Jump to content

Balkan CS Liga


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok, nek se odvaja ko hoce

Misljenje je kao dupe , SVI ga imaju ....

PS.pitacu te kad se r.srpska odvoji il mostar hoce distrikt ko brcko il ono dune hrvatima da opet naprave hrvatsku bosnu ... poz ne bih da sirim temu al jedno zapamti bio si i ti srbin pre 300,400,500,600 godina :)))

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice ekipa sa podrucja Kosova (drzava ili ne to je vec stvar politike necemo o tome), moći će igrati pod Srspkom/Albanskom zastavom, jer ne vidim nikakvu logiku da ekipe sa tog područja ne mogu igrati.

Ime ekipe "TEAM KOSOVO" će biti zamjenjeno.

Link to comment
Share on other sites

@ proto hvala ti produzio si mi zivot [:D]

@tema : da niste hteli politichki da se meshate ne bi ih ni ubacili medju ekipe sa tim imenom!!! necu da ulazim u dublju politichku polemiku jer cu dobiti ban a mnogo volim ovde ljude tako da cu se na jedvite jade udostojiti da vam kazem gl hf i to samo ovim mojim sunarodnicima iz okolinih sela! [;)]

balkan cs liga...o boze.. :fp:

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Pa oni nisu nigdje ubačeni, svako može doći i napraviti team sa imenom kojim želi, mislim, dok ne plate niko ne igra. Jednostavno se registrujes i napraviš tim sa imenom po želji, ja nemam ništa sa tim što neko napravi tim i stavi ime koje on želi.

Što se tiče vaše mržnje, ili kako već da nazovem, prema određenim nacionalnostima, ja nemam ništa sa tim.

Link to comment
Share on other sites

Pa oni nisu nigdje ubačeni, svako može doći i napraviti team sa imenom kojim želi, mislim, dok ne plate niko ne igra. Jednostavno se registrujes i napraviš tim sa imenom po želji, ja nemam ništa sa tim što neko napravi tim i stavi ime koje on želi.

Što se tiče vaše mržnje, ili kako već da nazovem, prema određenim nacionalnostima, ja nemam ništa sa tim.

dechache to nije mrznja to je chinjenichno s®(/t)anje! dodjem ti u kucu i uzmem ti primacu sobu pa napravim cs ekipu protiv kuhinje, kupatila, tavana i podruma i kao sve ql? ne bitno... ne mrzim nikoga... samo necu da se manipulishe tim stvarima i ne na ovom mestu! a ti ako iole malo poshtujesh ovaj ovde napaceni narod ne bi nastavljao sa tom spikom nego bi cutao kao popishan i gledao kako da sredish tu zvalavu ligu.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

ja ih mrzim i ti si govno sto im dopustas da igraju

slazem se...

Ekipa fU nije pozvana i nece igrati.... pogotovo sto igraju albanci!

Svi Srbi bi trebali da istupe iz lige ako se pojave albanci sa kosova...

Pogotovo ako nose albansku zastavu!

Edited by bATULE
Link to comment
Share on other sites

ne bi pricao tako da je lol liga

mislis?

Pa oni nisu nigdje ubačeni, svako može doći i napraviti team sa imenom kojim želi, mislim, dok ne plate niko ne igra. Jednostavno se registrujes i napraviš tim sa imenom po želji, ja nemam ništa sa tim što neko napravi tim i stavi ime koje on želi.

Što se tiče vaše mržnje, ili kako već da nazovem, prema određenim nacionalnostima, ja nemam ništa sa tim.

Srbine brate nema mrznje... Jednostavno ne zelim da igram gde igraju albanci

Link to comment
Share on other sites

Ma sve te price... i aj da se pravimo fini i ludi... Svi znaju kakva je "Kosovo" tema za srbiju i srbe, pre nekoliko meseci mixali smo vs igraca sa kosova koji su nosili tag tipa "Kosova (nesto)" tako kao njihovo je... Dosli momci na nas server, stavili tag i iako su zamoljeni lepo da ga sklone ako nije problem, oni to nisu hteli da urade kao "nas ne interesuju ta politicka sranja", "bas nas briga ne lozimo se na politiku i ta desavanja..."...

Pa sto si ga stavio onda??? ili jos bolje, sto ti je problem da ga sklonis????

To sad na stranu, mislim da Albanska zastava ne treba da smeta da se nasi ljudi prijavljuju za ovu CS ligu. Ono sto bi mozda trebalo da se preispita pre nego sto se prijavite jeste sve vezano za samu organizaciju CS lige, njenu ozbiljnost i sve ono sto bi ste inace pitali, jer ja ovde vidim masu neozbiljnih i nepromisljenih stvari sto se tice same CS lige :)

Link to comment
Share on other sites

Ma sve te price... i aj da se pravimo fini i ludi... Svi znaju kakva je "Kosovo" tema za srbiju i srbe, pre nekoliko meseci mixali smo vs igraca sa kosova koji su nosili tag tipa "Kosova (nesto)" tako kao njihovo je... Dosli momci na nas server, stavili tag i iako su zamoljeni lepo da ga sklone ako nije problem, oni to nisu hteli da urade kao "nas ne interesuju ta politicka sranja", "bas nas briga ne lozimo se na politiku i ta desavanja..."...

Pa sto si ga stavio onda??? ili jos bolje, sto ti je problem da ga sklonis????

To sad na stranu, mislim da Albanska zastava ne treba da smeta da se nasi ljudi prijavljuju za ovu CS ligu. Ono sto bi mozda trebalo da se preispita pre nego sto se prijavite jeste sve vezano za samu organizaciju CS lige, njenu ozbiljnost i sve ono sto bi ste inace pitali, jer ja ovde vidim masu neozbiljnih i nepromisljenih stvari sto se tice same CS lige :)

Bjeko brate mislim da gresis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...