Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

kupio ortak neku vagu izdrkanu za deset iljada, sto meri razna sranja pusta neku satro struju kroz telo, kaze vaga da imam 11.5% masti i 65% vode u telu, znam da ste ovde merili pise o tome, zanimaju me dve stvari, prva stvar jel ta vaga valja kurcu, i ako je vaga verodostojna, dal su to dobri rezultati za sportistu, gugl mi daje povrsne informacije

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

kupio ortak neku vagu izdrkanu za deset iljada, sto meri razna sranja pusta neku satro struju kroz telo, kaze vaga da imam 11.5% masti i 65% vode u telu, znam da ste ovde merili pise o tome, zanimaju me dve stvari, prva stvar jel ta vaga valja kurcu, i ako je vaga verodostojna, dal su to dobri rezultati za sportistu, gugl mi daje povrsne informacije

 

Nije dobro, pisaj i pij rakije da smanjis procenat vode.

 

Gz, iako nisi dosao da pricas o vagi vec svom zmijskom vitkom tijelu, you cocky youngster!

inače, mislim da varijaraju u par procenata rezultati te vage, pa ih više uzmi kao orijentir sto se sala tice. Al opet, FU!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

prvo, kontam da cak ni kod nas u srbiji nema toliko lozana da iskesira 10 soma za vagu..

a drugo, lepo reci da su te vrbovali iz herbalajfa i da si se primio ko vo pa da polako pocnemo sa terapijom!

da, gruja me spojio sa njima, postao sam poznat od kad sam izaso na vajsu pa su odlucili da me sponzorisu 

 

U principu, ta vaga nije budalastina, to stvarno moze da se izmeri bez vadjenja krvi/nekih ozbiljnih testova a ? 

 

iskopo sam i poslednji nalaz corbe, uvek je u ovim okvirima, sta mislis o corbi dule ?

 

duSTc83.png

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Evo ribe, imate sad i celin mail, jmbg, približnu adresu, kaman.

 

Nije najpreciznija vaga, dende je to mislim lepo objasnio, imas "potapanje u vodu", kalipera, vagu, po redosledu tačnosti. Proveri ofc, mislim da je ovako.

A mislim da je ivan spominjao i prilicno tacan metod "odokativno". Naravno, ne moraš sada kačiti slike!

 

Ovo krvi sto si ti izvadio samo znaci da si zdrav :)


igor zvani 30% slaninica:D

 

Mislim da sam otisao ispod 20 posto jea!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pogresnu sam sliku okacio, nema onih dodatnih testova sto sam radio na testosteron i gluposti, ne mogu da nadjem to. Pitao sam upravo zbog te price, secam se da se pricalo o ovim vagama, ali se ne secam tacno sta :D

 

valjda ne mislite da je ovo merenje pisa, pa pobogu imam svoj topik koji se zove "KO JE NAJJACI" ne znam sta dalje da kazem

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

o/

 

Inace uzeo sam optimum whey double rich chocolate. 6550din sa postarinom mada u poredjenju sa dymatizeom ima 74 merice po 24g. Ukus je malo bolji i malo bolje se muti, al manje vise isti kurac. Scietec izgleda kao najbolji dil trenutno.. oko 1000din je jeftiniji od optimuma. Vudu koji ukus si uzeo ti i kakav je poredjenju sa dymatizom?

Link to comment
Share on other sites

kako vec shw meni rece, mastefizikal (http://www.masterphysical.net). meni je tu cuveni vlada sredio dva prsljena koja su me smarala godinu dana, prostim KVRC

 

On sad vise ne radi u masterfizikalu, ali par kolega je islo tamo, lepo su ih istimarili.

 

Dakle možeš tamo, a možeš i da ih pitaš gde sad radi vlada.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...