Jump to content

Transferi 2011


GibanicA

Recommended Posts

sta radi bre ovaj venger, sem sto ne radi nista?

odose svi, a on dovodi neke klince od 19 leta :c

ma opusti se alfa :) wenger je pet puta rekao da ce biti pravih transfera, a kako englezi kazu "play with cards close to his chest", zato ni nema previse traceva. Uglavnom procitao sam negde da miquel ide na pozajmicu u bolton, a cahill kod nas, naravno uz 15-16 m :D

http://news.arseblog.com/

inace ovo je najsigurniji sajt sto se tice traceva i vesti za arsenal, tako da koga zanima moze da prati sve u vezi arsenala na ovom sajtu. Ovaj sajt je u okviru sajta po meni najboljeg blogera sto pise u vezi arsenala.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

zapeo je za tog Vertongena nesto a ne znam vredi li taj cimanja..nisam ga gledao..

vertongen je ubica, ako se vermalen bude igrao kako zna njih dvojica mogu da budu glavni tandem stopera u premier ligi

ne samo sto je dobar u odbrani vec ima odlican pas i sut kao roberto karlos u najboljim danima :)

jedva cekam da ga vidim u nekom vecem klubu, najbolje bi bilo u arsenalu posto su on i vermaelen zajedno dosli u ajax kad su imali 14 godina iz belgije, tako da mislim da im je to jos jedan +

Link to comment
Share on other sites

nadam se da si u pravu sube, ali plasi me to sto odlaze dobri igraci u konkurentske klubove, a u arsenalu jedino sto se cuje je odlazak kljucnih igraca i dovodjenje nekih klinaca :/

i vertongen jeste ubica, voleo bih da ga vidim u paru sa vermalenom!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Evo jedne koliko toliko lepe vesti

citiram fabregasa

“I’m very happy, I’m an Arsenal player now, and that’s it. Wenger knows what I want and he’s the boss, he decides.”

“It’s frustrating not to win trophies. Barcelona are a great club, the best in the world, and playing there is a guarantee to win.

“I won’t step forward and say I want to join Barça. After 8 years at Arsenal, I won’t harm the club. That’s not my way of being.”

iako i dalje sumnjam da ce ostati.

Sto se tice nasrija, njegov agent je rekao da nema potrebe spominjati ko su zainteresovani klubovi, jer Nasri nije zavrsio pregovore sa arsenalom i to mu je prioritet.

Dortmund i Sporting Lisabon su poslali ponude za Bendtnera, potvrdio njegov otac !

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

jao kad bi doveli dvojac iz Lila...nek ode onda Cesc, nece mi biti zao :)))

mislim da nema sanse da ostanu i Cesc i Nasri u ekipi...a mozda je i vreme da Fabregas ode, jebi ga i njega razumem, u Barsi (kao gradu) su mu svi i sve...mozda je i glupo zadrzavati ga, bez obzira sta on prica, jer je na vreme otisao u necigansku zemlju, pa ne moze da pljuje po klubu u kom je postao neko i nesto

tako da bih samo zbog toga vise voleo da ostane Samir, ali da dodje i Eden :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Lil je vec prodo Cabayea njuki i Ramija Valensiji..ako ode i zervinjo, nema teorije da ce pustiti Hazara..

pogotovu sto moze da mu skoci cena kad odigra ligu sampiona kako treba..kad on i MUSA SOV krenu da dominiraju..

mislim da je bez obzira na vesti arsen najvise zagrizao za Kejhila iz boltona..njemu istice ugovor sledece godine i svakako ce biti neprevise skup..a solidan stoper realno

Link to comment
Share on other sites

da, andre villas boas, najveca pojava u svetu fudbala u zadnje vreme..tridesettrogodisnjak koji apsolutno nikada nije potrcao za loptom ce najverovatnije postati trener celzija..i zelim mu da dominira!

edit: jeeebote, bas previse..za aleksisa je barsa platila 29 miliona + Jeffren + mogucih 5 miliona bonusa..ja ga gotivim i on je ekstra igrac al jbm mu mater,mnogo je..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

trebalo je jos jednu sezonu da ostane u portu pa da osvoji ligu sampiona...sad mi je krivo sto ce i porto da se raspadne...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...