Jump to content

YouTube problem


Paja

Recommended Posts

Od pre par meseci je pocelo nesto cudno da se desava sa YouTubom na mom kompu (i to samo na desktopu, sve radi kako treba na laptopu). Daklem, ukljucim video, bafer radi, ali zato filmic posle par sekundi staje sam od sebe, iako ima dovoljno bafera. Jedini nacin da ga opet startujem je da promenim quality sa recimo 360 na 480. Onda opet radi par sekundi pa stane sa onim loading kruzicem (iako se bafer napunio skoro do kraja). Onda opet na 360, pa opet krece pa staje. Isto se desava na bilo kom qualityju da ga stavim. Ako se zajebem da ga stavim u full screen, onda se uglavnom slika zamrzne a audio nastavlja dok ga ne izbacim iz full screena.

Drajveri za graficku su updateovani

Flash player je updateovan

Java je updatovana

Desava se u svim browserima koje imam (Chrome, FF, IE)

NE DESAVA se na laptopu koji je u istoj mrezi

Daklem, jel mi pada reinstalacija Windowsa ili mi je nesto sa grafickom/memorijom?

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Desava se u svim browserima koje imam (Chrome, FF, IE)

Видим још један проблем, немаш Operu!

Сада озбиљно, јеси ли пробао да избришеш Flash и онда га опет инсталираш? И наравно са Operom да пробаш.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sad kad se setim, isti problem su imali ADSL korisnici telekoma pre 3-4 nedelje (ukljucujuci i mene). gledaj ovo, lik iz holandije rejdzuje (60mbit btw) jer ima isti problem. ne postoji definitivno resenje koliko vidim, svima se problem resi sam od sebe posle izvesnog vremena...

15 stranica rejdz komentara bez konkretnog odgovora. thread starter je updateovao thread hronoloski. u principu nista vise od toga ne moras da citas :/

http://www.google.com/support/forum/p/youtube/thread?tid=299eb1bf06a35fd9&hl=en&start=160

kao sto jedan komentar kaze: ili youtube nesto zajebava, ili mozda provajder pokusava da keshira Yt content pa zato neki klipovi failuju, zbog lose podesenih proksija

Link to comment
Share on other sites

Hehe pa otprilike :). Ne zalim se, ali bas me zivo zanima.

Hvala chika Barcas :)

Nema na cemu cika Lupi :) Elem - ne znam zasto i kako ali sam imao problem skoro na jednom kompu gde je youtube bacao komp u bsod (iako na 9 drugih POTPUNO ISTIH konfiguracija - jos ghostovanih to ne radi), pa sam malo ceprkao po netu i nasao da je jedan momak resio to i smrzavanje klipova gasenjem akceleracije i da nije primetio neku promenu u kvalitetu snimaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni se desava kad ostavim klip upaljen duze vreme da zabode, kad uradim refresh radi sve, ali smara kad izbaferujem nesto. I to je od skoro pocelo ne znam sto :(

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da nije potrajao onaj fiks. Opet se isto desava s vremena na vreme. Ne verujem da je hardverski problem, reseatovao sam sve kartice i module i nista se ne menja. A jos jedan reinstal flasha nije pomogao. Izgleda da mi ne gine format.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...