naletim na kupujemprodajem?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

On 28.2.2017. at 0:50 PM, Lucky said:

gledah neki intervju sa ivanom španović, ona pije neke nenormalne količine kafe dnevno.

a kad smo u topicu, ako neko vidi negde protein ali bez ukusa, neka javi. ovi u suplementu nemaju više i ko zna kad će da nabave, a izbegao bih ove čoko, moka, jagoda varijante.

Ovo i mene zanima... Uzimao sam ranije  impact whey bez ukusa ovde https://sr-rs.facebook.com/Suplementi.EXTRA/

 

Lucky? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Svaki naslov mu je klikbejt ali mu je isto tako svaki video do jaja poucan.

Razmisljam se da uzmem neki whey protein. Nisam neki strucnjak za suplemente pa nisam siguran koji bi meni odgovarao. Vidim da ima tri tipa, koncentrat, izolat i hidro ili kako vec. Gledao sam neki klip koji kaze da je koncentrat najmanje stetan, tj da ne steti imuno sistemu., pa kapiram da bi njega uzeo. Pominjali ste  http://supplementstore.rs/kategorije/proteini/ultimate-nutrition-prostar-whey-protein-2390gr valja li taj sta ili ima neki bolji koncentrat? Optimalnom upotrebom, koliko bi trebalo da traje tih 2.4kg?

Edited by badnick

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

jel moze neko da mi preporuci neki od  zatvorenih bazena u gradu ? da moze da se zakupi par termina nedeljno i  da se pliva na miru, tokom cele godine?  to mi je poslednja opcija od sporta koja mi je preostala, koja cak i nije tako losa

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta misliš pod "zakupljivanje termina i plivanje na miru", ali 25. maj je odličan, velik je pa nije preterana gužva, plus kad krene letnja sezona, svi idu napolje pa unutra ostanu ljudi koji su stvarno došli da plivaju.

Na Tašu je prevelika gužva i unutra i napolju.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ove godine mi je bio cilj da se ne usvinjim previse na moru, odnosno da odrzavam dobru formu koliko god je to moguce.Buduci da sam oko 20 dana bio van kuce, morao sam da treniram po kojekakvim teretanama i to mi je bas prijalo i skontao sam da me je moja teretana smorila posle 4 i po godine.Tako da, - fit pass here I come.Jedna Zyzz poza poslednjeg dana mora [8D]GOPR0635.JPG

Link to comment
Share on other sites

videh to juče kod jednog ortaka "profi" bildera na FB, ali sam se nekako zadržao da bacim hejt

hajde da plačemo za predrogiranim konjem, buhu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...