Jump to content

Prodaja gamecardova za gold!


Nemac.wow

Recommended Posts

Pozdrav svim igracima wow-a. Kao sto vidite, bavim se prodajom raf gamecardovima za gold na bilo kom EU serveru!! Cena jednomesecnog gamecard-a je 10k golda, a dva meseca kostaju 15k golda!! Stalne musterije ce imati popuste, kao i one koje me preporuce drugim igracima! Nije scam, uspesno poslujemo vec mesec dana sa igracima iz cele Evrope, kao i Srbije. Ukoliko ste zainteresovani nazovite na 064/96-26-286 ili dodajte "Crazybone" na Skype-u. Gamecard dobijate odmah cim dobijem zlato, ako vam je acc frozen nije problem, jer se dobija kod koji otlkjucava acc na par sati i moze da se odradi raf.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

To sto ti prodajes toxiko je bannable, friend moj je isto tako uzimao, provalili su ga i dobio je ban. Nista lose ne zelim da kazem, ali rizikujete svoj acc.

Prodao sam preko 50 meseci game-time-a razlicitim ljudima i do sada niko nije dobio ni upozorenje, a ne ban.

Pozz

ot kad to radi kod nas?

Sve sto treba je da promenis drzavu u npr. Francusku, ja ti istog trenutka kad dobijem gold uplatim zeljeno vreme i ti vratis drzavu na koja je bila i to je to. Sto se tice bezbednosti acc-a ne treba da brines jer se sve obavlja preko aukcije tako da ne moze da se provali.

Pozz

Edited by Toxiko
Link to comment
Share on other sites

Ja cu da potvrdim za Sarmu jer on nije trenutno u mogucnosti - a kao sto znate on mi je najbolji ortak. Sarma je prezadovoljan i rekao je da mu je neverovatno koliko je lik ispao MAKSIMALNO korektan.

UVEK!! :D

Samo bih zamolio sve koji su kupili od mene gamecard da potvrde ovde da je sve proslo u najboljem redu kako bi drugi bili sigurniji!! hvala

Crazybone

Link to comment
Share on other sites

Ja to ne radim direkntim "trade-om" nego preko aukcije tako da nema sta da se rizikuje. Prodao sam preko 50 meseci game-time-a razlicitim ljudima i do sada niko nije dobio ni upozorenje, a ne ban.

Pozz

Izvini onda, nista lose nisam mislio. Drugar moj je nesto sa menjanjem drzava i raf gc radio i dobio ban. Jos jednom izvini, nisam imao losu nameru.

Link to comment
Share on other sites

"nisam bio u mogucnosti" = barcas mi se usrao u net :)

+1 za coveka... malo je reci fer i korektno... ranije su mi isto radili preko raf-a, medjutim ja se nikada nisam petljao sa tim... i tako odlucim da dam user/pass potpuno nepoznatom liku bez reputacije na rur-u :D (40+k golda, 300+ stakova pyrita, delovi za legendarna oruzja... pa samo za sulfuron matsovi kostaju oko 15k...)

1. acc mi je bio frozen (sto znaci da je covek morao prvo da mi uplati makar mesec dana, a tamo je mogao da zatekne nekog zelenog DK-a sa 12 golda koga igra neko random dete :D)

2. uvece sam mu poslao podatke... ujutru u devet mi je stigao sms da je sve gotovo...

3. acc mi je nedirnut...

sve i da me scumuju blizz bi to resio... medjutim nije da nisam pomislio: "jebes i golde i epice i legendar-ije... sta ako covek ode u DM... proglasi rat sa shendralarima i ubije jednog moba?!?" :DDD

edit: nisam ni znao da moze da se dobije cod za nekoliko sati da bi se odradio raf :D

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

"nisam bio u mogucnosti" = barcas mi se usrao u net :)

+1 za coveka... malo je reci fer i korektno... ranije su mi isto radili preko raf-a, medjutim ja se nikada nisam petljao sa tim... i tako odlucim da dam user/pass potpuno nepoznatom liku bez reputacije na rur-u :D (40+k golda, 300+ stakova pyrita, delovi za legendarna oruzja... pa samo za sulfuron matsovi kostaju oko 15k...)

1. acc mi je bio frozen (sto znaci da je covek morao prvo da mi uplati makar mesec dana, a tamo je mogao da zatekne nekog zelenog DK-a sa 12 golda koga igra neko random dete :D)

2. uvece sam mu poslao podatke... ujutru u devet mi je stigao sms da je sve gotovo...

3. acc mi je nedirnut...

sve i da me scumuju blizz bi to resio... medjutim nije da nisam pomislio: "jebes i golde i epice i legendar-ije... sta ako covek ode u DM... proglasi rat sa shendralarima i ubije jednog moba?!?" :DDD

edit: nisam ni znao da moze da se dobije cod za nekoliko sati da bi se odradio raf :D

Pazi, nije to kod na nekoliko sati nego gamecard kupljen od blizz-a koji ja povucem cim odradim rafove... :D

Link to comment
Share on other sites

Sve vise ljudi se javlja za gamecardove tako da ne brinete, ja sa ovim necu stati u skorije vreme. Otvorio sam novi topic sto se tice wow acc-ova, jako jeftino ce se prodavati, 50e po cata acc-u. Postoji i mogucnost prodaje acc-a sa 85. lvl herojem ako neko zeli da naruci samo treba da kaze rasu/klasu i to je to. Nadam se da cemo nastaviti saradnju, ja sam zadovoljan kako ide posao. Pozz svima!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...