Jump to content

Transferi 2011


GibanicA

Recommended Posts

ali opet,da li santi vredi 19 milki.Naravno da ne.

Mislim ja ga bruka gotivim i sve to,ali kojih crnih 19 miliona.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, vredi bar 15..da kazemo da su im ukrali 4 na arapsko bogatstvo..ali s ovim cenama ne moze se zamisliti da realno kosta manje od 15

mislim kad za modrica pominju 45, za pastorea 40(lol), za aleksisa 35 onda i santi moze da vredi 15-20..

PSG isto sipa..uzeli su Sisoka iz Juvea i mocnog MILANA BISEVCA! jebote, zivece u parizu i primace platu..kakva nepravda.

edit: arsen se jutros probudio i popio pogresnu pilulu za prostatu..od ove je poludeo i poceo da nudi pare za igrace! i cak cemo nekog i kupiti..J.M.Mata iz Valensije stize za 20..(to mu dodje kao 100 za arsenal)..druga ponuda je jos bolja, Fil Jagielka, 15 miliona, ali se jos pregovara..ne znam zasto mu je Jagielka ispred Sambe ili Kejhila ali samo nek kupi nekog, slavicu..

a bendtner nas konacno konacno konacno napusta..kupicu sportingov dres sa njegovim imenom i okacicu ga na zidu..da uvek znam da smo se otarasili bede..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

PSG isto sipa..uzeli su Sisoka iz Juvea i mocnog MILANA BISEVCA! jebote, zivece u parizu i primace platu..kakva nepravda.

PSG objasnjava:

Mohamed Sissoko (Juventus) 6.160.000 £

Jérémy Ménez (AS Roma) 7.040.000 £

Blaise Matuidi (Saint-Étienne) 8.800.000 £

Milan Bisevac (Valenciennes) 3.080.000 £

Kévin Gameiro (Lorient) 9.680.000 £

Nicolas Douchez (Rennes) free transfer

Salvatore Sirigu (US Palermo) 3.080.000 £

ali posle Malage :)

Isco (FC V. Mestalla) 5.280.000 £

Sergio Sánchez (Sevilla FC) 2.464.000 £

Joaquín (Valencia CF) 3.696.000 £

Jérémy Toulalan (Lyon) 9.680.000 £

Joris Mathijsen (Hamburger SV) 2.200.000 £

Nacho Monreal (CA Osasuna) 5.280.000 £

Ruud van Nistelrooy (HSV) free transfer

Diego Buonanotte (River Plate) 3.960.000 £

Santi Cazorla (Villarreal CF) 18.480.000 £

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Ajde sto smo ponudili pare, napokon, nego je i hilvud rekao da je arsenal jako blizu toga da prekine ikakve razgovore sa barselonom, ako ne ponude ono sto se trazi.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

pa realno,jebi bre spanske cigane,dajte pare ili se terajte u kurac.Rekao bih da prodaju Judu u Milan,ali moje srce je i crvenocrno:))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nasri je juda takodje,ko ga jebe,nek ide i on,tu su ramzi i vilsher,samo nek igraju britanci,takav tim hocu da vidim,a ne ove janjichare

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

doveli su i onog klinca iz sao paula (Lucas Piazón) sto je sa Zicom izvlacio grupe za svetsko.

ima 17 godina, igra na poziciji polu-spica, perspektivan, placen oko 7mil. evra.

ali tek dogodine dolazi u celzi, kad bude punoletan.

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

uskoro ce oni u shopping spree

koje je "veliko ime" ostalo, pogotovo na sredini terena? Neimara definitivno nece kupiti ( pogotovo ako Drogba ostane, a izgleda tako), Aguero je otisao, Pastore isto...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Dovoljno da maznu Modrića i da najbolje prođu od svih

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koje je "veliko ime" ostalo, pogotovo na sredini terena? Neimara definitivno nece kupiti ( pogotovo ako Drogba ostane, a izgleda tako), Aguero je otisao, Pastore isto...

Dolazak Nejmara uopste nije vezan za Drogbu,posto uopste nisu isti igraci,a pritom Celsi je ispao iz te price kada ga nije doveo prosle zime...Cudi me kako su izduvali za Aguera,a isto to je rekao i Forlan...Pastore je bulja,zasto bi za njega davali bruka lovu,Modric je javno rekao da zeli na Stamford Bridz,ali Rednap ne zeli da ga pusti jer zna da ce onda morati da proda i Bejla:)

Po meni dovesce Lukakua da zameni Drogbu,a ne bi me cudilo i da Viljas Boaš pokupi nekog iz Porta,tipa Fredi Guarin...videcemo jos...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...