Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Krenuo(krećem) da treniram, vudu mi je objasnio sve u vezi ishrane, e sad treba mi neki program rada.

Mislim ovo nema veze sa teretanom, al' nisam imao gde da pitam.Uglavnom želim da se fokusiram na trbušnjake pošto izgleda ko da imam pivski stomak :c

evo i slike :o

velika slika je velika(!)

xw3yH.jpg

[:I]

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

hahah kali drug:D

Pa nije pazi, za mene ovo je stomak ranije nisam imao ni ovo što sad imam čak su se i videli trbušnjaci! :c

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ako nekog zanima, s obzirom da nisam nasao u Srbiji, uzeo sam 'Now Ultra Omega-3' sa ovog sajta posto salju za Srbiju: http://www.supplementcentral.com/now-foods-ultra-omega-3-180-softgel

Realno pilule sa najvecom kolicinom EPA&DHA i najboljom cenom, steta sto ovi nasi somovi uvoze samo standardizovane "modele" 180mg EPA i 120mg DHA, dok ove imaju 500mg EPA i 250mg DHA po liluli.

4 dnevno and good to go :)

Link to comment
Share on other sites

Ako nekog zanima, s obzirom da nisam nasao u Srbiji, uzeo sam 'Now Ultra Omega-3' sa ovog sajta posto salju za Srbiju: http://www.supplementcentral.com/now-foods-ultra-omega-3-180-softgel

Realno pilule sa najvecom kolicinom EPA&DHA i najboljom cenom, steta sto ovi nasi somovi uvoze samo standardizovane "modele" 180mg EPA i 120mg DHA, dok ove imaju 500mg EPA i 250mg DHA po liluli.

4 dnevno and good to go :)

Javi jel ima efekta :)

Link to comment
Share on other sites

Ako nekog zanima, s obzirom da nisam nasao u Srbiji, uzeo sam 'Now Ultra Omega-3' sa ovog sajta posto salju za Srbiju: http://www.supplementcentral.com/now-foods-ultra-omega-3-180-softgel

Realno pilule sa najvecom kolicinom EPA&DHA i najboljom cenom, steta sto ovi nasi somovi uvoze samo standardizovane "modele" 180mg EPA i 120mg DHA, dok ove imaju 500mg EPA i 250mg DHA po liluli.

4 dnevno and good to go :)

Aj javis kad budes uzimao opet pa da uzmem i ja, dam ti pare?

lmao sad browsujem sajt, kolko ima dzaba stvari, pa ovo je sramota. Jesi narucivao nesto vece i kolko ti je izaslo i kolko nakarikaju carinu i shiping?

BCAA u razmeri 6:1:1 za 22 dolara -.-

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Cene su smesne kada bi shipping bio dzaba :) al' posto zivimo "na kraj sveta" onda jebga... U svakom slucaju, sa sve shipping-om, jeftinije nego kod nas.

Sad sam prvi put narucivao preko njih, shipping za ovu jednu bocicu je $8.76, maltene pola cene samog proizvoda al jebga :) na dve ispadne $14.52, mozes da se igras na sajtu pa da gledas koliko ce da izadje shipping u zavisnosti od zeljene robe.

Carine na ovo nece biti. Onaj Cellucor C4 Extreme sto sam narucivao sam uzeo preko ebay-a, kostao je duplo vise od ovoga i ni to mi nisu carinili jer ne prelazi 50evra.

Ako mi ovo stigne kako treba u januaru cu ponovo naruciti, mada do tad mozes da izvadis u intezi visa internet karticu, nema odrzavanja niti ikakvog placanja/depozita prilikom otvaranja i da kupujes do mile volje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...