Jump to content

WTB HUNTER


takeshi

Recommended Posts

Mora da ima Invincible mounta, nije bitan gear atm moze cak i da bude lvl 80 (wotlk) acc

http://www.wowwiki.com/Invincible

ponude saljite na PM (link i cena)

potrabno da ima sve podatke od acc naravno i pristojan broj ach poena.

Ako imate nekog lika na prodaju sa istim mountom i to dolazi u obzir, ali pref Hunt (horda)

Edited by takeshi

.!.

Link to comment
Share on other sites

mount ti je 27% drop sa ilidana, odradis ga par puta i ispasce, ne znam sto se toliko lozis? : )

Nije Ilidana nego Arthasa is 25 men heroic. Što se ne može lako uraditi ni na lvl 85 ako ne znaš šta da radiš, a kamoli da organizuješ. I onda treba da dobiješ na rollu.

Link to comment
Share on other sites

Pa recimo da imam dosta love i da me mrzi da ga farmam, i kako vidim do sad se niko nije javio na oglas znaci da ih nema puno a pametnjakovici kao ti bi mogli da pocnu da koriste xxx sajtove za praznjenje viska novih hormaona a da ostave one koji hoce da kupe nesto ili prodaju da to na forumu i urade jer je inace za to napravljen ovaj sajt. a ako cemo vec da gledamo svako moze da izleveluje heroja ne mora da ga kupi i svako moze da obrise heroja ne mora da ga proda zato molim te gledaj svoja posla batali se mog topika i zaboravi da si ovde ikada nesto kucao.

hvala unapred

Nije Ilidana nego Arthasa is 25 men heroic. Što se ne može lako uraditi ni na lvl 85 ako ne znaš šta da radiš, a kamoli da organizuješ. I onda treba da dobiješ na rollu.

Što se ne može lako uraditi ni na lvl 85 ako ne znaš šta da radiš, a kamoli da organizuješ. I onda treba da dobiješ na rollu.

da upravu si potpuno.... radio sam ga barem 10 puta pao je jednom i naranvno nisam ga dobio na rolu

Edited by takeshi

.!.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prijatelju,

ja tebi nudim hantera sa svim onim što sam napisao, koga sam aktivno igrao i koga želim da prodam jer mi je upravo zbog gore pomenutog višak a ti se ovde praviš pametan.

Ako ćemo tako da pričamo, možeš slobodno da nastaviš da bampuješ topic i kukaš kako nemaš ponuda ...

Link to comment
Share on other sites

Ma pazi ...

Slažem se naravno da je mnogo, ja prvi ne bih nikada dao te pare na mounta ali ...

Ja bih najviše voleo da imam klot lika sa mountom i to da prodam za neke sitne pare ...

Fora je što je ipak lik prenatrpan svim i svačim i nema smisla stvarno da ga dajem ispod te cene, to je cela priča ...

Link to comment
Share on other sites

hajde daj link brate na pm za tog lika, da vidimo to cudoviste od 1k eura, ako imas sve to sto kazes nalazim ti kupca za 10 min, tj nema sanse da to das za 1k , ukoliko nemas jedno 10 rare maunta, ali bas bas rare.

Edited by Urrke
Link to comment
Share on other sites

to da se nadje neki stranac od 12 godina sa 100 kila i brdo para i da da, i da mu keva donosi nosu da moca i da kenja uz komp kao u south park, e taj bi dao 1k, mozda i 2k :))

Mozda, ali bi pre dao bi lik koji zaradjuje vise nego svi mi ovde zajedno, i voli da ima sve dzidza bidze a nema vremena od posla/"stvarnog zivota" ili mozda jednostavno nece da toliko vremena provede skupljajuci sve to.

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...