Jump to content

Counter Strike Source & CSPromod 1.06


Recommended Posts

-Counter Strike Source & CSPromod-

Kao prvo treba da znate da je igrica updaetovana za zadnjim patchevima i omogucava vam igru na svim nonsteam counter strike source serverima hostivanim kod KGB hostinga.

Pri izlasku novih patcheva, link ce biti updaetovan, i imacete link za download zadnjeg patcha, da nebi morali skidati ispocetka igricu.

Kao sto svi znate, couter strike source je zahtevnija igrica u odnosu na cs1.6 i treba imati malo bolju konfiguraciju da bi je pokrenuli.

PC System Requirements:

Minimum: 1.7 GHz Processor, 512MB RAM, DirectX® 8.1 level Graphics Card (Requires support for SSE), Windows® 7 (32/64-bit)/Vista/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection

Recommended: Pentium 4 processor (3.0GHz, or better), 1GB RAM, DirectX® 9 level Graphics Card, Windows® 7 (32/64-bit)/Vista/XP, Mouse, Keyboard, Internet Connection

Vodite racuna da driveri vase graficke kartice budu uvek updaetovani zadnjom verzijom softwera, kako bi ste izbegli dodatne probleme pri pokretanju igrice.

Sto se tice same igre nema velike razlike od cs1.6, jedino sto je malo realniji i grafika je dosta bolja.

Evo par screenshotova:

css.png

css1.png

css2.png

css3.png

css4.png

Uz Couter Strike Source, dobijate i CSPromod 1.06.

DOWNLOAD:

www.cs-skini.me/css

Ukoliko imate nekih problema mozete naci pomoc u sledecoj temi: http://www.kgb-hosting.com/forum/showthread.php?26856-Problemi-Vezani-za-Counter-Strike-Source

Edited by AIDS

www.ez-cs.net

Link to comment
Share on other sites

Ako mi se bude dalo skinuti ću ova 2.2 gigabajta. Uvjek sam htio igrati CS: Source. Skidao sam sa Torrenta ali u većini slučajeva ne rade. A sada kada imam odakle da skinem da radi mrsko mi. :P

Game Highlights Leader

YouTube Kanal - www.youtube.com/wwwGAMERSba

Kontakt: edin@klanrur.rs

Link to comment
Share on other sites

ček, jel moguće uopšte igrati steam source sa ovom instalacijom ili samo promod ? sem da se jedino obrišu svi promod fajlovi.

i jel postoji ikakva razlika između steam i non steam promoda ? najviše me zanima zbog servera ...

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

ček, jel moguće uopšte igrati steam sa ovom instalacijom ili samo promod ? sem da se jedino obrišu svi promod fajlovi.

i jel postoji ikakva razlika između steam i non steam promoda ? najviše me zanima zbog servera ...

Ja sam instalirao promod na steam source i radi mi extra sutra bi presao na promod :)) da zazivi naravno... ne znam kakva je razlika nisam probao :) Ima podosta servera non stop online.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...