Jump to content

Sid Lan Turnir


Recommended Posts

fazon karta do shida je 400 a karta do tamo i nazad tj. povratna 650...ne bitna je karta samo da uhvatimo red voznje to mi je bitno ...( mi iz bg-a )

Pa to brate uzmes povratnu i mozes da ides vozom kojim hoces u naredna 3 dana , npr ja sam uzeo za BG u subotu ujutru (uzeo povratnu) i mogao sam da biram kojim cu se vozom vratiti u naredna 3 dana sto znaci subota,nedelja ili ponedeljak,tako da preporucujem i tu povratnu da uzmete + jeftinije nego da uzimate prvo za polazak pa posebno za dolazak...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dogovorite se vi iz bg-a, idite zajedno, sednete u 2 3 kupea, svako po 50 din i kondukter srecan kao malo dete :) isti fazon kao i kad ides na tekmu negde. Sve u svemu nije ni skupa povratna karta, dosta povoljnije nego kad se ide na neko udaljenije mesto tako da stfu :)

Voz na relaciji bg-shid putuje 3 sata i NE ide kroz NS za one koji nisu informisani, a nazad putuje 2 sata. Cisto da se zna :)

Igraona je u "centru" Shida, preko puta nje je park gde moze da se izbleji, tu su naravno svi kafici na 5 min od igraone kao i fastfood, kladionice i naravno kafane :) eto mali info od mene

hf pucamo se !

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Dogovorite se vi iz bg-a, idite zajedno, sednete u 2 3 kupea, svako po 50 din i kondukter srecan kao malo dete :) isti fazon kao i kad ides na tekmu negde. Sve u svemu nije ni skupa povratna karta, dosta povoljnije nego kad se ide na neko udaljenije mesto tako da stfu :)

Voz na relaciji bg-shid putuje 3 sata i NE ide kroz NS za one koji nisu informisani, a nazad putuje 2 sata. Cisto da se zna :)

Igraona je u "centru" Shida, preko puta nje je park gde moze da se izbleji, tu su naravno svi kafici na 5 min od igraone kao i fastfood, kladionice i naravno kafane :) eto mali info od mene

hf pucamo se !

bice sjebano za nas iz nsa...al skontacemo nekako :)

imate voz u 02:50 sto krece sa glavne i ide do sida direktiva..racunajte da ste tamo ujutru oko 6-7..sto se karte tice,da ne bi bacali pare mozete kondukteru da uvalite 100din i da vas gleda kao bogove..lepo i njemu lepo i vama..a voz koji ide za sid ne prolazi kroz novi sad..snadjite se malo majku mu

krece iz nsa ili bga?

Link to comment
Share on other sites

Dante ne shlihtaj mi se :tf:

Iz Ns-a za Shid imate voz u 1:20 i dolazi u 4:05...jeste da je rano ali ako necete da placate bus kartu jbg :) spavacete u parku preko puta igraone :) ili u krajnjem slucaju, ako ima malo ekipa iz NS-a, pitate orgu da vas stavi u pretposlednju/poslednju grupu, nije fer za ostale koji dolaze sa vece udaljenosti ali jbg...snaci cete se nekako :)

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

u svakom slucaju hvala pariss-u na informacijama,znaci svima...pa taj fazon munucemo mu nesto da brise da ustedimo kesh..molim boga da tur bude organizovan pre 22-og idem na more dan kasnije ae plz to iskombinujte da bude oko 20-og .. i vidite shirite tur dovlacite ekipe u Shid na tur :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...