Jump to content

Prodaja gamecardova za gold!


Nemac.wow

Recommended Posts

Meni je uplaceno sve, 2 meseca za 15k, sve uradjeno fer i korektno. Stoji mi panding na oba meseca posto mi je account aktivan jos par dana...

Za sada sve izgleda super, decko je maximalno korektan.

Uostalom ako bude da mi lock dok ne platim, makar sam dobio na odlozeno za 15k golda, sto mu dodje ok, manje-vise, i ovako nemam sada da uplatim hehe

A nadam se da nece :)

housemusic.gif

residentevilfan5tc.gif

vodka%20user.gif

wwplayer4yw.gif

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je postovao sveto jeste tacno, znaci to je protiv njihove polise ALI to se desava samo ako se vas acc nadje u nekom problemu pa oni provere vas acc i saznaju da ste to radili. Zato lepo kad dobijete 2 meseca ili mesec+raketu samo vratite nazad zemlju na Srbiju ili w/e i to je to. Moj drug je zvao blizard da pita sta se moze desiti i kako oni to proveravaju i oni su mu odgovorili da oni to nikada ne proveravaju osim ako se nesto ne desi sa acc kao shto sam reko (ban, botovanje, hack etc..)Ja sam ovo inace uradio jos u decembru prosle godine i nisam imao nikakvih problema cak i ako sam imao problema sa acc etc...Tako da eto zavisi kakve ste (ne)srece

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se svima koji su u poslednja 2 dana cekali za gc a vec su platili, imao sam nekih "tehnickih" problema sa bracom Kinezima. Sad je sve ok, a kako bih se iskupio za zakasnjenje sa uplatom, za ekipu sa DUNEMAUL servera iz BG-a sam uplatio +1 mesec gratis svakom. Sad kad je sve ok idemo dalje sa uplatama!!!

Crazybone

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko detaljnije da mi objasni kako funkcijonise raf? Znam da se dobija neka vrsta mounta (valjda) ali ostalo mi je ne nepoznato :S

I da @Toxico ako mozes da me add na skype-u: nihaololz

Edited by epicnab
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ja ne znam da li vi mislite da sam ja jebeni no lifer koji visi na kompu po ceo dan ili vam nije jasno da i ja imam svoje obaveze kao sto su skola etc. etc. tako da ne mogu ja da radim kad se vama hoce... Imajte malo razumevanja ja se trudim da stignem sve da usluzim, previse musterija imam po danu tako da nemojte se ljutiti i misliti da vas izbegavam.

Hvala, Crazybone.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...