Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ово сви да кликну који имају мод за нет и мод за рл, који мисле да су људи аватари и пиксели и који имају курчевите изјаве по нету. Видео јесте патетика јер се осврће на само један трип, који је мица трип. Ја бих у овај видео убацио још једног лика који је у некој нет блеји рекао неком другом лику нешто за шта нема муда уживо, овај га исхакерисао де живи, дошао и одвалио га бејзболком.

Now, that would be something I would easily masturbate to!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hm

uzmimo za primer hon, gde je bitan teamplay

takvu količinu flejma i bezobrazluka nisam video ni u jednoj drugoj igri

neko u tvom timu kvari gejm, ti ne želiš da izgubiš

lik je bezobrazan, vređa, fejluje, fiduje šta god

ili ćeš da obrišeš igru ili da kreneš i ti da flejmuješ njega, nema treće (teško da možeš da juriš likove bejzbolkom - ima ih previše) :D

tako da net =/= rl pa je po meni normalno da postoje posebni modovi (tj da se net ne shvata toliko ozbiljno) :D

someday a real rain will come and wash all this scum off the streets

Link to comment
Share on other sites

Боли ме дупе што су они такви, ја нећу да будем такав и они греше у перцепцији, а не ја. То што они боље пролазе, то је нека пета прича и нема везе са овом. Питање је да ли боље пролазе ако се све узме у обзир. Ако је тај лик безобразан, безобразан је, то је дефиниција његовог понашања. Па макар сви били такви, ја ћу и даље да схватам нет као оно што и јесте - средство комуникације између људи, а не неки засебан ентитет на који се ти накачиш, а оно тамо све неки ботови са добрим АИ-ем који знају да причају. То о чему ти причаш је адаптација на окружење и то се не коси са овом причом.

Не бих се сложио са тобом. Ево, ја сад причам са тобом, јел тако? И ти мени причаш свој неки став, јел тако? Ако није тако, онда ме тролујеш, што је бесмислено, ако ти треба неки алтер его у комуникацији са правим људима, онда је у теби проблем (не у теби теби, већ у том лику). Ти и даље причаш са мном, иако је то преко медија за преношење. Ако ми се свиђа неки филм, он ми се свиђа и на РУР-у, не постанем бананамен кад поједем банану (одем на нет).

Ако сви крену да силују бебе, ја нећу, нека хвала. :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Брате, да ли знаш колико људи не уме да сконта општи концепт, не прича се џабе деци о пчелицама и цвећу, а не о принципима оплодње један. :)

Не кажем сад да неко овде не конта нешто, него сам једноставно тако навикао услед вековног комуницирања са људима који те гледају бело и после сат времена исте приче док им не кажеш ''е, знаш оно кад си ти био тамо, е па то ти је ко ово сада'', а онда повежу. А и нису то чисте аналогије, контај их више као сликовите примере у тој ниши, а не као фул аналогије.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па знам, али то је намерно лол. :) Мислим, песничка слобода, да јаче искажем поенту и да скренем пажњу на конкретан трип на који мислим у целој ситуацији, а не на целу ситуацију, а понекад и без обзира на ситуацију. Кажем опет, није то аналогија, па да се поклапа.

Ето, написао сам да нисам бананамен на нету, то није аналогија и није исто због триста фактора, али сам само хтео да кажем како немам алтер его за нет јер не видим разлог (који бананамен има, као крајмфајтер) и још сам при томе направио пошалицу јер је бананамен смијешан! И ја бих испао смешан кад бих се понашао као бананамен, а немам основа. Ето, то је то. :)

После сам написао да нећу да силујем бебе и то исто није никаква аналогија већ сликовито речено - нећу да се поводим за актуелним стварима ако их сматрам лошим, само зато што то већина ради. Не мора ни да има везе са понашањем на нету, већ са неким генералним ставом. Не видим никакво обмањивање и мислидинговање, то је то и ја тако мислим и то је моја аргументација. Не доказујем ништа, већ дајем сликовите примере, да видиш ''одакле долазим'', што би рекли амери. Мислим, нећеш ми рећи да су људи напрасно помислили да се спрема неко силовање беба или да мислим да је исто силовати бебе и бити курати чобан на нету.

Само немој на то да гледаш као на аналогију и да логички побијаш, него као на оригано у разговору. А аналогије исто користим, ал тад гледам да буду готивне.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobro, primer sa bananemenom je banalan, ali cesto imas neke 4/5 podudarne stvari...e sad, onaj koji ne moze da shvati bez analogija, bice izmanipulisan 4/5 tacnom analogijom!

dakle te tvoje slikovite pesnicke sta-god-da-su ce lako zbuniti onog ko u startu ne kapira stvar

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

S tim što ne uzimaš u obzir da većina ljudi mora da ima po default-u neki alter ego na različitim komunikacijskim platformama.

Tako si ti možda bananamen u studiju-na faksu, ali nisi kod šefa u fotokopirnici. Ili si sa ortacima na HAEHAE SSI, a sa ribom koja ti nešto znači si mica.

Tako isto i na netu. Ljudi vole da budu nešto što po prirodi ovako ne mogu, pa tako imaš hejtere koji uglavnom irl nisu hejteri itd.

Ali generalno ovaj klip je dobar ne zbog toga kog ćeš ti da predstavljaš od svih tih superheroja, već da napraviš korak više i da imaš malo empatije za sagovornika. E to je ono što je bitno.

P.S. Na drugom kompu sam... Mr.Minus ovde :D

EDIT: Ulete peja.

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Да ли схваташ да ћу у противном писати педесет вотова уместо два? :) И то не зато што сам ја болид него зато што имам трип да наставим да причам са неким до краја, док све остале мрзи да се смарају, па угасе комп после првог неконтања. :)

Главни проблем је што људи читају или у емо моду или селективно и онда имају неке чекпоинт речи које склопе у својој глави у нешто што није речено. И то не раде само мени, него изгледа да сви то контају као океј и онда раде предострожне дисклејмере за нешто што нису рекли или што није тема поста. Ионако сам опширан, тако комуницирам и у стварном животу, само ми фали да се дисклејмујем после сваке речи зато што гомила људи не зна да разговара. Није проблем наићи на овакав пост:

''није ми се свидело код новог сладоледа што су убацили лешник (није да ми се не свиђа сладолед у глобалу, него ето, контам да се не поклапа добро са лешником - наравно, волим и лешник, али ми не одговара у овом сладоледу, у неком другом сладоледу би ми можда и одговарао блаблаблабла)''

Све ово у загради је сувишно, али авај, људи су слијепи и глухи и да нема заграде, коментари би били ''ја не знам, мени се свидео сладолед, безвезе што теби није'' и ''како не волиш лешник'' или у најмању руку ''мени сладолед и лешник иду лепо, не знам за тебе''.

Зато ја, пошто ми је просто поражавајуће да су људи толики цареви, гледам да бар дам неки пример који описује моје расположење поводом те тематике да не оду у маштање, ал често ни то не помаже јер се дешава онда анализа примера (који је небитан што се тиче тога, није му то сврха) и онда ми остаје да се фејспалмујем. Е сад, пошто ја хоћу да испоштујем људе до краја, онда на крају идемо у вотовање од сто година... Мени ЗАИСТА није проблем да напишем само ''не свиђа ми се лешник у новом сладоледу'' кад би људи били нормални, али пошто нису, а гледам баш да не будем толики болид да се дисклејмујем после сваке речи, навешћу неки сликовити курац, бар да се види мој генерални трип поводом тог продукта (иако је то непотребно, ал ето, људи су цареви, неки још увек пишу ''незнам'', не до бог да сконтају како се разговара и како се врши логичка дедукција, шта је довољно за њу, а шта није).

Сад знам да ће неко да каже ''лол опусти се ово је блеја разговор'' и на то ћу да се исповраћам ко и увек, јер то није поента. Ако те питам јел имаш жваку, а ти кажеш ''игра ми се фудбал'', ти си болид, ма колико необавезан разговор био.

Мало ранта и офтопика, ал јебига, инспирисао сам се, кад већ причамо о томе. :)

Калавера:

То није алтер его, то су нека комуникациона правила и обичаји, алтер его је нешто ипак мало дубље и свеобухватније. Али добро, нећемо више да користимо тај термин, да не би било забуне.

Рећи ћу само ово, ја овде нисам никог отерао у курац осим Дакија. Да ми Даки дође са трипом да блејимо сутра на Саунду, опет бих га отерао у курац.

Краће није могло, прави сам Лао Це. :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ал ето, људи су цареви, неки још увек пишу ''незнам'', не до бог да сконтају како се разговара и како се врши логичка дедукција, шта је довољно за њу, а шта није).

Ако те питам јел имаш жваку

Нови "правописни Дулио" греши у правопису, пише се "је л' ", а не "јел". :) :tf:

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Јебите се, знам како се пише, ал сам рекао (иде апостроф на ал) да нећу скроз да се трипујем са тим, него само онолико колико ми треба да не би (иде ''х'' или апостроф) отишао у курац.

Такође, морам да мејнтејнујем гето спику, тако да правопис мора да пати барем мало, али у сваком случају је присутан у некој мери, за разлику од претходног трипа постовања.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Апостроф си споменуо за али, па као ал', а је ли ти не скратиш као је л', него као јел.

НЕ ЗНАШ КАКО СЕ ПИШЕ!!!!1

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Дуле: блаблаблабла

Ребел: ниси лепо скратио

Дуле: знам, нећу свега да се држим да не бих писао ко баба

Ребел: ниси лепо скратио

Брате, царе, ја и ''јебига'' пишем спојено, па нисам болид. Исто тако, вулгаризми су, колико ја знам, неприхваћени у правопису, а и кад би били не би било битно, јер их не користим правилно. Што се тиче ''јел''', рећи ћу ти шта још није тачно ту: цела конструкција је погрешна, а и употребио сам погрешно лице, што ниси приметио, а ето, ја знам. Да ли ти схваташ колико би свако на овом форуму морао да коригује свој стил писања да би он био скроз правилан? Одмах да ти кажем да је то практично немогуће, јер нико не би могао да се зајебава, нпр.

Мислим, оно, у тој другој реченици су ти сва слова велика...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ахахахах, па спрдао сам се, јбт, зато што знам да ћеш да дођеш са објашњењем. :) Па кој курац бих писао једно те исто хиљаду пута? Залагати се за правопис на форумима је узалудније од борбе с ветрењачама.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...