Jump to content

Transferi 2011


GibanicA

Recommended Posts

moze da ima 30 godina ali je najbolji..osvojio je 3 ls, dao golove u 2 finala, prosle sezone 37 golova, a i dalje se cima i trudi protiv kojeg god tima da igra..igra na svakoj poziciji koju ga stavis i to igra do jaja..realno, nikad ga ne bi prodao osim da mi prete jakuze

meni je on ubedljivo najbolji spic u evropi od kako je anri omatorio i otisao preko obale ! nije mi jasno da on uopste zeli da razmatra opciju da ide da igra u pickovac :/ mada ajde ipak su to svemirske pare, pa ga mozda i nekako razumem.

deonicar arsenala, dosad nijednu transfer vest nije omanuo:

"Looks like end game for Cesc deal, think Barca have blinked and we will get to the €40m but with €36m+Add Ons"

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Koje ispishavanje, sa jedne strane 20 000 ljudi dnevno umire na jugu afrike od gladi a sa druge strane svaki dan se prodaju igraci za 40 miliona evra.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/tottenham-hotspur/8694317/Tottenham-want-Athletic-Bilbaos-32m-rated-Fernando-Llorente-before-offloading-other-strikers.html

deo mene je umro kad sam procitao cenu

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro,ljorenteovu cenu i mogu da razumem,decko je bas bas pernjach,jedino sto je u njesra klubu.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

3gerardpique Gerard Piqué

@cesc4official. Ja el tenim aquí!! (he is finally here!!)

konacno sezona u kojoj arsenal ispada iz top5 u premier ligi

hhee

ne lupaj. (na drugi deo posta mislim)

Ako ode Nasri moguce, Cesk se ionako raspadao prosle sezone :)

http://mr-renoog-videos.blogspot.com/2011/05/cesc-fabregas-20102011-part-1.html

http://mr-renoog-videos.blogspot.com/2011/07/cesc-fabregas-20102011-part-2.html

http://mr-renoog-videos.blogspot.com/2011/08/cesc-fabregas-20102011-part-3.html

ne lupaj. raspado se od povreda ali je i dalje sabijao i tako povredjen.

a ja bih smao da pitam gruju i ove ostale arsenalove navijace

venger danas u 10 odrzao konferenciju na kojoj kaze: "no one, I repeat no one will leave arsenal fc" - 2 sata posle toga, kapiten im odlazi u barselonu

i sta navijac kluba da kaze na to? covek je puko

komo ne lupaj, rekao je da jos niko nije otisao, ali ce se sve veoma brzo resiti, ili idu ili ostaju. Nije rekao "no one, I repeat no one will leave arsenal fc".

Citiram wengera : " “We hope it will be sorted out very quickly one way or the other. We’ll know very quickly.”"

edit: fascinanto mi je koliko su svi navijaci junajteda isti, to sam ponovio bar pet puta, ali je meni to i dalje neverovatno :/

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

To je zato shto navijaju za ManUtd samo zato shto je trenutno popularan. Kada matori ode, i kada se ManUtd raspadne polako ce izgubiti i navijace [:)]. Dobar marketing je cudo.

Cast pravim navijacima ManUtd-a naravno.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Vau youtube linkovi, pravi su pokazatelj! Raspadao se i samo zauzimao mesto Nasriju koji je na toj poziciji sabijao!

alo decko nisu ju tjub linkovi nego recap njegove sezone. nisi odgledao 3 utakmice arsenala, i nisi kompetentan da tako nesto pricas. nasri je imao 4 meseca dobra za celu sezonu. toliko.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

subice, jutros je odrzana konferencija za stampu:

ARSENE WENGER today incredibly claimed he expects NOBODY to leave Arsenal this summer.

Gunners captain Cesc Fabregas and midfielder Samir Nasri have been left out of the squad to face Newcastle tomorrow.

The pair are set for big-money moves with Fabregas wanted by Barcelona and Manchester City lining up Nasri.

But Arsenal boss Wenger stunned fans this morning by revealing: "I expect nobody to leave the club.

Asked if he thought both players would stay, the Frenchman replied: "That's a good conclusion from my statement."

Link to comment
Share on other sites

Znam da je jutros odrzana konferencija, ali to sto si ti citirao u prvom postu nema isto znacenje kao citat iz ovog iznad zar ne?! jeste malo cudno i retardirano sto je to rekao, ali ja sam navikao na njegovo sablonsko odgovaranje novinarima, a verujem i ostali navijaci arsenala.

u svakom slucaju mu zelim sve najbolje, a ciganiji iz barselone zelim sve bolesti ovog sveta :D

BTW: eboue u galatasaraju.

http://www.youtube.com/watch?v=PQ26T1Ws73E&feature=player_embedded

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Cekaj Sube jel ti mene zajebavas? Hoces da kazes da je Fabregas dobro odigrao ovu sezonu? A recap sezone nije youtube video? Pa brate mili mozes uzeti Bendtnera i iz citave sezone napraviti takav video... Dobro mozda ne bas Bendtner, ali neki solidan igrac.

I isto tako moze se reci da su svi Arsenalovi navijaci isti... I to nisam sigurno ja izmislio da je samo uzimao mesto Nasriju vec su to uveliko pricali i navijaci Arsenala. Slazem se ja da su ga povrede sjebale, ali daleko od toga da je imao neku OMG sezonu.

A mene zapravo facinira koliko drugi navijaci imaju komplekse od Manchestera, cim je neka diskusija to pominju, lal.

Link to comment
Share on other sites

Cak naprotiv, jako malo navijaca arsenala ce ti to reci, on je imao odlicnih 4 do 5 meseci i to je to.

Ja ne kazem da je dobro odigrao, ali i kao takav povredjen je klasa, i ogroman + timu.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ja kada god sam gledao sa drugovima (gde vecina navija za Arsenal), svi smo komentarisali koliko je ocajan, a koliko je Nasri dobar na toj poziciji, tako da se ne bih slozio da je prosle sezone bio ogroman +.

Istina nisam gledao sve utakmice, ali vaznije sam gledao.

Zapravo i govorim sve ovo jer mislim da je sada savrseno vreme da ga prodaju pod uslovom da Nasri ostane.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

ja bih opusteno uzeo ovih 20 miliona funti koje spominju za nasrija realno,jer on nema sanse da ponovi sezonu,a i igrac je za mecheve sa portom,fulamom,otkud znam,nekako uvek kad treba da ga bude,nema ga,ali cinjenica je da je igrao mnogo bolje u seskovom odsustvu...e sad fora je sto ja hocu da vidim na toj poziciji remzija,a songa i vilshera iza njih...levo npr. mata ili jadson,koga god dovede venger,desno gervinho i u sredini rvp,bolest.Mada voleo bih konacno i da vidim target mana u arsenalu,a da to nije bendtner,zasto se venger tako olako odrekao dzeja emanuela tomasa,to mi i dalje nije jasno,sigurno nesto postoji,on nije ni dobio priliku za razliku od jebenog vele...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gruja moj covek ! :)

za dzej emanuel tomasa pricaju ljudi, da se nije zalagao i tako to na treninzima, e sad koliko ima istine u tome ne znam. Mada sumnjam da je izmisljotina jer su to izvori uglavnom jako jako bliski klubu.

Btw nasri je bio ubedljivo najbolji kad je igrao po desnom krilu. Mislim pruzao je najbolje partije po desnoj strani, mada imao je par utakmica i po sredine kad je fino odigrao.

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...