Jump to content

Torment: Tides of Numenera by Brian Fargo, inXile


G!!!

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ja od kad sam igrao zatvorenu alfu pre godinu dana, nešto nisam hteo da diram posle toga, čekam pun izlazak pa da nestanem u igranju :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Spremite kuke i motike - http://play.co.rs/2017/01/inxile-priznao-uklonjene-stvari-iz-tormenta-koje-su-bile-deo-kickstarter-obecanja/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sunce ti jebem kakva gajbetina :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

au koja kolicina kicha po m2 :|

jbt vidi se koliko je kvalitetno uradjena kucetina, ali sa tolikim neukusom ahhh 

ja i dalje ne shvatam, jer vi zaista mislite da oni rade kickstartere da bi ziveli i bahatili se u holivudu lol

pa jbt 1 milion uamerickim  holivudima spicis za mesec dana, ti sam

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cekaj pa malo je nije realno ocekivati da stavlja hipoteku na kucerinu da bi obezbedio  npr 15 miliona za razvoj igre mislim ono fazon nikad se ne mesaju privatne pare i pare od posla, osim ako ne izvis u srbiji

ili mislis da je od te zarade na wastelandu 2 kupio jos jednu kucu pa sad  bezobrazno opet trazi pare od nas ? 

ja ne vidim ni jednu realnu katastrofalnu stvar u njegovim potezima od crowdfundinga na ovamo (da ne mogu mu oprostiti sto je usrao interplay al sa druge strane on ga je i stvorio)

mene boli tuki sta on ima u svom posedu, dao sam novac njegovoj ideji i ljudima koje je okupio i ispalo je sve ok sto se mene tice, izdao mi je igre koje su mi vise nego igrive (ko me jebe pa sam omatorio u medjuvremenu) +  povratio je jednim delom  zanr u zivot i hvala mu na tome

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, G!!! said:

au koja kolicina kicha po m2 :|

jbt vidi se koliko je kvalitetno uradjena kucetina, ali sa tolikim neukusom ahhh 

Nije kič zato što sam 99% siguran da je sve autentično, osim savremenih stvari naravno. Cela gajba ima šmek "bogataške" kuće američkog jugo-zapada 19. veka.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

cekaj pa malo je nije realno ocekivati da stavlja hipoteku na kucerinu da bi obezbedio  npr 15 miliona za razvoj igre mislim ono fazon nikad se ne mesaju privatne pare i pare od posla, osim ako ne izvis u srbiji
ili mislis da je od te zarade na wastelandu 2 kupio jos jednu kucu pa sad  bezobrazno opet trazi pare od nas ? 
ja ne vidim ni jednu realnu katastrofalnu stvar u njegovim potezima od crowdfundinga na ovamo (da ne mogu mu oprostiti sto je usrao interplay al sa druge strane on ga je i stvorio)
mene boli tuki sta on ima u svom posedu, dao sam novac njegovoj ideji i ljudima koje je okupio i ispalo je sve ok sto se mene tice, izdao mi je igre koje su mi vise nego igrive (ko me jebe pa sam omatorio u medjuvremenu) +  povratio je jednim delom  zanr u zivot i hvala mu na tome
 

Ovo x 100

Bukvalno im svima dajem pare da se okreće točak koji nije postojao pre Kickstartera.
Bez njih ostaju Bethesda, EA i Ubisoft da mi mladost izvrću ruglu.

Ni W2 ni PoE me nisu raspametili, al sam uživao u segmentima i generalnoj atmosferi.

Ako neka od budućih im igara dotakne nivo Black Isle, to je bonus.

Nije Kickstarter za svakog, to je očigledno, konstantno se rađaju ispadi pijanog zemljoposednika što bi svaku pesmu da naručuje sa kraja kafane

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...