Jump to content

moddii talks of overdue WGF prizes


Recommended Posts

moddii kaze da ni posle vise od 3 meseca nisu primili nagrade, orga ne odgovara na pozive itd... U fazonu nije mu stalo do kesha, nego da poruci svima kako su ispali prevaranti i da ljudi ne idu na njihove turnire. ukratko :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

a koji se qrac ona 2 faktarda svadjaju kako je srbija losha/dobra po pitanju isplata? xD a sto se tice (ne)isplacenih nagrada na wgf ja ne znam ko nije bar posumnjao da ce se ovo desiti, bijelo polje ce da obezbedi 5k evra za cs... kak' da ne... to ti je kad neko org turnir sa ciljem da zaradi neke nerealne pare...

Link to comment
Share on other sites

@Prota, zelis to a robotre?

ne. meni ni iz džepa ni u džep. ali bilo bi lepo da ljudi znaju istinu.

pri tome ne mislim da se ogromnim slovima napiše kako si ti zajebao ljude, jer znam da si ti pomislio kako ja to želim. a u stvari me boli kurac da idem i da te smaram gde stignem, kao što ti radiš sa mnom.

nego da se napiše da je predsednik opštine, ili ko je već, zajebao za pare, pa ako se pokrene medijska hajka možda se nešto i desi.

Link to comment
Share on other sites

ne. meni ni iz džepa ni u džep. ali bilo bi lepo da ljudi znaju istinu.

pri tome ne mislim da se ogromnim slovima napiše kako si ti zajebao ljude, jer znam da si ti pomislio kako ja to želim. a u stvari me boli kurac da idem i da te smaram gde stignem, kao što ti radiš sa mnom.

nego da se napiše da je predsednik opštine, ili ko je već, zajebao za pare, pa ako se pokrene medijska hajka možda se nešto i desi.

ma sta bre da pokrenu xD

* Davi se čovek u moru a grupa Crnogoraca stoji na doku i komentariše:

Vidjeste li onog čovjeka što se davi?

A da, vidjesmo!

A mi stojimo.

Jes' vala, stojimo.

Pa 'ajde da sjednemo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...