Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Jel' se meni chini ili je nivo retardiranih igracha naglo porastao u prethodnih par dana? 1/5 partija bude normalna.

Od zavrshetka bete je tako nazalost, od 1500-1700 rating-a u 95% partija svi biraju carry heroje, od 1750-1850 svi misle da su pro igraci i da sve znaju a veze s vezom nemaju, e kad dodjesh do 1900 onda mozesh da igrash normalne partije :)

Link to comment
Share on other sites

Od zavrshetka bete je tako nazalost, od 1500-1700 rating-a u 95% partija svi biraju carry heroje, od 1750-1850 svi misle da su pro igraci i da sve znaju a veze s vezom nemaju, e kad dodjesh do 1900 onda mozesh da igrash normalne partije :)

Vazi sto je moguce da solo dodjes do 1900 :D

Link to comment
Share on other sites

Vazi sto je moguce da solo dodjes do 1900 :D

Pre reseta sam imao oko 1930 rating-a, s tim da sam 70% odigrao solo, ostalo sa ortakom, a tih 30% je bilo samo pocetak jer se lako dodje do 1700 rating-a posle vec treba imati zivce igrati sa raznoraznim retardima. I na jebenom voice-u pricati kako da igraju i zashto je to dobro shto ima pricam... Oko 70% njih ce da ti kaze "sisaj kurac ja sam car" i da feeduje i bude afk ali dobio sam brdo partija 3vs5 i 4vs5... Sad se ne isplati da igrash ako ne igrash sa 1-2-3 drugara. Stojim na 1792 rating i ne igram jer mi SBB mnogo lepo radi :D

Edited by PBT.TyranT
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam relativno nov u igri, preshao sa dote pre 5-6 meseci , igrao hon ranije dok je bio free, vidim sad je isto , jel ima nekih srpskih hon-ova ,jel mozh' to nekako da se organizuje ? Inache, jel imate jebeni bag da posle gejma vas izbaci iz igre i standarno Save crash report ? y/n

perapera

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...