Jump to content

Transferi 2011


GibanicA

Recommended Posts

Lester Siti se opako pojačao jednim od najboljih levih bekova svih vremena.

Pol Končeski je posle godinu dana u Liverpulu, i jedne od najboljih sezona u karijeri, odlučio da se oproba i u Čempionšipu.

Za sada nije poznato koliko je novca Lester dao Liverpulu za ovaj nestvarno dobar transfer, ali nadamo se ne manje od 100 miliona funti.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

pol konceski najbesmisleniji levi bek na svetu,one godine sa fulamom je odigrao sezonu zivota,nesto tipa marko lomic u partizanu pre nego sto je otisao u dinamo iz moskve HEEEEEEEEEEEEE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

fora je sto je junajted vec ostvario TRI kljucna transfera ovog leta.Svaka im cast jebote.

@lukic

lokomotiva iz plovdiva jebote,EJJJJJJJ,IZ PLOVDIVA!Jedan od najvecih srpskih talenata je u Bugarskoj,wtf!?!?!?

cudi me kako je venger propustio proslog leta da dovede savica,on je isto bio na probi tamo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

20 milki jebote i posle se cudim sto venger ne kupuje domace vec crnce koje ce da proda u mancester siti :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sancez je preso za 26 + 11,5 mogucih u nekim varijablama..

ali sad nesto gledam malo prethodne godine..Barselona ima ubedljivo najidiotskije poteze i najgoreg sportskog direktora ikada koji u saradnji sa gvardiolom u zadnje vreme svake godine napravi bar jednu fatalnu gresku u transferima..koja poprilicno kosta..a i pored toga su najbolji..

2008 - Martin Kaseres placen 16,5 miliona evra! odigrao ukupno 15 tekmi za barsu posle pozajmice juventusu i sevilji. prodat za 4 miliona evra ove godine. iste godine i fejl sa Hlebom, al aj da kazemo, ko je mogo pretpostaviti da ce on biti bedan i da se nece snaci..

2009 - Sta reci? Keirrison - 15 miliona evra, nijedan mec dosada za barsu. Dimitro Cigrinjski, kupljen za 25, prodat za 15 posle godinu dana - " Kako izgubiti 10 miliona za godinu dana na glupost "..i naravno, kraljica svih glupih transfera - Zlatan. 48 miliona + Eto kralj..nekom magijom prodat za samo 24 milanu.." Kako izgubiti jos vise para na glupost "..prosle godine doveli maskerana koji za 25 milona svakako suvise sedi na klupi..i gleda buskeca kako igra..sreca pa se pujol povredio pa je malo i igrao..

kako taj lik zaduzen za kupovine i prodaje nije vec odavno kikovan sa stadiona?

Link to comment
Share on other sites

ja se slažem sa Gibajom, mislim da će Sančez da fejluje samo tako, i da su bacili pare

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma mozda on i uspe nekako, igra pored vanzemaljaca..ali svakako ga nisu trebali toliko enormno platiti..imaju klince koji sabijaju a ne daju im sansu..nego bam 35 miliona..nije cudo sto su u dugovima..

no dobro, to ima i pozitivnu stranu, nece imati love za fabregasa sigurno

edit: ali dzaba nam sve kad je Venger kupio mladog Kostarikanca Dzoela Kembela! za 1,7 miliona evra..mora da je ko dauning i esli jang!

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

ma mozda on i uspe nekako, igra pored vanzemaljaca..ali svakako ga nisu trebali toliko enormno platiti..imaju klince koji sabijaju a ne daju im sansu..nego bam 35 miliona..nije cudo sto su u dugovima..

no dobro, to ima i pozitivnu stranu, nece imati love za fabregasa sigurno

edit: ali dzaba nam sve kad je Venger kupio mladog Kostarikanca Dzoela Kembela! za 1,7 miliona evra..mora da je ko dauning i esli jang!

zar taj specijalac dzoel kembel nije ispalio, odnosno nije se pojavio(tacnije on i njegov cale aka menadzer), kad se trebao zavrsiti posao? :O

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

@SUBE:

nije ispalio, nego nema dovoljno tekmi za repku,

pa ne moze da dobije radnu dozvolu. al koliko sam skapirao,

arsen ce da ga pazari, pa da ga prosledi negde da odigra jos jednu sezonu.

@all:

Atletico Madrid striker Sergio Aguero is confident his £38million move to Manchester City will be completed soon after he arrived in England to meet club officials.

btw. primace 200.000funti nedeljno :D

@all2:

Napadac Milan Purovic i golman Milan Lukac u OFK Beogradu :)

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...