Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Jutros sam radio mrtvo i veslanje, swe pohwale :) kvalitetniji je x puta od svih pansport/biotech/"insert garbage belt" pojaseva, drzi ledja samo tako, a inace sam ga uzeo bas zato sto sam ranije ujebao ledja sa ne bas pravilnom formom, tako da se nadam da ce dugo da me sluzi u zdravlju i sreci :))

Link to comment
Share on other sites

Jutros sam radio mrtvo i veslanje, swe pohwale :) kvalitetniji je x puta od svih pansport/biotech/"insert garbage belt" pojaseva, drzi ledja samo tako, a inace sam ga uzeo bas zato sto sam ranije ujebao ledja sa ne bas pravilnom formom, tako da se nadam da ce dugo da me sluzi u zdravlju i sreci :))

Zanimljiva stvar - ja sam juce bio u teretani u kojoj inace ne treniram bez drugara koji inace nosi pojas za nas dvojicu,pa sam bio prinudjen bez pojasa da radim mrtvo.Onako prilicno oprezno sam stavio 130kg za 6-8 seriju i izgurao bez problema.Na kraju sam uradio jos jednu seriju sa 150 cisto zato sto sam se dobro osecao.Poenta cele price je da mi je pojas mozda samo smetao.Kao beba sam imao bruh i uvek sam se tripovao da "osetim" da ce da mi iskoci ponovo na tom istom mestu kad sam nosio pojas,a sada bez njega skroz savrsena forma,bez ikakvih neprijatnosti.Opet,moze biti da je to zbog toga sto sam nosio shit pojas : )

Link to comment
Share on other sites

Ako ti odgovara, nastavi da radis bez pojasa, ja nisam zeleo da ga kupujem i nosim, ali nakon sto mi se bol opet vratio probao sam sa nekim pojasom i narednih dana me vise nisu bolela ledja, pa sam zato resio da uzmem pojas koji koristim samo u radnim serijama cucnjeva, mrtvog dizanja i veslanja, zagrevanja radim bez pojasa bas zato da se ne bih ujebao irl i da bi svi stabilizatori odradili svoj deo posla :)

Link to comment
Share on other sites

najgore nesto sto moze da ti se desi u teretani...

@sLR

tesko da ces moci da uvaljas taj otvoren protein nekom koga ne znas, pogotovo za te pare

tako da ti je moj savet da nadjes nekoga koga znas ili nekoga iz svoje teretane, ovako mozes da ga uvaljas za 3 soma max i to ako ti neko bas veruje da nisi unutra sipao secer u prahu fazon :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Evo mene posle, pa ajd' da se kaže skoro pola godine, jest' da nisam vežbao ni polovinu koliko sam trebao, al' ajde!

Ima još mnogo toga da se radi, ali jednostavno nisam bio uporan.Čak i mislim da sam šta više izgubio onu "izraženost" mišića koju sam imao ranije :c

UaaIL.jpg?1

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

poput mene, ja se napalim ko kreten i krenem u teretanu 2 - 3 nedelje, pa prekinem mesec, pa onda kuci kao vezbam...

nema leba od mene ako tako nastavim, moracu kao moj cimi SUBEtard svaki dan zdrava hrana teretana, pa mozda i bude nesto :)

ovo je slika pre god dana otp, isti sam i danas, 196 visok oko 80 kg, zelim kila !! inace poza je fail :D

26453722021665799998010.jpg

misljenje neko ? :)

Edited by PARISSS

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

@Ivan: hmmm ako mislis da bi daljoj buducnosti nabacio kilograme i bio punacak gresis jer mi je genetika super, deda cale svi visoki mrsavi, s druge strane, iskreno dopizdi da si mrsav i naravno zelis masu :)

@Longleyy: hvala, racunao sam i ja oko 3500 do 4000kcal jer za 24h se potrosi ako se ne varam do 2000kcal da nista ne radis, a uz fizicke aktivnosti juhu...

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Iyan pls.

Paris, imas odlicnu podlogu za ozbiljan napredak. Kapiram da ti nabacivanje mase ide teze, ali to se resava sa jedno +400kcal na postojeci kalorijski suficit koji ide za tvoju kilazu/visinu. Ovako odokativno bih rekao da ti treba jedno 3.000-3.500 kcal dnevno.

3k-3.5k?

More like 4000,ako hoce suficit od 500kcal.Al' ono,deluje mi kao teski ektomorf,mozda bi morao da pojaca jos,pogotovo zato sto je visok.

Da nabaci covek 100kg sa 8-9% bf i da dominira nad manletima ; )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...