Jump to content

Transferi 2011


GibanicA

Recommended Posts

mozda, ako matori jebac odresi kesu (25-30m) mada sumnjam u to

anyway, nesto sam razmisljao ovih dana zasto se ovi seici hvataju klubova i sranja i bacaju smesne sume na igrace, brljao sam po netu i naisao na zanimljiv text o psgu, sarkoziju koji je veliki navijac tog tima i njegovom novom vlasniku, evo malog dela:

"According to an investigation by the magazine So Foot, the French President Nicolas Sarkozy intervened to help Paris Saint-Germain. A well-known supporter of the club, he met Sheikh Tamin al-Thani at the Élysée palace on November 23. Michel Platini was also invited. “He told me that the Qataris were good people,” recalled the Uefa President. Ten days later Platini voted for Qatar to be awarded the hosting rights for the 2022 World Cup.

A ‘special relationship’ had been formed, one that So Foot claim would impact upon Paris Saint-Germain. By now Qatar has become a privileged partner in the French economy. They hold interests in some of the country’s biggest corporations like Total, Air Liquide, the European Aeronautic Defence and Space company and literally helped get the project to build the A380 airbus off the ground."

sarkozy-Sheikh-Tamim.jpg

mozda sam bio zaludjenik i mislio da se ljudi igraju, ali izgleda je sport postao samo jos jedna ruka za interesne grupe da sprovode svoje biznis planove u dela

fuck :/

Edited by Koma3
Link to comment
Share on other sites

Kao veliki fan Liverpula, moram malo da se uključim u raspr''u...

Elem, oni su apsolutno ludi ako prodaju Akvilanija! Gledao sam danas protiv Valerenge, znači ušao je oko 70. minuta pri 2:1 za Norvežane, imao dva ekstra šuta u roku od nekoliko minuta. Posle jednog je bio korner, koji je izveo pogodivši Agera u zenicu za 2:2. Drugim korner udarcem pogodio je Kauta u oko, ovaj je nekako odbio do Agera za 2:3. U utakmici protiv Malezije bio je indirekno odgovoran za tri gola, u pobedi od 6:3... Genije, ja ga ne bih prodao ni za šta na svetu, mada jesu prepuni na sredini...

EDIT: Sve "glasinice"od danas

http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch/milan-not-ruling-out-aquilani

http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch/milan-open-aquilani-door

http://www.liverpoolfc.tv/news/media-watch/mihajlovic-suggests-deal-for-aquilani-still-possible

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

akvilani je kao makarena,hit za jedno leto.Imao je dobru sezonu i roma ga se ratosiljala za do jaja pare,podlozan je povredama i nije uspeo da odgovori fizickim naporima ostrvskog fudbala,ipak su ovo prilicno slabi rivali...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ja ne znam sta je s vama..taj Ganso je najveca prevara..bicu presrecan ako predje u Milan jer ce totalno propasti a bice puno placen..pre svega decko je mrsav, dzigljav i VEOMA sklon povredama..i ima neki hronicni problem s kolenom koji moze jos da se pogorsa..drugo, svakako ste par puta gledali santos..lik je sporiji od Nenada Milijasa..krece se u reonu od 2 metra oko sebe..stvarno ima osecaj u levici, to stoji, ima viziju i ideju..ali sve to moze samo da ostvari u brazilu..u Italiji ce ga udarati i tuci a sporost i neagilnost ce se mnogo osetiti..na Kopa Amerika je realno bio prosecan i ispod proseka..a pominjemo 25 miliona i kao najbolju 10ku trenutno..daaajte ne ze4zajte..Za njega je pastore doktor..eto zivi bili pa videli..

Nejmar se supertalenat i car. Ali za Englesku..jebiga ne znamo to..da citiram maga komentarisanja Endi Greja kada je pricao o Mesiju

" i would like to see him in a cold night at Britannia Stadium, facing Shawcross and Delap "

Ja bi rekao Blekburn.. I Samba i Emerton sa sekirama u rukama..

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je henry iz wulsa pobednik divljastva :D

nego mnogo se nesto zahuktava prica po tviteru da dolaze i cahill i jagielka .

evo dok kucam post, zanimljiv tvit iskocio :D

Barcelona's final offer for Arsenal midfielder Cesc Fabregas (24) is 37M (incl 5M from player's pay-cut) plus 5M variables. [radio marca]

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Nejmar se supertalenat i car. Ali za Englesku..jebiga ne znamo to..da citiram maga komentarisanja Endi Greja kada je pricao o Mesiju

" i would like to see him in a cold night at Britannia Stadium, facing Shawcross and Delap "

Ja bi rekao Blekburn.. I Samba i Emerton sa sekirama u rukama..

da jbt ja mislim da su samba, emerton, delap i ostala ceta drvoseca pravo resenje za mesija, kakav ferdinand, vidic i stali debili protiv kojih je igrao

Link to comment
Share on other sites

i svake nedelje trpeti udarce u male nozice..

pogledaj samo totija, realno solidne fizicke spreme,veci i jaci od mesija..al dzabe, ima sinu u nozi..ceo zivot stoka udara..a odbrambeni Almerije i Hihona bas i nije sposoban da drmne u rebra ko ovi koje sam naveo

da naglasim da ne sporim da je najbolji..

Link to comment
Share on other sites

lepo se roma pojacala, hajnce, bojan, lamela, stekelenburg, jel jos neko tu dosao? Jeste da su im otisli vucinic menez i mexes i doni, ali opet mislim da ce oni jos da kupuju.. nego ajd neki da mi kaze koga je napoli doveo do sada? Bio sam na moru neke 2-3 nedelje pa nigde da procitam sta su oni uradili a procitao sam negde da su potrosili 57 miliona... a za Pastorea dati 43 miliona :D preterano, jos lik ode u francusku ligu , cini mi se da je ovaj interov novi trener BIG FAIL

jel sergio canales presao iz reala u valensiju na loan ili

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

da, sa pravom otkupa, ali kasnije kad ga budu prodavali moraju prvo da ga ponude Realu

Iz Rome je otišao i Menez, za koga mi nije jasno kako nije opravdao ni delić očekivanja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

attention whore ili ne, Etoov agent je potvrdio da je eto prihvatio ponudu, i da je ostalo da Anzi ubedi Inter da ga proda..

ako pljunu 40, jedan od najboljih i najefikasnijih napadaca sveta u zadnjih 10 godina ce igrati za FK Anzhi Makachkala.

edit : a sada i zvanicno

http://www.fcinter1908.it/?action=read&idnotizia=30241

Eto ide, Vesli ostaje. Mancester nedovoljno ponudio..a i mislim da su ovi svesni da ne smeju prodati 2 najbolja igraca u istom prelaznom roku, makar i za po 40m evra

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

i valjda su svesni da za ekipu mnogo više znači Snajder od Etoa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno i bolje da ode sada za 35m sa 30 godina, a ne ko prosle sezone kada su zadrzali maikona iako je real nudio 25m pa je lik odigrao najgoru sezonu u interu od kada je tu, a ako ode snajder onda je inter prso totalno, posto neverujem da ce da odrade neku senzacijalnu transfer bombu od ovih etoovih para, posto je poslednje dve sezone 0 transfera uradjeno, kvalitetnih, sem eto ovog Ricky Alvareza mada ko zna sta ce on da uradi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...