Jump to content

WTS imba acc dzaba


Banka

Recommended Posts

Na Acc-u su 3x85lvl chara: Paladin (main), Warlock i DK, ostali su od 10 do 50lvl.

Svi su Alliance-Frostmane.

Human PALADIN (Prot/Ret):

PvE Gear:

• Protection: 3/5 t11, Heroic chest, blue neck ostalo epic 359, WindWalk ench, max enchants i gems.

- Average item lvl 360+

• Retribution: Full epic, nista heroic samo standardni 359 ilvl itemi

- Ociscen normal content, 2 bosa na HC-u

PvP Gear:

• Retribution: 4/5 Vicious, u kombinaciji sa 8 PvE itema koje koristim full epic je, ako bi full PvP gear ima sve rare iteme.

- Ima 2k 3v3 ach pa mozete naci team ocas posla ako zatreba.

• 6620 Achievement Points, 25 Feats of Strength

• Professions: Blacksmithing 525/525, Enchanting 525/525

• Titule: Defender of a Shattered World, Bane of the Fallen King, Starcaller, the Argent Champion, of the Ashen Verdict, the Explorer, Twilight Vanquisher, The Kingslayer, of the Nightfall, Elder...

• Mounts: Swift Razzashi Raptor, Swift Alliance Steed (TotGC 50 tries), Mekgineer's Chopper, Cenarion War Hippogryph, Dark Phoneix, Rusted Proto Drake, Black War Mammoth, Stormpike Battle Charger, Black War Tiger, Red Drake...

- Na ovom pali je igrano ~4 godine tako da ima preko 40 exalted reputacija i tako tih stvari koje imaju svi koji su igrali duze vreme.

Human WARLOCK:

PvE gear - nekoliko epica ostalo 346 plavilo

PvP gear - 4/5 Vicious epics, ukupno preko pola geara je epic ukljucujuci wep i off, ostalo plavi PvP itemi.

- Ima oko 3k Ach poena, Epic fly itd

- Professions: Alchemy 525, Herbalism 525

Human DEATH KNIGHT (Blood/Unholy):

PvE Gear Blood - 9 epica, ostalo HC plavci, 169k HP-a unbuffed.

PvE Gear Unholy - takodje vise od pola gear-a je epic, ostalo HC plavi.

- Ima oko 3k Ach poena, Epic fly itd

- Professions: Jewelcrafting 525, Mining 525

- Ima ach za 5/6 BWD i 3/4 BoT

Account:

- Acc poseduje sve heirloom iteme sem jednog daggera i leather DPS kape.

- Ima oko 10k golda

- Acc je aktivan do 10. maja.

- Ja sam prvi vlasnik acc-a i ja sam jedini koji je na njemu igrao. Imam poseban mail za njega i nikada nisam bio hackovan niti sam dobio scam mail. Imam originalne kutije i kompletne podatke od battle.net i starog wow accounta.

Licno garantujem za acc, mozete dobiti i fotokopiju licne karte/pasosa itd nije problem.

Ako vas interesuju armory linkovi mozete ih dobiti na PM.

- Tel: 061-715-73-82, inertia_serbia@hotmail.com, Beograd.

- Cena je 200e, fiksno, bez trade, pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...