Jump to content

WTB Cata account


Angelica

Recommended Posts

Dakel ovako,neki osnovni info o onome sto trazim...

Cataclysm expansion ( ok je i tbc i wotlk account ali to znatno utice na ponudjenu cenu )

Originalni vlasnik ( keys, SQ, mail, etc etc … )

Nikada nije bio banovan ili pod istragom, nije botirano sa njega i slicne mutne radnje.

Niko nece da mi preti smrcu zbog posedovanja istog i tako to.

E sada, ono sto bi preferirao bio bi main drood/hanter ili rog sa par altova.

Opet, i druge klase dolaze u obzir,ali ovo ima prioritet.

Takodje preferirao bih alijansu jer horda opet iziskuje dodatne troskove faction change-a.

Pozeljno je da ima max profesije i riding kao i nesto sitno golda cisto da se nadje.

Ne mora da bude girovan ( ne mora da bude ni lvl 85 cak sta vise).

Za PVP gear i titule me iskreno nije previse briga ( uz duzno postovanje ).

Sto se tice PVE titula i vanity-ja stvari stoje ovako :

Ne bih da dajem 300-400 e za lika koji je 85ti lvl i ima drejkove iz Ulduara i ICC-a ili nekog

companiona iz TCG-a.Ipak je to nesto sto realno zahteva 3 dana posla.

Naravno ne ocekujem ni Scarab Lorda,Spectral Tigra ili sta ti ja znam koja cuda ...

Ono sto bih voleo da ima to su stare titule tipa Hand of A`dal, Champion of Naaru, Immortal,

etc etc ...

Takodje vanity items ( stari gir ) i RF titule su ok.

Naravno mountovi tipa Amani,Invicible i slicni,kao i eventualni legendary itemi su bonus ...

Ponude na PP iskljucivo!

Opet ponavljam,ako ce neko da mi nudi prosecan lvl 85 za brdo para,neka se ne trudi.

I da,nije izdrkavanje,ozbiljan sam kupac.

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Javi se na jnvidovic@gmail.com. Imam druida 85 ilvl 339 sa 525 skin, warriora 85 ilvl 344 525eng i 525min, DK 85 319 ilvl, posalji ponudu ako si zainteresovan pa da se dogovorimo. Na zalost Horda su. DK i Warr imaju par titlova iz WotLK i svi imaju riding za 290 posto speed-a

Edited by EliphantMan
Link to comment
Share on other sites

cata acc prvi vlasnik. info fotokopija licne karte mail itd .. nikad banovan, na njemu su hunter / priest / dk u alijansi ( wargen / human / wargen ) hunter ima 345+ gear .. + pvp gear. profesija na max na svim likovima ( epic fly takodje ) etc etc .. ako hoces javi se 6000 din je acc .. ( samo da ga se otarasim jer sam prestao da igram ) a ima i dk 80 u hordi... 063/722-89-44

Edited by WootWootWoW
Link to comment
Share on other sites

si dobio moj pm?

Yup i odgovorio.

cata acc prvi vlasnik. info fotokopija licne karte mail itd .. nikad banovan, na njemu su hunter / priest / dk u alijansi ( wargen / human / wargen ) hunter ima 345+ gear .. + pvp gear. profesija na max na svim likovima ( epic fly takodje ) etc etc .. ako hoces javi se 6000 din je acc .. ( samo da ga se otarasim jer sam prestao da igram ) a ima i dk 80 u hordi... 063/722-89-44

Poslao sms!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...