Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Ovo sa čizmama na nogama dok radim levitiranje nogama je sjajna improvizacija verujte mi, deluje šašavo, ali vrši posao odlično :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Radio sam ranije teretanu, znam manje vise dosta toga. Al' fora je sad sto sam kreno, ja sam kratak sa keshom, popio sam protein sto mi je ostao. Necu da uzimam ovog puta nista osim proteina tj. uzecu ga ukoliko bude kesha. E sad trebaju mi neke varijanta za ishranu, da unosim sto veci broj proteina dnevno s tim da se ne bazira na tom jedi sto vise belog mesa, nego da tipa pricao sa drugom sta jede a da je jeftino, reko mi je pahuljice od zitarice, ovsene, razene, psenicne i suve banene, sve to pomesa uz neskvik i mleko, i kao bude dosta gotivno. Ima proteina i dosta slozenih ugljenih hidrata. E sad me interesuje sta ste jeli tog tipa za koje bi mogao da se iskonbinujem novcano.

Nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem... :)

Link to comment
Share on other sites

Radio sam ranije teretanu, znam manje vise dosta toga. Al' fora je sad sto sam kreno, ja sam kratak sa keshom, popio sam protein sto mi je ostao. Necu da uzimam ovog puta nista osim proteina tj. uzecu ga ukoliko bude kesha. E sad trebaju mi neke varijanta za ishranu, da unosim sto veci broj proteina dnevno s tim da se ne bazira na tom jedi sto vise belog mesa, nego da tipa pricao sa drugom sta jede a da je jeftino, reko mi je pahuljice od zitarice, ovsene, razene, psenicne i suve banene, sve to pomesa uz neskvik i mleko, i kao bude dosta gotivno. Ima proteina i dosta slozenih ugljenih hidrata. E sad me interesuje sta ste jeli tog tipa za koje bi mogao da se iskonbinujem novcano.

Nadam se da ste razumeli sta sam hteo da kazem... :)

tu jedino u ovsenim pahuljicama ima malo proteina i mleku. a neskvik je secer bukvalno.

Jedi pasulj ima "dosta" proteina iako je biljka. Na kraju krajeva najjeftiniji izvor su ti jaja i whey (neki jeftiniji).

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ako vam kao i vecini ljudi koje znam,najteze pada da radite trbusnjake,posto su neverovatan smor i dugo se rade,ovo vam je dosta dobra solucija.Radim ovaj sistem oko 4-5 meseci,3x nedeljno,ne oduzimo mnogo vremena i jebe kevu tbh [:)] Elem...

Level 1

Navodno bi ovo trebalo da se radi oko 3 nedelje,ali ja sam radio dosta duze,5-6 nedelja sigurno...jednostavno nema logike prelaziti na level 2 dok ovo ne mozete da odradite sve pravilno i u ritmu,jelte.

Level 2

Poprilicno zahtevniji od levela 1,kad ovo budete mogli da odradite sve u fullu,na konju ste.

Level 3

Hm...ovo mu dodje neka sado-mazo varijanta,tako da ako ste iz nekih uvrnutih razloga ikada imali zelju da peglate i kenjate u isto vreme od muke a niste znali kako,probajte sa ovim :tf:

Enivej,nisam citao topic otpocetka,tako da izvinjavam se ako je bilo.

Link to comment
Share on other sites

dzoni stalno trazi da vidi slike rezultata, dzoni gej!

Ima necega u tome : ) E ali PROGRAMI za trbusnjake, je bo te... Ja svoje i ne radim a ne izgledaju ni bolje ni gore od ostalih likova sto ih rade, samo spustite jebeni bf...

@Dzambolaja nene na pm, baci ovde sliku da vidimo kakvi se to mega useci dobijaju od ovog TROSTEPENOG PROGRAMA : )

Link to comment
Share on other sites

Stan bre,kakvi mega useci lol? Ovo je sasvim solidan program za rekreativce,sto 95% ljudi po teretanama i jeste....prednost u odnosu na klasicne vezbe za trbusnjake mu je sto ne oduzima mnogo vremena a u kombinaciji sa kardio treninzima daje rezultate i to je to,nista vise....

I sto ti je toliko cudno da postoji program za trbusnjake?Pa to je grupa misica kao i svaka druga,kao sto i za ostale grupe mozes naleteti na xyz razlicitih programa i metoda kojima ih ljudi rade isto tako mozes i za trbusnjake,ne vidim zasto bi se razlikovali...naravno,ko zeli da ih radi,ko ne zeli on ih i ne radi,jelte ^_^

Link to comment
Share on other sites

opusti se, dzambolaja, džoni samo hoće da ga neko primeti. hvala ti za linkove, deluje zanimljivo.

džoni, baš si car što imaš sixpack bez preteranog cimanja sa rađenjem trbušnjaka.

Link to comment
Share on other sites

opusti se, dzambolaja, džoni samo hoće da ga neko primeti. hvala ti za linkove, deluje zanimljivo.

džoni, baš si car što imaš sixpack bez preteranog cimanja sa rađenjem trbušnjaka.

Heh, dobro, neka bude tako, ali mi nije to bila poenta posta... Ono sto sam napisao u prvom svom postu na ovom topiku, a sto se i dalje potvrdjuje kao tacno, je da ljudi traze neke super programe tipa p90x, gvt, pa evo i program glumaca iz filma 300, dok se kljuc za dobar izgled nalazi na totalno drugoj strani. Vidim svi okolo hodaju gradjeni kao spartanci... Izvinjavam se ako sam uvredio nekog, necu se vise javljati.

Link to comment
Share on other sites

Heh, dobro, neka bude tako, ali mi nije to bila poenta posta... Ono sto sam napisao u prvom svom postu na ovom topiku, a sto se i dalje potvrdjuje kao tacno, je da ljudi traze neke super programe tipa p90x, gvt, pa evo i program glumaca iz filma 300, dok se kljuc za dobar izgled nalazi na totalno drugoj strani. Vidim svi okolo hodaju gradjeni kao spartanci... Izvinjavam se ako sam uvredio nekog, necu se vise javljati.

pa apsolvirali smo da je za sixpack bitnija ishrana tj. nemanje sala nego trening, al taj trening nije bez značaja, i o tome su ljudi pričali, a ti sve vreme pokušavaš priču da vratiš na ono oko čega su se svi složili još na prvoj strani.

Link to comment
Share on other sites

Mada realno jesam car kad mogu da imam six pack a ne moram da se mucim ko vi smrtnici ohohoh! Ili pak nije do toga :tf: \

Stomak radi poprilicno u svim compound vezbama, a ako hoces da ga dodatno pogodis odradis jos par serija iz razlicitih uglova i to je to, kakvi crni programi... To mi je bila poenta posta, no dobro, nek razume ko kako hoce : )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...