Jump to content

koji mis?


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzmes mx518 i ne boli te glava, ja koristim mx510 5god, morao sam da skratim kabal jer je prekidao (nije veliki problem), sto se tice lasera, tockica i klikova sve je ok.

Mx518 mis ti je kao kad kupis reebok classic patike ili adidas copa mundial kopacke :)... Kvalitet

ma qrac meni pukle rbk classic posle nepune god,jos i nisam samo njih nosio xD on topic : ako hoces mish koji ce da ti traje onda mx518,to ce ti svi reci xD

Link to comment
Share on other sites

Uzmes mx518 i ne boli te glava, ja koristim mx510 5god, morao sam da skratim kabal jer je prekidao (nije veliki problem), sto se tice lasera, tockica i klikova sve je ok.

Mx518 mis ti je kao kad kupis reebok classic patike ili adidas copa mundial kopacke :)... Kvalitet

ma qrac meni pukle rbk classic posle nepune god,jos i nisam samo njih nosio xD on topic : ako hoces mish koji ce da ti traje onda mx518,to ce ti svi reci xD

Link to comment
Share on other sites

Za sad sam uzeo inteli 3.0 mada cu ga najverovatnije prodati jer kao da je kineska plastika, kad stisnes sve krcka, jos sam skace.. ipak i dalje mislim da je xai najbolji mis iako se kvari tolko, ostalo mi je samo da probam normalnog razera posto nisam bas siguran kakvi su mu klizaci..inteli 1.1 i kinzu ne dolaze u obzir, a razmisljao sam da se vrati na mx-a jer sam igrao na njemu 2 god ali de znam :/

Link to comment
Share on other sites

xai sminkersko sranje ... Inace intelli 3.0 ti lici na kinesku plastiku zato sto si presao sa xai-a koj je tvrd na njega , trebace ti jedno nedelju dana da se naviknes pa ces da vidis kakav je mis ustvari , a to sto sam skace moze da se resi skriptama ili ako hoces da se bakces imas i na youtube-u neki tutorial sto je trace uradio svom intelliu da ga otvaras pa da sredjujes (ne znam za link to mi rekao ortak) premda meni to ne smeta mnogo . A ako ti se bas ne svidja probaj DeathAddera , posto vidim da ne volis male miseve ...

Link to comment
Share on other sites

dobro sad već samo lupate miševe, uzmi miš koji ti najviše odgovara ruci, ako budeš imao problema(neki kvar nešto) idi i zameni ga pomoću garancije.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Koji traktor od misa.

Realno :D

shto to za kinzu i inteli 1.1?

Pa zato sto kinzu ima mnogooooo lose klizace, ni jedna podloga ne moze da ga izvadi... a inteli 1.1 mi ne odgovara u ruci, posto se bavim preprodajom opreme ja imao 2 inteli zowie 1.1 (to zowie cisto sminkersko sranje, nalepnica kao i na xai ruse) probao sam ga i nije mi se uopste svideo.

nemoj da igras vise cs..

razmisljao sam i o tome :D ali ipak moram neku glupost da igram tako uvece kad nemam sta pametno da radim, a cs je u svakom slucaju bolji od wow-a a za fifu i pes sam tata igrice i tu ne moze niko da me dobije :P

dobro sad već samo lupate miševe, uzmi miš koji ti najviše odgovara ruci, ako budeš imao problema(neki kvar nešto) idi i zameni ga pomoću garancije.

Pa ja vec rekao da mi xai najvise odgovara, i stvarno je mis extra, ali mi se vec kvario par puta i menjao sam.. ne znam dal je pametno da o5 zamenim i uzmem xai.. ili je ipak pravo resenje da zamenim za addera ili zadrzim inteli :D

Link to comment
Share on other sites

razmisljao sam i o tome :D ali ipak moram neku glupost da igram tako uvece kad nemam sta pametno da radim, a cs je u svakom slucaju bolji od wow-a a za fifu i pes sam tata igrice i tu ne moze niko da me dobije :P

Igram na razer salmosu ali to nema veze sa tim sto cu da te masakriram u pes-u :D

Link to comment
Share on other sites

Igram na razer salmosu ali to nema veze sa tim sto cu da te masakriram u pes-u :D

HAHAHAHAHa djeko brate nemoj si smesan :D pes sam igrao od iss 2 do pes 10 a sad igram fifu 11 :D mada mogu da te oljustim i na pes-u 11 ;P

Link to comment
Share on other sites

Ako pricamo o performansama i mogucnostima misa, najbolji su Razer DeathAdder i SteelSeries Xai. Mada su poznati po tome da su bagoviti tj. "kvarljivi".

Ako pricamo o dugotrajnosti definitivno MS Intelli 1.1/3.0 i Logitech MX518.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta vi radite sa misevima kad vam tako crkavaju. Evo godinu dana drndam Xai i kao nov je, takodje jos 2 druga iz Valjeva zadovoljni. Pre ovog sam imao skoro sve miseve i nijedan nije crkao, niti mi se zalio iko kome sam ih prodao i dalje rade.

Xai je savrsen za mene. Da ga nema igrao bih na DA, a da njega nema drndao bih inteli 3.0, tako da tim redosledom i idu moje preporuke.

Link to comment
Share on other sites

Sad vec tupite kurac bez potrebe, odete lepo u Game-s i overite kako vam koji mis lezi, pored prednosti/mana koje smo vec naveli nema potrebe da se topik oteze u nedogled komentarima tipa xexe moj rejzer svetli u mraku mica mala ili skocio mi inteli pa nisam proso u finale WCG-a.

infidel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...