Jump to content

WINWIN Gaming Festival


Recommended Posts

Konacan plasman ekipa:

1. DPS

2. iNation (nisu mogli ostati drugi dan za finale)

3. BGDonLINE mix.

4. BETONcm.

Sutra cu uzeti linkove od demoa sa hltv-a, pa cu okaciti. Takodje i slickice cu okaciti sutra.

GG svim ucesnicima, nadam se da smo se pokazali kao dobri domacini, da je sve bilo u redu, gde vi okom tu mi skokom [|)]

Vidimo se na sledecim turnirima :)

virtualForce

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GG svim ekipama, svaka cast organizaciji, ovakav turnir je zasluzio minimum 16 ekipa posto je sve bilo maksimalno dobro odradjeno i propraceno, samo sto se dovoljno ekipa nije pojavilo.. Mnogo velika steta. Svaka cast ekipama DPS i BGDiDZUO-u na odigrano polufinalu ( na neki nacin i finalu turnira ), bilo je lepo i zanimljivo.. Aleksa realno sabio i resio turnir, nas mali debeli glodar <3 .. Svako dobro svima, vidimo se u Beogradu na festivalu <3

Link to comment
Share on other sites

Konacan plasman ekipa:

1. DPS

2. iNation (nisu mogli ostati drugi dan za finale)

3. BGDonLINE mix.

4. BETONcm.

Sutra cu uzeti linkove od demoa sa hltv-a, pa cu okaciti. Takodje i slickice cu okaciti sutra.

GG svim ucesnicima, nadam se da smo se pokazali kao dobri domacini, da je sve bilo u redu, gde vi okom tu mi skokom [|)]

Vidimo se na sledecim turnirima :)

Stvarno svaka vam cast na organizaciji, sve je bilo fer i korektno. Jbg mi nismo bili u mogucnosti da se iscimamo ponovo nazad do Jagodine zbog nekih obaveza, pozdrav i gg. :)

DOBAR DAN...DOVIDJENJA

Link to comment
Share on other sites

Kako sam od danas na zasluzenom odmoru :) pobegao kod devojke u KG, a ona ima samo mts onaj usbejcic, dacu vam demoe direktno sa hltv-a, koji nisu preimenovani, da ne bi cekali 7 dana dok dodjem kucama.

Drugi dan:

SERVER 1

SERVER 2

Za prvi dan, ono sto nije okaceno u prvom post-u, mislim da je ostalo kod Mome iscimacu ga da okaci do sutra.

Slickice

Edited by peraskeo

virtualForce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...