Jump to content

Transferi 2011


GibanicA

Recommended Posts

Džonson nije igrao sto godina, nije čak ni na klupi, povrede... Igrao je malo protiv Valensije, trening meč pred početak sezone, i ništa pre ni posle toga... To i jeste problem... A za štopere se iskreno nadam da sam ja u pravu, a da ti nisi :-)

Afelaj? Benakun? KOje su šanse za to, realno?

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

nije ali je dobar desni bek, nist aspec ali moze da se natera u formu za razliku od ostalih koji su tu defilovali pogotovo LB jadnici oni. I ja se nadam ali bojim se da karager ne moze vise, skrtel i ager u tandemu su beda, valjda ce ovaj Coates da popravi, mada niko ne zna kakav je on realno. Sad nikakve sanse jer je kraj a dosao Belami, odlican benchwarmer ;). Meireles pizda bas sam ga gotivio a ionako ce do januara da sedi na klupi, neka se navikne da mu maxi bude ortak.

~~

Link to comment
Share on other sites

Iz super pouzdanih izvora dolaze sledece vesti :D

Benajun na pozajmici uz mogucnost otkupa na kraju sezone.

Arteta kupljen jos nisam siguran za iznos.

Obojica u arsenal.

edit:

ah sranje sad sam video da je i zvanicno, trebao sam ranije javiti sad ispade da sam za benajuna sa ofisl sajta uzeo :(

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ne otvaram blicove transfer vesti. Moji izvori su uglavnom ljudi bliski klubu i to je to.

Da ne ispadne da sam neka budza, na tviteru ima uglavnom sve, vec sam i ostavio linkove ka veoma korisnim ljudim, naravno arsenal related samo.

edit:

vest za artetu ce biti, kao glavna sportska vest u sutrasnjem tajmsu.

edit2:

bendtner na pozajmici u sandrlendu.

njegov pametni tata je pricao da se cela evropa otima za njega. [roflmao]

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

cak i na blicu pise za artetu i da je meireles otisao u celsi :P

ne bih da trolujem ali :

23:53 - Bendtner u Sanderlendu

Danac Niklas Bendtner prešao je iz Arsenala u Sanderlend, za koga će nastupati do kraja sezone na pozajmici.

23:59 - "Bomba" - Arteta u Arsenalu!

Skaj Sports je javio da je igrač Evertona Mikel Arteta u poslednji čas postao novi igrač Arsenala kao i da se očekuje zvanična potvrda u narednim minutima.

Čeka se na informaciju da li je Čelsi kupio Raula Meireleša.

Posted Today, 00:01

ne otvaram blicove transfer vesti. Moji izvori su uglavnom ljudi bliski klubu i to je to.

Da ne ispadne da sam neka budza, na tviteru ima uglavnom sve, vec sam i ostavio linkove ka veoma korisnim ljudim, naravno arsenal related samo.

edit:

vest za artetu ce biti, kao glavna sportska vest u sutrasnjem tajmsu.

edit2:

bendtner na pozajmici u sandrlendu.

njegov pametni tata je pricao da se cela evropa otima za njega

Blic jebe :)))

:tf:

Edited by ZeRoX5

~~

Link to comment
Share on other sites

meireles u celziju

jizzovao sam,mnogo jak transfer:)

u liverpulu nisu svesni koliko su se zajebali,ali jebiga kad dalglis preferira domace,pa je najboljeg igraca prosle sezone preselio na klupu,a adama umesto sa njim,upario sa streberom hendersonom...liverpul ove sezone potpuno zavisi od charlija adama i suareza,sto znaci da ako se neko od njih povredi,otisli su u kurac

sto se tice arsenala,ja sam delimicno zadovoljan,ali mi je cudno sto je venger dozvolio da parker ode za 7-8 milki u totenhem,a sigurno je da bi vilsher pored njega mogao da napreduje...nije parker neka ultra klasa,ali opet ima taj shmek...artetu da zaobidju povrede,a i jusi kakav god da je kljakav,moze da doprinese ovoj ekipi,najveci im je plus sto ne moraju da se navikavaju na ostrvo...mertesaker,verovatno ce moci da prodje...andre santos nemam pojma:)

qpr i stouk su isto napravili do jaja posao:)

a milanov mister x na kraju je nocerino :)))))))))))))))

i daaaaaaa,najvece pojacanje,bendtner u sanderlendu:)))))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mauro Zarate na pozajmici u Interu.

Poulsen otisao u Evian.

N'Gog u Boltonu za 4 mil. funti.

Oddo na pozajmicu u Lecce.

Pedro Leon na pozjamici u Hetafeu.

Diego na pozajmicu u At.Madrid, a umesto njega, takodje na pozajmicu dosao Hleb.

Everton dovedo Drentea na pozajmicu.

Roma dovela Gaga na pozajmicu, takodje i Kjaer-a, kupila Pjanica i dovela mladjanog Borninija.

Wilson Palacios za 8 miliona funti presao u Stouk. A Parker grujane za 5 milion funti dosao kod Harija.

Peter Crouch za oko 10mil funti presao u Sotuk, i uzeo dres sa brojem 69 :) zgoljavi perverznjak :)

Cameron Jerome iz Birmingema presao u Stouk takodje, oko 4 mil funti placen.

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Odličan posao za Čelzi. Mata i Meireles su upravo igrači koji mogu da pokrenu ekipu kada krene da tradicionalno pada u jednom periodu sezone.

Kao što sam pretpostavio na početku roka Meireles je morao da ode iz Poola. Nije mi drago zato što je stvarno car, a još manje mi je drago što je otišao u redove direktnog Top 4 konkurenta.

Sa druge strane, Pool je napravio odličan posao u ovom prelaznom roku, rešio se skoro svih retardiranih plata, doveo odlične igrače i još uvek čeka svoje najveće pojačanje - oporavljenog i ornog za igru Gerrarda.

Voleo bih na zimu da sve ove pozajmice postanu prodaje, uvalimo nekome i Maxija, i dovedemo još po jednog rasnog krilnog i centarfora.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

niko nije pomenuo zaista sjajan posao fulama ovog poslednjeg dana..Brajan Ruiz iz Tventea..odlican igrac!

ono sto je mene sokiralo ceo mesec - odakle bre juventusu 85 miliona evra za pojacanja? jebote potrosili su vise od psga celzija i malage..11 novih igraca..a opet nijedan od tih 11 nije vrhunski osim Vidala..

gg za artetu..

Link to comment
Share on other sites

^ new holland grupa i konzorcijum finansijskih eksperata vode odlucujucu rec u finansijskoj politici kluba, ne postoje rezidentne bellae figurae poput don silvija, moratija i slicnih da doziraju prihode/vrse rashode po sopstvenom nahodjenju... i jedini od velike trojke koji u poslovnim bilansima ne iskazuju gubitke. dodajte na sve to i prvi privatizovan stadion u italiji kao izvor klupskih prihoda od sledece sezone

insider2punto001.jpg

insider2punto002.jpg

insider2punto004.jpg

110827044842241135.jpg

Edited by LetsBrushYourTeeth
Link to comment
Share on other sites

bas me zanima kako ne iskazuju gubitke kad nemilice kupuju vec 3 sezone a ne igraju ligu sampiona vec 2 (ili 3) sezone...jedino ako muljaju ispod zita nesto (sto im nije strano kad je taj klub u pitanju)..

videcemo kako ce da ih opali fajnensl fer plej..englezi uvek mogu da se izvuku na tv prava i posetu i cene karata..ovi ostali mogu jedino da zive na kredit..

Link to comment
Share on other sites

kao da su prihodi od lige sampiona i prodaje igraca jedini nacin za ostvarivanja dohotka... dominantni izvori i dalje jesu oni od sponzorskih aranzmana i ugovora od tv prava. primera radi, samo od prodaje prava na ime stadiona marketinskoj agenciji (koja ce to pravo kasnije da preproda) pominje se nekih ~80 miliona da su dobili.

cinjenica je da zainteresovane grupe koje stoje iza ovoga u krajnjoj konstelaciji vide popularan projekat, tj potencijalnu masivnu "zlatnu koku" koja ce eksponencijalno da raste u buducnosti. promovisanje juvea kao tip-top italijanskog brenda ("italo-juve" projekat, pogledaj samo stadion i bice ti jasno:D) dok im je sportski motiv u 2. planu (politika "kvantiteta umesto kvaliteta", preferiraju italijane nebitno da li su prosek, a italijanska selekcija nikad veci prosek u istoriji... zbog te italijanske doslednosti i tradicije i imaju navijaca u italiji kao milan i inter zajedno.)

Edited by LetsBrushYourTeeth
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...