Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ја сам ко клинац риби у трафици реко ''учитељице'' уместо ''тето'', ваљда се навико превише:)

Иначе, тих аутистичних тренутака има колко ош, од ''ма свеједно'', па до ''може сомун'', а у себи ''брате што кад оћу лепињу'', ''рекли сте још кечап беше'' - ''да'' (брате који курац, реко сам урнебес) и слично:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao fazon "Jel plaćate odvojeno ili skupa?" - "Da" :))

A baš pre nekoliko dana idem do redakcije, ulazim u lift kad izlazi neki deda, a ono 10 ujutru, ja kao "Dobro veče" (mrtav ozbiljan) i u liftu kao "wtf, kakvo bre veče ...". Uzimam stvar, odlazim, spuštam se liftom, na ulazu u zgradu drugi deda, ja "Dobro veče" sad već kao "KOJ TI JE BRE KAKVO VEČE, DESET UJUTRU JE!"

i jedan za matorane:

mtv_generation.png

Link to comment
Share on other sites

Ја сам ко клинац риби у трафици реко ''учитељице'' уместо ''тето'', ваљда се навико превише:)

Иначе, тих аутистичних тренутака има колко ош, од ''ма свеједно'', па до ''може сомун'', а у себи ''брате што кад оћу лепињу'', ''рекли сте још кечап беше'' - ''да'' (брате који курац, реко сам урнебес) и слично:)

Haha, ja se secam kad sam bio srednja skola, veliki odmor, stojim ispred hamburgerije (pljeskavicarnice? lol) i dolazi mladic na prozorce i obrati se gospodji koja radi "Dobar dan, da li sluzite madjare?". Sad, svi znamo da je Novi Sad multikulturalna sredina, ima puno madjara, bilo ih je i u skoli. Elem, gospodja odgovara "Pa pobogu, naravno da sluzimo!". A onda on sa trolfacom kaze "DAJTE MI JEDNOG RES PECENOG". Ja kadar nevera, drugari koma.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ја сам ко клинац риби у трафици реко ''учитељице'' уместо ''тето'', ваљда се навико превише:)

Иначе, тих аутистичних тренутака има колко ош, од ''ма свеједно'', па до ''може сомун'', а у себи ''брате што кад оћу лепињу'', ''рекли сте још кечап беше'' - ''да'' (брате који курац, реко сам урнебес) и слично:)

ahahaha this, danas cekam pljeskavicu i tri neka klinca se nesto smeju i prozivaju medjusobno i dvojica u isto vreme kazu toj sto radi 'uciteljice' :D isto mi se desavalo sto puta u osnovnoj :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...