Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

26 minutes ago, rejven said:

inbox

[roflmao]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDD

 

Inače hvala svima na odgovorima, nisam znao da postoje te sprave lol, ovo za držanje nogu mi je poznato od ranije, više sam se nadao da će neko možda da izvuče neku vežbu koja može bar delimično da pomogne, ali kako god - skontao sam da je kod mene zapravo osnovni problem strah, jer sam imao operaciju ramena i propadanje me baš tripuje da će da mi isokči rame ako se spustim skroz... međutim juče sam stisnuo muda i uspeo da uradim 3 kom i to na kraju treninga omg!

 

Inače, slučajno sam otkrio da imam ovo, tako da ću morati i ova sranja da radim.

 

Link to comment
Share on other sites

Koja budalasthina, jebote. :S Vezujesh se k'o pilot, podeshavanje naslona, skalamerija od 100 kila...

Sacu biti zadrigli matorac koji popuje dok drzi limenku piva na stomaku, ali ako ne mozesh da uradish bar 3-4 propadanja sa striktnom formom - onda ne treba ni da ih radish. Sklekovi su ti sasvim dovoljni dok ne ojachash. Sve druge varijante, dal' sa mashinama ili ortakom koji ti njushi rchma dok se ti koprcash k'o riba na suvom ce te samo nauchiti loshoj formi i down the line odvesti u povredu.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wulfgar said:

Sacu biti zadrigli matorac koji popuje dok drzi limenku piva na stomaku, ali ako ne mozesh da uradish bar 3-4 propadanja sa striktnom formom - onda ne treba ni da ih radish. Sklekovi su ti sasvim dovoljni dok ne ojachash. Sve druge varijante, dal' sa mashinama ili ortakom koji ti njushi rchma dok se ti koprcash k'o riba na suvom ce te samo nauchiti loshoj formi i down the line odvesti u povredu.

ahahah do ovako nekog zaključka sam i ja došao juče, što me je i motivisalo da stisnem muda i uradim 3 kom, sad da li su bila 100% pravilni što se forme tiče to ne mogu da garantujem, ali za početak sam zadovoljan!

 

i da dodam, takve sprave realno imaju samo one fensi gej teretane!

Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2016 at 6:37 PM, Dende said:

Cisto znatizelje radi, kakvih problema imas da ne smes da treniras?

Drugar imao neka mantanja i mucenja svesti,pola godine ga vec testiraju i njakaju i na kraju izgleda ima diskus herniju u vratu.Nije u zivotu stavio vise od 50kg na sebe,ali eto.Genetika je cudo.

 

evo me sa malim zakasnjenjem

kao sto je neko vec napisao, imam glaukom na oku, i zbog ocnog pritiska teretana ne dolazi u obzir, dok sam mogao da trcim (ajde barem nesto, mada nikad nisam trcao)

i tako ja vec mesec dana trcim, usao sam u fazon, istripovao se kako je to dobro. 

malopre sam dosao od novog doktora, koji je specijalizovan za glaukom, jedan od najboljih kod nas, i koji mi je dijagnostikovao nesto sto se zove pigmentni glaukom(retka vrsta glaukoma), kod kojeg se ne preporucuju ni sportovi gde se prave nagli pokreti glavom (kosarka, trcanje).. i ja pogledam malopre na netu, posto doktori znaju da se nalupaju gluposti (mada je ovaj stvarno ozbiljan tip), kad ono stvarno ne bi trebao ni da trcim

pa dal je moguce

tako da zavrsavam svoju sportsku karijeru

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

hehe fora Suplemento Kings hehe :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Da se pohvalim i ja sam krenuo i teretanu pre mesec dana. Ako se moze nazvati teretana jer je to neka budzevina u atomskom sklonistu :D.  Pre nekih 4 meseci sam imao 105 kila sad sam spao na 95. Jos nekih 5 da skresem i ja zadovoljan. Plus sam krenuo na plivanje, deset puta se bolje osecam. Teretana i bazen me mesecno izadju 2.5k. Budzet gruvanje! :D

Aj mi preporucite neke vezbe kuci za trbusnjake posto u ovoj celicani nema nista od sprava za iste.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, badnick said:

Da se pohvalim i ja sam krenuo i teretanu pre mesec dana. Ako se moze nazvati teretana jer je to neka budzevina u atomskom sklonistu :D.  Pre nekih 4 meseci sam imao 105 kila sad sam spao na 95. Jos nekih 5 da skresem i ja zadovoljan. Plus sam krenuo na plivanje, deset puta se bolje osecam. Teretana i bazen me mesecno izadju 2.5k. Budzet gruvanje! :D

Aj mi preporucite neke vezbe kuci za trbusnjake posto u ovoj celicani nema nista od sprava za iste.

Koliko puta sedmicno plivas i koliko u jednom terminu? Mislim na metrazu.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...