Jump to content

FIFA 12 - PC


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ova 12-ica mi za sada super izgleda, ako neko hoce da igra, nek me doda na Originu - rebbinho (Goran Rebic).

[:D]

Final - 25 May 2005 20:45 (local time) - Atatürk Olimpiyat Stadium - Istanbul

MILAN 3-3 LIVERPOOL

(Maldini 1', Crespo 39', 44') (Gerrard 54', Šmicer 56', Xabi Alonso 60')

Link to comment
Share on other sites

@ problemi sa kontrolama: Ne može da prihvati izmene kontrola usred utakmice, iz nekog retardiranog razloga. Kontrole za napad se lako podešavaju u "areni", tj stisne se start da se igraš sa igračem i golmanom, i tu se menja dok se ne dobiju željene kontrole, i odmah se memorišu izmene. A za podešavanje odbrane, neka vam je Inglip u pomoći...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Skinuo jutros, dosta ljudi mi reklo da je sjajna ove godine, isprimao se i krenuo career mode kao manager, kad pf crash na startu tekme. Guglovao, trazio, sve moguce opcije odradio ne bi li carshovalo vise, ali i dalje crashuje nakon pocetnog udarca na pocetku meca.

Istalirao sam drajvere, instalirao Directx, framenetwork i ono trece sranje sto se dobije prilikom instalacije, izvadio dzojstik, jebavao oko rezolucije, iskljucivao vsync i antialiasing, stavljao onaj fajl na read-only, i dalje ista prica. Ima li neko resenje za prokleto crashovanje, konacno posle 6-7 godina zelim da krenem da igram fifu?

Edited by OBL1
Link to comment
Share on other sites

E kad smo kod gamepadova jel neko igrao nekad na Logitech Chillstream ali za PS3? Ne znam da li ta kanturina valja sta? Ako neko zna nesto o njemu moga bi da kaze rec dve u fazonu kakav je kvalitet i kakva mu je preciznost. :))) Hvala unapred

Sto se Fife tice i prosla je bila brutalna nista novo za EA Sports :))

Link to comment
Share on other sites

koje govno ova fifa, majko mila

zalim sebe sto sam odvojio vreme da instaliram tu poganu igru i to samo zato sto su mi neki ljudi rekli da je ok

uvek ce biti daleko ispod pes-a!

opusteno, dovoljan argument da se ne patim sa skidanjem iste !

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

skuplji je chillstream od 2k, za pc je oko 4k , rumblepad je oko 3k, evo ti spisak kompatibilnih kontrolera http://forum.ea.com/uk/posts/list/988524.page

evo ti sajt sa cenama http://www.itsvet.com/proizvodi/speed-link/comp_comp_gamepad/producer/275

ajao, tek sad vidim:S

ja kupio pre dve godine, bio 2300rsd, nisam verovao da je otisao ovoliko na gore:S

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

igram ja kao lud, juce mi se ukazali neki bagovi... ili ih ja tako zovem jer ne znam kako drugacije.

elem, sinoc sam igrao custom games, head to head, da udjem malo u fazon. car ume st pauli, overall za def, mid i att 87! ej, jebeni st pauli! igrace ne prepoznajem, i razbije me lik 4-1, treci gol dao created player1...

ajde bezi. odigram jos jednu, protiv sitija, prica slicna. neki igraci kojima tu mesto nije, pojma nemam kako i sta, prvi put to video.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...