nickwood

Mortal Kombat

Recommended Posts

voodoo_ "O Story Modu, na kraju sam prešao poslednji fajt koristeći trener, nisam ja tu seo da se nerviram."

Nerviranje je srednje ime za MK :D

bravo

a zbog cega si igrao igru? zbog price?

Pa dobar je fajt s protivnicima koji nisu pokretljivi kao vinsko bure ali te uvek dobiju jer spamuju magije i imaju duplo veći demidž od regularnih karaktera.

Šta sam loše rekao?

Primer dobrog protivnika je Ermac, koji te polupa ko pičku, al samo možeš da kažeš "ok, sadžgao me je al mogu da uradim sve što i on može da uradi, dakle fali mi skila". A Shao Khan je klasično čitovanje.

jos pre neki dan je izasao Injustice: Gods among us Ultimate Edition (za pc) ima narodna verzija ali slabo tece skidanje

jel ima neko da je probao... kada skinem i probam pravim temu ako mi se svidi... mada gledajuci na twichu igra je super (a gledam vec par meseci kako peglaju na xboxu)

za neupucene ... radi se o igri koju su napravili likovi koji stoje iza MK ... a desava se u DC univerzumu (superman,batman itd.. )

takodje su kao dlc ubacili i skorpiona koji je naravno za dz dostupan u ultimate edition :)

Hmm, ne mogu da nadjem ali mislim da je postojao topik gde su se kacili traileri za ovaj novi Mortal Kombat X

https://www.youtube.com/watch?v=-xFCmpKUO4o

cini mi se da ce biti mnooogooo doobaaar

• Upvote 1

Vidim ljudi pričaju o Injustice, ne znam.... gledati betmena i supemena kako se tuku... meh nije to to.

A i nema fatalita... A borba bez fatalita ko seks bez one stvari  [;)]

Story mode sam igrao i odičan mi je, najviše mi se svideo Kabal, i konačno mi je jasna priča kako je on nastao. Sećam se kako je jedan lik umeo na MK 2 da uradi toliko povezanih sa njim da smo svi mislili da je cheat... sad da ne slažem ali mislim da je bilo povezano 9 udaraca.