Jump to content

koji mis?


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MX518 neunistiv. To sa kablom je istina ali je prelako zameniti kabal i posle mozes da sljakas opet. Meni se zamena desila u okviru garancije (3 godine traje). Ono sto je zanimljivo, ja u toku cw-a ubijam nervozu stiskajuci dugme iznad skrola a to je za povecavanje DPI-a. Znaci dugme stisnem u proseku 5000x za vece x) I posle 3.5 godine, cak i to dugme radi normalno.

Znaci za 3000-3500din mis sabija!

Link to comment
Share on other sites

koji ce ti qrac naga,ja to ne bih uzeo ni za wow xD mx518,inteliji,g3,adder,abyssus svi su dobri pa ti vidi koji ti se svidja,moja preporuka su ti mx ili g3(i g1 mada nema gde da se kupi:)), odradjeni su bas kvalitetno, da traju. A i cena je smesna u poredjenju sa tom deluxx nagom ili kako vec xD

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam to u vezi xaia. Nekom se pokida brzo, steka ovo ono, a nekom radi super perfektno. U cemu je fazon, ili se ne pazi ili je iskljucivo do misha... ? :/

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Probao sam mx518, xai, deathadder... Mx518 po meni dobar mis i veoma tesko se kvari, xai se prelako kvari, dok na deathadderu se brzo kvari klik, sto je i kod mene problem. Za neki dan uzimam IME 3.0, probao sam ga u lanu, i veoma mi se svidja.

Ne mlati gluposti,imam addera 3-4 godine radi kao da sam ga sad kupio,klikovi sljakaju kao da je nov :)

Link to comment
Share on other sites

kako kome,meni levi klik ume puno puta da duplira...kliknem jednom,on 2 puta odradi posao...ne pravi mi probleme u cs-u,vise kad cackam nesto po kompu :),inace posle 10 godina koriscenja mouse wheel optical 1.1 A i inteli 1 i 3 koji su svi odlicni mishevi sada koristim addera oko 2 godine i odlicno radi ako ne racunamo klikove koji ti u cs-u ne mogu praviti probleme...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...