Jump to content

Prodaja gamecardova za gold!


Nemac.wow

Recommended Posts

Pice ste zasluzili, to je definitivno sigurno ;-). Da li ce se sav taj trud isplatiti to cemo videti... Posto nemam nameru da cekam mesec dana na uplatu molio bih te da mi vratis gold, onaj isti za koji ti kazes da sam "insistirao" da ti dam. Sledeci moj poziv ce biti u vezi toga, pa te molim da se javis kada te nazom da bi se mogli dogovoriti oko toga i razici kao prijatelji, ako je moguce.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pice ste zasluzili, to je definitivno sigurno ;-). Da li ce se sav taj trud isplatiti to cemo videti... Posto nemam nameru da cekam mesec dana na uplatu molio bih te da mi vratis gold, onaj isti za koji ti kazes da sam "insistirao" da ti dam. Sledeci moj poziv ce biti u vezi toga, pa te molim da se javis kada te nazom da bi se mogli dogovoriti oko toga i razici kao prijatelji, ako je moguce.

Pošto si toliko izvisio dat ću ti ja 30 dana besplatno gametime. Samo mi se javi na msn ili skype:

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234919381

I pošalji mi na PM tvoj msn/skype molim >_>

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Toxiko da li bi mogao da zavrsis barem one transakcije za koje si vec uzeo gold i account info? Moj drugar je pre vise od nedelju dana ugovorio trade sa tobom, dao ti gold i info i jos uvek nije cuo nista od tebe. U medjuvremenu mu je istekao acc a ne moze da te kontaktira posto ti je telefon iskljucen, veruje da je scamovan. Ako vec imas toliko obaveza oko skole i ostalog mozda ne bi trebao da prihvatas poslove koje neces moci da zavrsis.

Naravno da nije scamovan, nikoga do sada nisam presao. Samo sam imao malih problema al jebiga ja koliko vidim niko mene ne konta svi mislite da sam vam na raspolaganju 24/7. Kao sto sam rekao, od 25. juna kada pocne raspust zovite me ceo dan ako ocete otvoricu jos jedan broj ali sad ne mogu u frci sam totalnoj. Covek je dobio od mene 4 meseca jer je morao da ceka jebiga jeste moja greska i sve to, ali tako je kako je. Iako je platio 2 ja sam mu poklonio jos 2 zbog zakasnjenja a i vaseg flejma na forumu, kako bih pokazao da nije zajebancija i da sam 100% pouzdan.

Pozz

Link to comment
Share on other sites

nije ni morao, kada se iz ovih postova vidi koliko te boli tuki za tudje vreme, jer kao sto stalno napominjes, ti imas problema, kao da si jedini na svetu.

Sta ako i ti ljudi imaju problema, oslanjaju se na tebe, i onda ih ispalis?

U svakom slucaju, ja posle svega sto sam ovde procitao, nikada ne bih uplatio preko tebe.

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

Mogu da potvrdim da smo nekako zavrsili ovu agoniju, uspesno naravno. Dobio sam 4 meseca kao sto je rekao i izvinio se zbog cekanja, nemojte me pitati da li se isplatilo :P. Bilo je problema, necemo da se lazemo, ali izgleda da sam samo ja imao vecih problema.

Link to comment
Share on other sites

na osnovu cega?

decko zvao sam te da mi treba vreme na mob, imao si obaveza bio si na PECANJU, reko si da ujutru zavrsavamo sve vise te nije bilo ni da se javis niti da dodjes online na skype kad si rekao da ces biti...

to je - rep od mene i necu vise da se zamaram sa scamerima ko sto si ti .

jos jednom ZAOBIDJITE OVOG KLINCA, hvala dovidjenja.

.!.

Link to comment
Share on other sites

decko zvao sam te da mi treba vreme na mob, imao si obaveza bio si na PECANJU, reko si da ujutru zavrsavamo sve vise te nije bilo ni da se javis niti da dodjes online na skype kad si rekao da ces biti...

to je - rep od mene i necu vise da se zamaram sa scamerima ko sto si ti .

jos jednom ZAOBIDJITE OVOG KLINCA, hvala dovidjenja.

Dobro, ne preteruj. Neozbiljnost nije isto što i scam.

Link to comment
Share on other sites

Jebiga on je sad tu dosao da pametuje o scamu nije zadovoljan jer nisam bio u mogucnosti da mu uplatim vreme... Jel vi mislite da sam ja vama 24/7 na raspolaganju i da cim vi zovete ja treba da radim?! Zapitaj se malo jel ja imam svoje obaveze i koliko me ljudi kao ti zove na dan da im uplatim vreme, nisi ti jedini pa da ti odma uradim uplatu. Zamolio bih te da ne lupetas sa reputacijom i scam-om jer ima drugih ljudi koji bi mozda da rade samnom, a ti posto nisi radio nemoj da pricas gluposti. Pozz

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi koga vi lazete, naravno da cete i dalje da uplacujete vreme kod istih tih ljudi koje sad pljujete jer realno dodatne troskove neko ko nije zaposlen ne zeli. Tako da pustite ljude da rade svoj posao i samo strepljenja.

Relationships come and go, epics are soulbound.

Link to comment
Share on other sites

Ajde ljudi koga vi lazete, naravno da cete i dalje da uplacujete vreme kod istih tih ljudi koje sad pljujete jer realno dodatne troskove neko ko nije zaposlen ne zeli. Tako da pustite ljude da rade svoj posao i samo strepljenja.

Bravo, konacno neko ko me razume.

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno ako vam se ne svidja, zaobidjite ga, ima ljudi koji su jako zadovoljni.. Ali izgleda mnogima treba u minut da se uplati ili su u nekoj neverovatnoj zurbi... Jbg uplatite na vreme i bicete mirni.

Pa znas u cemu je problem, svi me zovu dan ili par sati pre isteka gametime-a i svima je frka....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...