Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Па киндер лада се не спомиње јер се подразумева да је свети грал чије име се не спомиње узалуд.

Узмите линоладу пробајте, осећа се хинт киндерладе, није то то, али је најближе од свега, поготово бело. Што и не чуди с обзиром ко је прави.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

beli eurokrem zakon,ukucani se pobiju oko crnog a ja tamanim belu polovinu!

sto je najtuznije,nemam nutelin ukus u glavi koliko sam je jeo puta u zivotu,jednostavno,za mene u glavi postoji samo eurokrem kao merna vrednost i nikad nisam zeleo to da menjam:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ципирипи је био најбољи кад је киндерлада умрела, али су га после ЖЕСТОКО сјебали не знам шта им је било.

Тај милки веј је био добар, јес.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sto je najtuznije,nemam nutelin ukus u glavi koliko sam je jeo puta u zivotu,jednostavno,za mene u glavi postoji samo eurokrem kao merna vrednost i nikad nisam zeleo to da menjam:)

нутела је на брзину уфурана у наше животе и сви су је одједном испрејзовали ко да је есенција самог космоса, али се код мене никад није примила. Зато сад и немам ''стандардни крем'', ципирипија су убили пре 10 година или тако нешто, боље да су укинули производњу, еурокрем су још раније убили ако се добро сећам, а нутела ми је лол, мислим, нема чак ни бело, то рачунам у ''течну чоколаду'' или тако нешто :tf:

Понекад узнем нутелу или линоладу.

Најјаче оно 93. кад једном у метар дана добијеш од кеве паре да узмеш ону најмању могућу киндерладу са она два каналчића. ЈЕБОТЕ колицко је то, па то је било дупло мање од оног најнајмањег еурокрема, који је био екстра мали:)

Просто не зна човек дал је било добро што си јео пола грама тога месечно, па си оргазмирао сваки пут или је срање јер се ниси давио у томе...

Иначе, поред линоладе, флеширање на киндерладу активира и бели киндер буено (не црни).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni niste jasni vi što jedete samo jednu boju eurokrema, šta više ide mi na kurac kad vidim da je neko pojeo samo jednu polovinu eurokrema.

jackie(8).jpg

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Па није баш:) Киндерлада се више ''лепи за уста'' и генерално је тврђа, онај крем у киндер буену је некако увек ''крем'', чак и на ладном. Али не знам из ког разлога, бели киндер буено флешира на киндер ладу, док црни не флешира, пробајте, арома-флеш не лаже, то каже наука:)

линолада је најближа киндерлади, али су заправо и њу успели да сјебу у последњих пар година, али и даље је најближа.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

195142_460s.jpg

jel se seća neko ovoga ?

znam da su moji matorci to kupovali u mađarskoj dok sam bio klinja i da je bilo megaukusno, ali nisam ni video ni čuo za to jedno 10 godina ako ne i više.

Ja se sećam, meni je ćale isto ovo kupovao u Mađarskoj. Najbolji krem ikada... Mislim da se više ne proizvodi, što je stvarno šteta :/

:v

Link to comment
Share on other sites

Sad cu ovo duliju stalno da postavljam :tf:

Брате, ако то сви крену да постављају, тај гиф ће бити сваки пост осим мог!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...