Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

vidim da su menjali imena nekim itemima, sange and yasha nisu vise hack n slash, sad je to Frostburn. Igrao sam juce normale, gold income je definitivno isti kao u doti (nisam siguran za kule/kongora, nisam obracao paznju). Bilo mi je dosta lakse overall, malo sam ja povatao sta i kako, a i igrao sam sa ovim drugarom pa mi je on govorio ko sta radi i cega da se pazim :) Neki jungle kripovi su malo retardirani (scourge strana, mali kamp, hteo da ih nastakujem al se ne pomeraju retardi, ona tri mala kretencica) Igrao sam slithera, predatora i vakyrie, jbg drzim se heroja koje znam iz dote :)

Usao sam u kanal Klan Rur, kao i klanrur, bilo je prazno, mozda nisam dobro ime ukucao, svejedno, ko hoce da se igra i druzi, nek me adduje: Shomixz

pozvoz!

Link to comment
Share on other sites

Ako mislis na kripove u malom kampu,plavog sto ih healuje i 2 archera,moras da atakujes healera posto ume nekad da zabaguje i da ostane a archeri te pojure pa se kamp ne stakuje

fora je sto sam ubio healera i jednog malog, i onda sam video da je x:53 sekunde, i reko da ga pulujem (tog jednog malog sto je ostao) da se nastakuje novi kamp, kurac, ne mrda :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...