Jump to content

Prodajem ili mjenjam imba acc


pegla20

Recommended Posts

Main: Orc Hunter(Ceca) - 10.670 achi pointsa, 36 feats, 38 titula - The exalted, Duelist, Champion of ulduar, Astral walker, zatim svi titlovi za violet drakea, Icc, naxx, ulduar i mnoge druge da sad ne nabrajam.

Gear: Trenutno najbolji moguci PVP gear u igri full tier 2

PvE: takodjer odlican gear full epic osim wrist, maxx gemano i echantano.

profesije JC i Enchanting - jc 518 trenutno ali imate sve gemove + tokene!! Ima i arhelogiju na 525 + puno fun itema u torbama i nesto old school geara!

Ima 107 mountova: Deathcharger(shadowmourne poklon), Zulian tiger, Anzu, Kokoš iz MT, violet,ironbund,rusted,red proto drakes,

red dragonhawk, icc 10/25 zmajevi, neatherwing, chopper, mamuti i mnogi drugi....

Ako ste PvP igrač imate titulu Duelist, personal rating 2s 2100, 3s 2460, 5s 2340 - znaci fali vam samo 2s 2.2 achi + last man standing za titulu Arena master sto je vrlo lagano. Takodjer ima i par titula iz Rated Bgs

Od PvE imate sve rijesene bosseve osim al akira, i neke na HC + u najboljem sam gildu na serveru koji ima odličan progress i mozete s njima raidat ako zelite.

Altovi: Priest(snick) - ima skoro full vicious pvp gear za disc i shadow spec, i nesto malo pve geara.

profesije alchemy i herbalisam 525

ulduar i icc mountovi, par imba titula, preko 4k achi pointsa etc...

DK(kviki)- nista specijalno, ima spreman gear za heroic dungeone, profesije skinning i mining 525.

Na accu se nalaze jos par low likova, imam sve heriloom iteme pa mozete lvlati normalno

Svi likovi se nalaze na serveru Twilights Hammer - Hunter je horda, a ostali likovi su ally!

Na armory ce vam mozda Main hunter(Ceca) biti u mraku, razlog tomu je što sam nedavno napravio realm/faction change!

Mjenjam acc za iskljucivo slican ovakovom ili nesto bolji, ili prodajem za 280e

Acc je star 5 godina i puno je truda uloženo, nikad nije dobio ban, imam sve cd-keys, tajno pitanje sto god zelite...

Bon vrijedi jos 18 dana, za više informacija o accountu javite se na skype: cyclone224, posalji PM ili me nazovite na 091-924-3952.

Link to comment
Share on other sites

Debilan komentar?

Pa samo idiot moze da trejduje akaunt sa likom iz druge drzave, pogotovo hrvatske. Sta nam garantuje da sutra neces zvati support i vratiti akaunt??? Osnovni problem svih trejdova ili prodaje, koji se resava ako zans gde lik zivi, a sama cinjenica da si iz druge drzave ne cini moj prethodni koment debilnim ako malo razmislis.

Svaka tebi cast ako si ovde dosao cistog srca i dobrih namera, al nema leba od toga jer sama ideja o poslu koji pokusavas da odradis je nerezonska.

Prosao je tbc i vreme tih skamova i trejdova, verujem i da su ovce ovde vec naucile kako i sta.

Uglavnom dosao si na pogresno mesto, postuj na hr forumu gde mozes da se nadjes s nekim irl, poz

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

To sto nisam iz srbije nebih trebao trade ili prodat acc nekome van moje drzave ?

Uz svaku zamjenu ili prodaju ide full info o accountu + scan osobne, takodjer dajem dodatni info koji covjek zeli o meni(i obratno) jer nisam djubre da bih scamo acc nakon sto on meni da novac ili acc nije bitno.

I pun mi je ***** ovakvih likova kaj nemaju pametnijeg posla nego visit na forumima 0-24 i dobacivat na svaku temu.

I ljudi imaju svoju glavu da razmisle žele li kupiti/ zamjeniti nešto s nekim strancem netrebas nista komentirati, imas mali milijun takvih tema po forumima pa eto navali, onaj tko ce se odlucit za acc ce sigurno traziti info i provjeriti ga i doći će do normalnog dogovora.

Ne zanima te acc pa te molim da skocis na neku drugu temu, hvala pozz.

Link to comment
Share on other sites

ta licna mi nista ne znaci ako odlucis povuci akaunt, uvek mozes skenirati pasos i jos koji dokument i dokazati da si pravi vlasnik.

ocekujes da ti neko veruje na rec, srecno s tim

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...