Get Adobe Flash player
G!!!

Torment: Tides of Numenera by Brian Fargo, inXile

Recommended Posts

Datum izlaska 28. februar, Steam beta ključevi se automatski nadograđuju na full verziju, uskoro puštaju GoG ključeve, biće opcija za deaktivaciju Steam ključa i dobijanje GoG ko oće

Ja od kad sam igrao zatvorenu alfu pre godinu dana, nešto nisam hteo da diram posle toga, čekam pun izlazak pa da nestanem u igranju :D

a sada nesto fenomenalno

gameplay na ps4 

ehhh

p.s. nisam gledao, ne zelim da spojlujem sebi nista 

pa ima veze, jer i dalje vazi ono legendarno zlatno pravilo dok su konzole zarile i palile - "bolje vremei resurse da su ulozili u kvalitet nego u optimizaciju za konzole" [:D] 

Nemojte tako, pa ulozio je i svoju kintu u projekat. Vishe nego bilo koji drugi pojedinac. Njemu je najgore.

A i legenda je velika, sve mu se prashta po defaultu. Hteo je najbolje, izdavachi su ga pritiskali.

au koja kolicina kicha po m2 :|

jbt vidi se koliko je kvalitetno uradjena kucetina, ali sa tolikim neukusom ahhh 

ja i dalje ne shvatam, jer vi zaista mislite da oni rade kickstartere da bi ziveli i bahatili se u holivudu lol

pa jbt 1 milion uamerickim  holivudima spicis za mesec dana, ti sam

Pa zato i kažem, puni su ko brod a ovamo se cigane za milion, ko da im je poslednji

I to nije ni milion pa da si investitor i da ti se vraća srazmerno ulaganju, nego našminkani preorder

TL;DR Nikad više pare Fargu

cekaj pa malo je nije realno ocekivati da stavlja hipoteku na kucerinu da bi obezbedio  npr 15 miliona za razvoj igre mislim ono fazon nikad se ne mesaju privatne pare i pare od posla, osim ako ne izvis u srbiji

ili mislis da je od te zarade na wastelandu 2 kupio jos jednu kucu pa sad  bezobrazno opet trazi pare od nas ? 

ja ne vidim ni jednu realnu katastrofalnu stvar u njegovim potezima od crowdfundinga na ovamo (da ne mogu mu oprostiti sto je usrao interplay al sa druge strane on ga je i stvorio)

mene boli tuki sta on ima u svom posedu, dao sam novac njegovoj ideji i ljudima koje je okupio i ispalo je sve ok sto se mene tice, izdao mi je igre koje su mi vise nego igrive (ko me jebe pa sam omatorio u medjuvremenu) +  povratio je jednim delom  zanr u zivot i hvala mu na tome