Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Pretpostavljam da se štrokan sprdao sa ovim "Пробај да завијеш фолију око стомака кад трчиш можда помогне мало  [:D]", ali napisaću čisto da neko ne krene to stvarno da radi - ovo je jedna od stvari koje ne treba raditi, iz prostog razloga što ne pomaže, samo ćeš biti mokriji :D ali to ne znači da si "istopio" više stomaka naravno :D

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam gde ste vi to procitali :) salo i hocu da przim trcanjem, to je bilo sve, a rekao sam 'sa stomaka' jer ga u sustini samo tu i imam skoro, naravno da hocu da sprzim svo salo lol :) i za tih 3kg sam napisao da mi je u sustini brojka nebitna, hocu da skinem salo, to je u sustini to :)

 

Problem je sto organizam ne bira odakle ce da skida salo prvo, a obicno poslednje ode na mestima gde ga ima najvise. Sto ce reci, mozda se tebi cini da treba da skines 2-3kg sa stomaka, a na kraju se ispostavi da je stomak isti sa 3kg manje lol :) Drugi problem je sto mozes izgubiti i dosta misica ako furas samo kardio, a ne unosis dovoljno proteina ili ti je kalorijski deficit prevelik. 

 

I onda dobijes izgled maratonca umesto sprintera

Edited by MikacNS
Link to comment
Share on other sites

Drugi problem je sto mozes izgubiti i dosta misica ako furas samo kardio, a ne unosis dovoljno proteina ili ti je kalorijski deficit prevelik. 

 

I onda dobijes izgled maratonca umesto sprintera

pa ono, necu se izgladnjivati, a necu bas ni da trcim 30km dnevno :D

u sustini, startna pozicija mi i nije tako losa, sto se tice ishrane - nisam neki ljubitelj slatkisa, pa mi je lako da ih ne konzumiram uopste. veci problem su mi sokovi, ogranicio sam se na jednu limenku koce uz rucak recimo, ostatak dana cepam vodu. jaja svakako mogu za 3 minuta da spremim za neki od obroka, ispred zgrade mi je pijaca pa cu se truditi voca da imam gajbi uvek. gruvacu belo meso jer i to najbrze spremim, a nije skupa varijanta, probacu ribu da ubacim jednom nedeljno nekako. mislim da je ovo vise nego dosta za ono sto hocu da postignem

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam juče hteo d'umrem od toga koliko je bilo sparno :( biće još gore, ali valjda se vremenom organizam navikne, ovo je sad bio šok (koji je usledio onda). 

 

Neke ne tako teške vežbe a zadihao sam se kao posle super serije.

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da se štrokan sprdao sa ovim "Пробај да завијеш фолију око стомака кад трчиш можда помогне мало  [:D]", ali napisaću čisto da neko ne krene to stvarno da radi - ovo je jedna od stvari koje ne treba raditi, iz prostog razloga što ne pomaže, samo ćeš biti mokriji :D ali to ne znači da si "istopio" više stomaka naravno :D

 

A možeš li objasniti šta znači kada nosiš foliju, a topiš se? Just askin

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

:DDDD

Topiti = topiti masne naslage = skidanje sala sa stomaka 

napisao sam da to nije moguće ubrzati bilo kakvim folijama, vrućim pantalonama ili pojasima za mršavljenje. Pored toga ono što je već neko pominjao - nije moguće fokusirati se na određeni deo tela i samo na tom delu skidati salo.

Link to comment
Share on other sites

Ма то је мој ортак са веслања трошио фолије на тоне, па сам се сетио тога. Само се презнојиш у старту и онда ти блеји зној ту и ништа се не дешава. 

Link to comment
Share on other sites

momci, jel zna neko da mi preporuči osobu koja mi je pored psihijatra sada recimo potrebna :

osoba sa iskustvom i integritetom, koja bi na osnovu mojih nalaza i mri snimaka i enmga mogla da mi malo pažljivije i manje generički da savete i sportove kojima se sada smem baviti. trenutno sam u vrtlogu oprecnih saveta od fizijatara i neurologa, internet forumi cine da želim da se mažem jajetom po glavi, da slušam sam svoje telo ne smem, a imam osećaj da mi takav vodič sada mnogo treba.

kada ti jedan kaže da smeš sve dok si u pravilnom položaju, drugi da ne smeš da plivaš prsno i kraul, treci da smes samo plivanje svako, cetvrti ti kaze da rastezes gumu, a lekar sa zavidnim iskustvom kaže da se ponašaš kao čovek u petoj deceniji, tj da šetaš sa babom pored reke i ne budališ, a intimni osećaj je da pričaju generički, mnogo bi neki pro tip značio.

danke

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

^Np

 

Ali ovakve klipove i treba kaciti svako malo da ljudi znaju, uglavnom se postavljaju "nub" pitanja na kojima se u ovim i slicnim klipovima moze naci odgovor. Naravno ako neko ima za cilj nesto vise onda jbg, treba i vise da se posveti tome. E, sad, ako zelis da smrsas ovo je sasvim dovoljno, uz neki mozda malo iskusniji forum i odredjene youtube kanale nije to rocket science.

A kad smo vec kod klipova i guidova

 

jako dobrih par guidova vezano za bench/OHP/sq i DL

Edited by BakiSaN
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...