Jump to content

Razer Megalodon


Recommended Posts

1.Shto se tiche 7h usb,slusalice pruzaju verovatno najbolji zvuk koji moze da se izvuche u cs-u,tj precizan u pm,ali nisam jedini kojem su crkle,ima nas 5-6 mozda i sa svima je isti problem.. vratio sam ih tamo gde sam ih i kupio...

2. Show te pc 350 ne mogu da se porede sa 7h usb,veruj mi,onakav zvuk josh nisi chuo,probaj pa cesh da vidish ;) a shto se tiche razer-a to si se zajebao mnogo burazeru,razer je keva za neke stvari....

3.imam brate garanciju rlx :)

4.pablo naveo sam da greshish,ss 7h imaju bolji i precizniji zvuk od pc 350,uporedi pa cesh videti

5.Imam ih nevazno odakle,ne bih sad da zalazim u te stvari ... shto jel ti treba par hiljade na zajam ?

Link to comment
Share on other sites

1.Shto se tiche 7h usb,slusalice pruzaju verovatno najbolji zvuk koji moze da se izvuche u cs-u,tj precizan u pm,ali nisam jedini kojem su crkle,ima nas 5-6 mozda i sa svima je isti problem.. vratio sam ih tamo gde sam ih i kupio...

2. Show te pc 350 ne mogu da se porede sa 7h usb,veruj mi,onakav zvuk josh nisi chuo,probaj pa cesh da vidish ;) a shto se tiche razer-a to si se zajebao mnogo burazeru,razer je keva za neke stvari....

3.imam brate garanciju rlx :)

4.pablo naveo sam da greshish,ss 7h imaju bolji i precizniji zvuk od pc 350,uporedi pa cesh videti

5.Imam ih nevazno odakle,ne bih sad da zalazim u te stvari ... shto jel ti treba par hiljade na zajam ?

gresis

Link to comment
Share on other sites

Sennheiser su bolje od razer/steelseries slusalica, naravno ako poredis slusalice koje su u istom cenovnom rangu. Ako si vec izdvojio toliko para za sluske, bolje idi na varijantu sennheiser pc350/pc360 i neces pogresiti, to su slusalice bas za igranje fps igara (naravno, mogu se koristiti i u druge svrhe :D).

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam momci ali ipak rizikovacu,pa shta mi bog da,kad ih budem testirao recicu vam da li su sennheiser bolje ili ne ... Pozdrav za sve i josh 1 Hvala sto ste podelili mishljenje samnom ;).. Lock ovo

Edited by LEXANR xENOMORPH
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...