Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

Читајући Баркасов пост, запитао сам се зашто мене боли курац за правопис, а знам га:)

Тако да ће нови Дуле да пише правилно:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ua kili booster! nisam ja zato reagovao, nego kili stalno naredjuje ko kakve stripove da prekine da kaci i to. delimicno je u pravu sada, samo sto to bas i nije poenta stripa i skroz je sporedna stvar.

ubili smo topic, dajte jos stripova sa kurvama!

lol nisam ni znao da je bionic boostovan. nista, new target acquired

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Ја сам мислио да смајли замењује интерпункцију, али ако се пише тако, одвојено од текста, онда ћу да пишем тако! :)

Ето, прва мана бола у курцу за правопис - остао сам у пред-информатичком добу!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја сам мислио да смајли замењује интерпункцију, али ако се пише тако, одвојено од текста, онда ћу да пишем тако! :)

Ето, прва мана бола у курцу за правопис - остао сам у пред-информатичком добу!

Poluslozenice su izbacene iz srpskog jezika. :tf:

Link to comment
Share on other sites

Ето, јадан ја са предратним српским! Добро, има ли још нешто, о, савремени писци? :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Читајући Баркасов пост, запитао сам се зашто мене боли курац за правопис, а знам га:)

Тако да ће нови Дуле да пише правилно:)

Ako praviš konstrukciju sa "tako da" treba da staviš nešto ispred što se neće završiti smajlijem ili tačkom.

:tf:

Link to comment
Share on other sites

А, брате, наравно да нећу да пишем сто посто књижевно, рачунајте да ће бити ''а јел би тео'' уместо ''да ли би хтео'', али сам одлучио мало да убацујем нормално писање у махиналност. :)

Поготово што се тиче трипова који нису погрешни, већ рогобатни, типа почињање реченице са ''а''. Ал оно (знам за апостроф), нисам писао велика слова десет година по нету, наша слова сам заборавио где су отприлике, а зарезе више стављам по смислу, да буде јасније читаоцу, него по правилима.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма, видиш да сам спор са овим нашим словима... Ал биће кад се навикнем!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Дуле, због мањка великих слова и рендом зареза малко је вртоглаво са читањем твојих WO'T-ова, сада је све на месту \0/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тако да ће нови Дуле да пише правилно:)

ПАДНИ МИ НА ГРУУУУДИИИИИИИ!!!!!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ја сам мислио да смајли замењује интерпункцију, али ако се пише тако, одвојено од текста, онда ћу да пишем тако! :)

Ето, прва мана бола у курцу за правопис - остао сам у пред-информатичком добу!

realno, zamenjuje. :)

:tf:

sad cu malo da budem dulio - moze (tj nekad i mora) da zameni a i ne mora. secam se da sam sa ivan_tm-om pricao o tome, nakon sto je on napisao recenicu, stavio tacku, i onda ':))))))))))'

u toj situaciji, kad imas 50 zagrada, ne moze da stoji tacka pre toga pa da ga jebes, al kad je npr obican smajli, pa jos malo onako trolovski, onda moze posle tacke. nemam zapisana sva pravila u mojoj knjizi, ali nekako osecam tu internet gramatiku!

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...