Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Videće se napredak to jeste, ali mnogo je rano.

Ne razvijaju ti se mišići kako valjaju, ostaneš nizak itd.

Moja logika - kreneš od 18 godine, kada si se već pravilno razvio

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Aco brate, ako vec imas 15 godina i zelis da ides u teretanu to je ok(donekle, ja sam isto krenuo sa 15 ali iz zajebancije, nemas ti sta sa 15 godina raditi u teretani ~17 godina ti je najbolje po meni) al' ne daji glupe izjave na ovom topiku.

Steroidi=/= Proteini boktemazo pa nemas 7 i po godina valjda znas da citas mani se tih baba zaba prica...

Uzmi te pare koje ces potrositi sa 15 godina u bildari ustedi ih i kreni sa 17 sa proteinima poz poz.

Ne žuri nigde, bolje razvijaj neku priču za žene do 17. i onda kad se doteraš u bildari budeš kompletan čo'ek :>

Link to comment
Share on other sites

Videće se napredak to jeste, ali mnogo je rano.

Ne razvijaju ti se mišići kako valjaju, ostaneš nizak itd.

Moja logika - kreneš od 18 godine, kada si se već pravilno razvio

To su price za malu decu :D

mada pre jedno 2 godine to je bila i moja "logika"

Link to comment
Share on other sites

zato sto je samo jos jedan od primera kako su svi pametni kada se dotakne ova tema i znaju da pricaju drugima sta da rade

Vidis ovo vec ima smisla, za razliku od tvog proslog komentara koji me je iznervirao :)

Zaista svi imaju neku svoju verziju svoj plan vezbi jedino sto ostaje je da nadjes svoj koji tebi najvise odgovara. Činjenica :)

A mislim da ja nisam nista pametovao ni u svom proslom komentaru samo sam konstatovao kad je po meni najbolje vreme za krenuti u teretanu i kolika je razlika izmedju steroida i proteina.

Ja mislim da je ovo kul topic, svi mogu da kazu nesto pa sam odlučiš šta ce ti od toga koristiti a sta ne :)

Link to comment
Share on other sites

Najbolje je da kad neko hoće da ide u teretanu a pojma nema, lepo pita u teretani da li postoji "rezident trener", pri čemu ne mislim na onoga ko radi tu pa ti na svakih pola sata nešto kaže, niti mislim na ličnog trenera što je ipak preskupo, već "vođeni trening" gde kao imaš trenera, nije baš uvek uz tebe, ali taman dovoljno da radiš vežbe kako treba, plus ti napravi neki program itd. Jer čak i kad ovde (ili bilo gde) neko kaže "e kul, idi radi to to i to" postoji dobra šansa da taj to što treba da radi neće raditi pravilno.

Samo moja dva centa, ništa se ne razumem u ove proteine, ovo ono, kupujem za sto 'iljada dinara kojekakve suplemente, jedi belo meso nemoj kasno u krevet i to :)

Link to comment
Share on other sites

zato sto je samo jos jedan od primera kako su svi pametni kada se dotakne ova tema i znaju da pricaju drugima sta da rade

Istina, ali to je u ljudskoj prirodi. A i ako su informacije tacne ne znam zasto bi bio problem, doduse postoji mnogo boljih mesta za edukaciju o tome nego rur : )

Link to comment
Share on other sites

zato sto je samo jos jedan od primera kako su svi pametni kada se dotakne ova tema i znaju da pricaju drugima sta da rade

samo cu da kazem UPT :tf:

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...