Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

imao je 3-4 obroka a fazon ne znam iz kog razloga od 10og do 15og minuta sotji 1 te ista slika sa makrosima prvog obroka od 11k kcals otiso trenirao opet zdrao ko svinja i tako jos 2x na 36min pogledaj ima sve makroe a i ide da se meri, dobio 7 kila za taj dan. Uglavnom nista pametno budala :D

Link to comment
Share on other sites

imao je 3-4 obroka a fazon ne znam iz kog razloga od 10og do 15og minuta sotji 1 te ista slika sa makrosima prvog obroka od 11k kcals otiso trenirao opet zdrao ko svinja i tako jos 2x na 36min pogledaj ima sve makroe a i ide da se meri, dobio 7 kila za taj dan. Uglavnom nista pametno budala :D

 

EuHJlRV.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Radim ramena, probao novu vezbu (http://www.bodybuilding.com/exercises/main/popup/name/single-arm-linear-jammer) . Rame odlicno reajguje na nju.

 

 

Cujem neko mi nesto prica iza ledja :  "Buraz nije to dobro , vidis da pogadjas i ruke. poenta je da pogodis SAMO rame".

Okrecem se i vidim lika -  tip onaj sto vezbaja ceo zivot i od prilike ovako nekako izgleda

shirtless-2-massive-powerlifters.jpg

A koju to vezbu radis ti - pitam ja njega - da pogodis samo rame ?
I on sede na klupu, uzeo bucicu i poce da radi potisak. "Vidis? Samo rame radi" ...

[roflmao]  [roflmao]  [roflmao]  [roflmao]

Mrzelo me da se objasnjavam sa njim, treba da se radi sledeca serija :))
 

 

 

E sad zasto sam ja ovo pisao ? Jebem li ga [:D] , mogao sam samo da ostavim ovu vezbu i da preporucim da je probate(ukoliko vec niste) jer je super i malo vadi iz monotonije. 

Samo hrabro do cilja!

Edited by LepYbre
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

LepY ne bi ja radio tu vezbu, taj lik sto je radio je poginuo pre 10 dana,... :(

A sala na stranu, ako vezbas samo radi izgleda, covek je upravu, manje ces sjebati rame raditi najobicni potisak nego to. Al ako si MMA borac ili nesto i treba ti funkcionalost to je bolje. Plus ako je mala tertana u kojoj vezbas mozda zauzimas pola prostorije pa je kulturno hteo da ti da to do znanja :)

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Izgleda nece biti vise dymatize-a kod svercera... Kaze ovaj lik sto uzimam od njega da je poskupeo mnogo :( Sta sad uzeti? Veroovatno optimum, mada on je 6300 :/ Koji je ukus najbolji kod optimuma?

Kolko ja vidim slabo svega ima, sve X sport i pansport : 

 

bar sto se tice kupujemprodajem, a tu sam nalazio bas dosta stvari

Edited by BakiSaN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...