Jump to content

Transferi 2011


GibanicA

Recommended Posts

nisam baš nešto preterano happy. Ispušili smo za Younga, verovatno ćemo i za Downinga, Clichy takođe kurac, za Huan Matu neće da daju pare, znači piši propalo sve

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni je Adam super, ali je problem samo u tome što je broj veznjaka koji mogu da igraju odjednom prilično mali.

Realno Poulsena treba pretvoriti u tutkalo, Shelvey na pozajmicu, a prodati ili Meirelesa ili Aquilanija.

Lucas, Adam i Steive igraju. Rezerve Spearing i Raul/Aqua.

Definitivno nam trebaju krila. Rešimo se Laneta, Colea i Maxija i dovedemo neku dvojicu. NZogbia i Mata bi bili vrh, a mislim da možemo da ih uzmemo zajedno za 30 milki, što je vrh.

I naravno levi bek... Možda se Insua povampiri posle pozajmice? ;)

Doni je pojačanje utoliko što neće dete braniti ako Reina ne može da igra.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Sources close to Valencia claimed on Spanish radio station "Nou" that Juan Mata is close to signing with Arsenal in a £20million deal.

Kako bi bilo lepo da je ovo istina!!!

Inace, sto ti lex kazes da prodate meirelesa pa on vam je bio jedan od najboljih prosle sezone?

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih Lucasa isto gde i Poulsena, ali mislim da treneri Liverpoola vide nešto što ja ne vidim, tako da jebiga... ;)

Mogu i NZogbia i Lennon, to bi isto bilo sjajno.

Meirelesa ne bih ja po svaku cenu prodavao, ali on je najbolje igrao kada je bio na mestu na kom inače igra Gerrard. Generalno se priča da on treba da ide, naročito sada kada je došao Adam.

Bolje da ga pretvorimo u keš za neko dobro krilo nego da imamo višak igrača u sredini.

A da ne pričamo o tome što sve vreme pričam o sredini, a zaboravljam na Hendersona, za koga takođe treba naći mesta. Dakle, mogu opušteno i Raul i Aqua da odu.

LFC 25 za iduću sezonu:

Reina; Jones; Doni

Johnson; Kelly

Carra; Skrtel; Agger; neki novi DC

novi LB; Insua

Lucas; Gerrard; Spearing; Adam; Henderson

dva nova krila; Kuyt; Aurelio;

Suarez; Carroll; novi CF

+ dva neka klinca iz škole da se kale ili Flanagan i Shelvey ako ne budu pozajmljeni

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

meireles je zveeeeeeeeer.lukas je lol,prodati djubre,mada znam da nema sanse.poulsena prodati.akvilanija prodati,mada ga niko nece:)charli adam bog batina.i henderson koji je carchevic takodje.odlicna ekipa liverpula,sada su potrebni stoperi i metak u chelo kirgijakosu pre nego sto se pojavi na prozivci.sto se tice krila,ko zna,mozda proradi i dzo kol,neverovatno je da se taj covek toliko raspao.kad je jedan maksi rodrigez poludeo,sto ne bi i on:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

specijalno za gruju, izjava dani alvesa

Dani Alves: “I am convinced Cesc will join us. Arsenal are in tourist class, Barcelona are in business class.”

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

neka nestanu i nasri i fabregas..i neka povedu denilsona, bendtnera i skilacija sa sobom..to je 70+ miliona evra..

mesto nasrija uzeti tarabta, za manje pare neko sto ce se dobiti za njega..pozadi staviti Sambu da igra sambu i bije ljude..fabregasa ce biti tesko zameniti ali neka nadje bar neku pristojnu zamenu..Zervinjo stize i nek nabaci jos nekog napadaca da moze da se rotira kad se svi ispovredjuju..lepo bi bilo kad bi to mogao biti benzema ali nece cigan da da pare za njega..

Link to comment
Share on other sites

da me je neko pitao kojih 5 igracha bih voleo da vidim u arsenalu u ovom prelaznom roku to bi bili dzoi barton, charli adam,geri kejhil,adel tarabt i radamel falkao.Arsenalu treba trenutno barem tri-cetiri proverena engleza u startnoj postavi,znaci dzek vilser i jos neke pridoslice jer mora ta cvrstina da se ubaci u ekipu ko kad su vladali invinciblesi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa stekli su puno para na prava prodaje sladoleda od malage na svetskom trzistu

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kolko sam ja skontao liverpul pokushava da dovede na levog beka/levo krilo ali sisoka, bastosa ili vargasa, i to ne samo jednog od tri vec dva od ova tri. prvi je bash bek, dok druga dvojica mogu da igraju na obe pozije i svi oni bi bili vrh pojachanja. naravno tu je i downing, ali ne verujem da je vila dovoljno luda da ga pusti da ide ove sezone. charlia adam mi je ok, ne znam ovaj mali iz sanderlenda kakav je, ali ne mogu da se otmem utisku da je liverpul morao (odnosno mora) da dovede jednog shtopera u ovom prelaznom roku. propustili su jonesa i zapatu, nemam ideju koga bi mogli da dovedu, mozhda geri kejhila. na desnom krilu su kuyt, maxi i joe cole, voleo bih dodje n'zogbia, ali i u sluchaju da ne dodje mislim da ova tri igracha mogu da iznesu sezonu na zadovoljavajucem nivou. u napadu su opet suarez, kerol i n'gog i uz kuyta to je po meni sasvim dovoljno u ovom trenutku. necu prezhaliti shto liverpul nije trazhio sturidge-a uz kintu za prodaju toresa, mislim da je to bilo vrlo izvodljivo, ili barem da su pazarili ovog malog vikama shto je presho u sanderlend.

od ostalih timova imam utisak da se junajted ubedljivo najvishe pojachao ove sezone i da su zaista udarili dobre temelje za buducnost, uz njih bajern.

posao prelaznog roka mislim da je uradio real dovodjenjem sahina za 10 milki, kao i frajburg dovodjenjem gare dembelea za 2.5mil. valensija se lepo pojachala i iako mata najverovatnije odlazi ove sezone opet ce imati ekipu za vrh primere. malaga isto, odlichan posao, sistematski se pojachavaju kvalitetnim, iskusnim, a ne previshe skupim igrachima.

zanima me josh koga psg, evian i chelski da dovedu.

raspiso sam se :D

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...